Sari la conținut

Silvia 21 new 0720699980


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, georgikos a spus:

Am fost recent la Anemona si din greseala ca sa spun asa am vazut o de doua ori pe Silvia mergand dezbracata pe hol....

Doamne cat de frumoasa e si ce cur are ....

Pune mana si du te la ea . Nu vei regreta nimic 👍🏻

Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 3 ore, georgikos a spus:

Am fost recent la Anemona si din greseala ca sa spun asa am vazut o de doua ori pe Silvia mergand dezbracata pe hol....

Doamne cat de frumoasa e si ce cur are ....

Dacă eram în locul tău,   propuneam Anemonei,  o partidă în trei.  

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau

Salutare!

Avand cate o vizita si la Silvia si la Annemona si placandu-mi mult de amandoua, m-am gandit ca trebuie sa incerc o intalnire si in formatul extins si bine am facut. 😁 Ieri seara am reusit sa ne sincronizam, ora putin cam tarzie, cred, pentru fete (care se pregateau sa plece in weekend), dar am apreciat ca m-au asteptat. 😊

Ajuns la bine cunoscuta locatie (Piata Natiunile Unite), fetele m-au intampinat cu zambetul pe buze, ambele in sutien si chilotei, joviale si gata de distractie. M-au invitat in camera de actiune, iar dupa un mic chit chat m-am bagat la dus (primit prosop curat), apoi a inceput distractia. 😁

Ce a urmat a fost ceva de vis pentru mine! 😍 Am inceput cu un preludiu foarte placut, mai intai eu cu Silvia cu sarutari corporale, FK, apoi la foarte scurt timp ni s-a alaturat si Annemona, au inceput sa scape de sutien, am continuat cu sarutari corporale in 3, atingeri, m-am bagat un pic intre sanii lor, mai alternam cand FK cu fiecare, cand ele intre ele. Am uitat sa mentionez ca in tot acest timp eram in picioare langa pat.

Ne-am mutat apoi in pat, unde fetele au devenit si mai pasionale, am continuat cu FK, apoi Silvia a inceput sa o linga pe Annemona. 👅 In timpul asta eu ma delectam cu sanii Annemonei, mai furam si cate un sarut. A venit apoi momentul sa punem prezervativul, m-am facut comod pe spate, iar fetele au inceput un OP foarte bun, energic, cand pe rand, cand amandoua, deep, lins, cu batai peste gura, peste sani, din cand in cand mai veneau pe rand sa ne sarutam, sa ma joc cu sanii lor. Am trecut apoi la NP, mai intai cu Silvia, in misionar, umeri craci, imi place cum se manifesta, pare ca-i place, geme frumos, mai furam cate un sarut cand de la Silvia, cand de la Annemona. Am schimbat si in caprita, da contre, imi place cand se intoarce si-mi arunca priviri, geme discret. Apoi am schimbat prezervativul si am trecut la NP si cu Annemona, in LOT, unde se misca foarte bine si vine cu sanii aia superbi peste tine. 😍 Bineinteles ca nu am mai rezistat mult si am finalizat cu ea peste mine. Imi place ca nu se da imediat la o parte si mai continua un pic si dupa. 

Per total a fost o experienta super misto, cu doua fete deosebite, cu implicare din partea amandurora, m-am simtit senzational! ❤️ Este clar de repetat, cand voi mai avea ocazia!

Note nu mai dau, raman cam aceleasi ca in prima recenzie la fiecare, cu un plus de data asta fiindca mi s-au parut si mai pasionale! 🔥

Cadou: 700 lei pt 1h cu show lesby

Va pup si va imbratisez @silvia_21 si @anne anemona! Sper sa ne revedem! 🤗

Spor sa aveti!

  • Like 10
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   La recomandarea mai multor colegi am fost curios sa o cunosc pe Silvia.

   Locatia este buna in blocul turn din Piata Natiunile Unite. Am gasit usor loc de parcare (depinde de ora) si apartamentul este dragut cu o vedere frumoasa asupra orasului.

    Silvia este frumoasa la fata, par blond inchis spre saten, buze maricele injectate cu bun gust, cu niste ochi foarte frumosi verde inchis spre caprui, chiar interesanti, nu am mai intalnit nuanta asta. La corp arata foarte bine, este inaltuta in jur de 1.70 cred cu forme frumoase, tonifiata, sani micuti dar frumosi, pupabili, si un fund senzational, maricel bombat si tare 😍

    Ca atitudine la inceput mi s-a parut un pic prea serioasa, distanta si sarutul destul de soft insa dupa ce am comunicat mai mult in pauza dintre numere a devenit mai vorbareata a inceput sa zambeasca mai mult :rockettes-1 , mai pupacioasa si pupicii de la inceput s-au transformat intr-un FK veritabil. Se simt foarte placut buzele ei plinute 😘. Are un zambet foarte frumos de altfel si e mult mai frumoasa cand zambeste.

     Oralul desi protejat este placut, deep complet, s-a jucat si cu outele, mi-a placut ca din cand se oprea cu ea in gurita si ma lasa pe mine sa i-o bag toata. Misto si senzatia si privelistea 😊

    La normal mi-a placut mult pentru ca a fost foarte implicata atat prin miscari cat si prin atitudine. Mi-au placut toate pozitiile in care am facut sex insa in special caprita si LOT unde aveam ocazia sa o tin de fundulet 🥰

    Mi-a facut placere sa o am ca partenera de joaca 😏 si o recomand in special in varianta cu zambetul pe buze 😉

   Silvia te pup 😘! Esti o scumpica!

  • Like 13
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 000
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 000
  • Oras:Bucuresti

Oameni buni, nu ma prea pricep io la recenzii da' o să-ncerc. E prima asa ca be gentle 😉

Contactul l-am făcut prin whatsapp de dimineață, iar programarea am confirmat-o cu o ora înainte. Nemțește. 

La locație este ușor de ajuns și indicațiile Silviei sunt precise. 

Ajuns la ușa, după ea ma aștepta într-un halat negru din mătase pe tocuri și niște bikini. Frumoasa tare! 

Da, este o fata foarte frumoasa, cu un corp armonios, cu sâni obraznici și un posterior cam cum vezi prin filme!! 

Cateva vorbe scoase cu cleștele de la mine, ca nu-s prea vorbăreț, prosop curat și la duș! Acolo, de toate: geluri de toate neamurile, apa de gura, etc. 

Când m-am întors a urmat o partida cu de toate: un oral protejat delicat și susținut, sărutări, fk, misionar, umeri-craci. Când e deasupra, priveliștea e minunata!! Sânii ii dansează obraznic în timp ce geme ușor. Mai mult: când e cu spatele imaginea e to die for! Fundul e bombat și ferm și da niște contre... Și tu sa tot dai ca surdu-n clopot!! 

Ce sa zic? Am avut o ora de sex în care, deși nu s-a lăsat cu finalizare (my bad), am trăit senzații pe care nu le-am mai simțit de mult! 

Silvia, ne mai vedem! 

Să încercăm niște note, ca am văzut ca se poarta:

LOCATIE: 8

ASPECT: 10

INTERACTIUNE: 8- n-aveai cum mai mult cu mine atunci! Eram prea stresat! Silvia a făcut tot ce era omenește posibil. 

OP: 9

FK: 9

NP: 9

  • Like 7
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Va salut!

Re-re…revizutat fata!

Dupa ultima poza postata mi s-a schimbat direcția și m-am anunțat…și azi a fost o zi superba!

Despre Silvia ce sa zic …dacă o vezi pe strada nu se pune problema sa nu întorci capul după ea…îți rupi gâtul sa o vezi și după ce schimba direcția; doamne ferește sa o vezi la plaja ca e deranj mare; e pericol mare.

Ca și program am servit op+np decât pentru un dus…fără întors (30 min) 

Oralul bun cam de 8,5-9 

Normalul protejat 10

Locatie Ok 8,5

Igiena 10

Cadou 200

  • Like 12
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Just now, 7uuupp said:

Va salut!

Re-re…revizutat fata!

Dupa ultima poza postata mi s-a schimbat direcția și m-am anunțat…și azi a fost o zi superba!

Despre Silvia ce sa zic …dacă o vezi pe strada nu se pune problema sa nu întorci capul după ea…îți rupi gâtul sa o vezi și după ce schimba direcția; doamne ferește sa o vezi la plaja ca e deranj mare; e pericol mare.

Ca și program am servit op+np decât pentru un dus…fără întors (30 min) 

Oralul bun cam de 8,5-9 

Normalul protejat 10

Locatie Ok 8,5

Igiena 10

Cadou 200

Sa ti fie de bine! E superba intradevar.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Incerc o recenzie

Silvia...of, mare greseala ca am fost o data, dupa a trebuit sa ma duc iar si iar si tot o sa ma mai duc, nu stiu cred ca ma ia ameteala cand ajung la etajul ala, il stiti voi care ati fost. Cei care nu ati fost ATENTIE: pericol de indragosteala!

Locatie - am spus deja, etajul ala, te ia ameteala

Silvia - chip deosebit de frumos, piele fina, ochi frumosi, corp de nu iti poti lua mainile de pe el, nu stiu ce sa zic te innebuneste

Actiunea - nu o detaliez ca nu are importanta, atunci cand esti cu ea oricum nu-ti mai trebuie nici sex, nici nimic, decat sa o tii in brate.

Cadou - nu are importanta

O fata frumoasa, cu un suflet deosebit, si cu foarte mult bun simt. Silvia nu am cuvinte ca sa-ti multumesc pt clipele frumoase petrecute impreuna.

Pt cei care nu ati fost: purtati-va frumos cu ea si ea va va rasplati inzecit si atentie cu etajul ala sa nu va ia si pe voi "ameteala".

De revenit: clar DA, in fiecare zi, dar din pacate nu se poate. 

Atat!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...