Sari la conținut

Silvia 21 new 0720699980


Postări Recomandate

  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Când ne putem revedea Silvia este greu sa dai de tine s-a cam aglomerat? 😘🌹

S-a saturat de tine, mi-a zis mie.

Presupun ca i-ai dat mesaj din lift cand tocmai plecasei de la ea? Este?

Auzi bai Iepurila? De ce nu te cazezi la ea?

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Ce crezi sunt deja cazat la ea ,fără off topic și o viața frumoasa sa ai ca lumea citește recenzii nu discuții de semințe in fata blocului dar văd ca persisti intr- un conflict creat de tine , este ultimul răspuns pe care ți-l dau ,vezi ca au început selecțiile la Iumor .

Zi buna , din momentul acesta vorbești ,singur

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Sfat acest forum este creat pentru recenzii , nu strica cu off-topic recenziile noastre care chiar am fost la ea , lasă tâmpeniile , mergi la ea cu adevărat și fa recenzii iar dacă așa vrei sa îți crești contul cu comentarii care nu le înțeleg rostul e rușinos .

 

Eu din acest moment nu îți mai răspund la mesaje , o sa fac o pagina destinată mie sa poți sa îți crești contul acolo 😂😂

 

Orice răspuns îmi mai dai v a fi ignorat .

 

Scuze Silvia dar altceva nu știu sa faca acești noi user decât off topic și îmi cer scuze și celor care citesc acest off topic.

 

Zi buna tuturor și bafta la fete .

 

Pup Silvia😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Sfat acest forum este creat pentru recenzii , nu strica cu off-topic recenziile noastre care chiar am fost la ea , lasă tâmpeniile , mergi la ea cu adevărat și fa recenzii iar dacă așa vrei sa îți crești contul cu comentarii care nu le înțeleg rostul e rușinos .

 

Eu din acest moment nu îți mai răspund la mesaje , o sa fac o pagina destinată mie sa poți sa îți crești contul acolo 😂😂

 

Orice răspuns îmi mai dai v a fi ignorat .

 

Scuze Silvia dar altceva nu știu sa faca acești noi user decât off topic și îmi cer scuze și celor care citesc acest off topic.

 

Zi buna tuturor și bafta la fete .

 

Pup Silvia😘😘

Am cunoscut-o inaintea ta, am fost si inca ma duc la ea. Vezi recenzia scrisa de mine, 1 la numar, nu dupa fiecare vizita cum faci tu, pari disperat.

Sa te citez un pic mai Iepurila:

"Scuze Silvia dar altceva nu știu sa faca acești noi user decât off topic și îmi cer scuze și celor care citesc acest off topic"

 

Ia vezi pe profilul meu cat de nou sunt, si cate off topicuri pot sa fac incadrate in postarile pe care le am.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...