Sari la conținut

Silvia 21 new 0720699980


Postări Recomandate

  • Oras:Ro/Buc
  • Oras:Ro/Buc

In sfarsit ajung sa fac o recenzie despre Silvia.

 

Sa zic inceputul povestii. Am vazut despre Silvia acum vreun an si ceva. Am sunat de cateva ori dar nu ne-am sincronizat. Intre timp am incercat alte caprioare. 
Acum vreo saptamana am stabilit o intalnire pe ora 22. M-am luat cu treaba si am uitat. Am sunat la 23 sa intreb daca mai e. Mi-a spus frumos ca "tu trebuia sa vii la 22 dar nu ai mai sunat".
M-am scuzat si-am zis totusi sa incerc in alta zi. 

Am reusit ieri sa ma tin de promisiune si m-am dus.

Locatia, intersectia Splai cu Calea Victoriei. E ceea ce se numeste Piata Natiunilor Unite. Un bloc cu o tabla albastra la intrare.

Silvia a fost amabila in toata conversatia pe Whatsapp + atunci cand am uitat sa ma mai duc, nu mi-a vorbit deloc urat, desi ar fi putut sa o faca.

Am ajuns la locatie. Mi-a zis sa astept 2,3 minute pana se pregateste. Am asteptat. Apoi am primit codul si am intrat.

Silvia mi-a deschis usa intr-un body superb, pe tocuri. Pe tocuri are undeva la 1,80+ . Fara tocuri 1,70+

Carne tonifiata, un zambet superb, ochi superbi.

Genul de femeie pe care daca o vezi trecand pe langa tine, nu numai ca intorci capul, dar iti cauti de treaba in directia ei.

M-a primit dragut. Nu am mers la dus pentru ca eram proaspat dusat.
In cateva minute s-a apropiat de mine si a inceput sa ma sarute pe gat..

N-am simtit nicio secunda atitudinea de fast fuck sau orice lucru nasol.

Ne-am intins pe pat si am inceput sa o mangai la pasarica. A raspuns. Ii placea.

Apoi am intrebat daca pot sa o sarut pe pulpe. Ea a spus ca "poti oriunde".

 

Am purces spre pasarica.. Moale, curata, frumoasa. Am dat limbute si a raspuns. Am primit feedback instant.

La un moment dat nu am mai rezistat si am zis sa punem prezervativul. 
L-a bagat in gura, pe buze si l-a pus direct pe flacau. Superb. Oral cateva secunde dupa care nu am mai avut 

rabdare si am rugat sa vina pe mine, dar sa ma futa incet. 

S-a conformat intr-un mod ideal. A inceput sa se miste incet. nu ma asteptam, dar tensiunea a venit instant.

mi-a citit disperarea din ochi si usor usor a crescut ritmul, stiind ca desi am cerut incet, in momentul ala voiam sa mi-o 

dea tare. 
Asa a si facut. Mi-a dat-o tare pana am terminat glorios. 

Note:

- chip: e subiectiv, dar din punctul meu e o femeie frumoasa. Ceva trasaturi de bruneta italianca. Nota 10 din punctul meu de vedere.

- corp: bine tonifiat, 9-10

   - sani: micuti, fermi, sfarcuri frumoase: 10

   - fund: nu foarte mare, nu mic. probabil o priveliste frumoasa in doggy style (dar nu am apucat). 9

   - craci: lungi, tonifiati, bine legati de fund: 10.

 - atitudine: 10+

 - gfe: 10+

 - locatie: 10

   - camera super ok. 10

   - baia (vizitat la plecare) 10

 

 

Am observat si niste dildouri si vibratoare, catuse si lubrifiant. Nu am cerut detalii despre ele; dar presupun ca au si ele rostul lor.

Preturile le stiti. Eu personal am platit pentru o ora, ca sa nu ma grabesc. Cu siguranta ar fi mers si a doua finalizare, dar 1. eram grabit 2. la a doua finalizare imi ia foarte mult.

 

Dupa experienta cu Silvia, imi dau seama cat de dezechilibrata este piata. Multe din fete, desi sunt ok-ish, nu ar merita mai mult de 100 pe ora, comparand cu Silvia. 

Este foarte clar ca raman un abonat. Sper sa nu-si schimbe atitudinea si sa ramana top.

Una peste alta, cand se retrage - o sa faca un barbat super fericit. Arata superb. 

Draga Silvia, poate ti-am parut pierdut si dubios, dar te-am apreciat bucatica cu bucatica. O sa vezi data viitoare mai bine :D

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

:*-Oral protejat

-Normal protejat

-Masaj

-Uro

-Masaj erotic

-Dush împreună

-Sărutări

-Fin corporala

-Alte fantezii stabilite telefonic

Pentru 30min în compania mea-150ron

60min în compania mea -250ron

Pot fi găsită într-o zona centrala(sector4) programările se fac atât telefonic cât și prin SMS

0720699980

Disponibila 11:00/ 01:00

Uro ești pasivă sau activă?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te sun la greu,nu reusesc sa dau de tine.Cam putin neserioasa

 

Fara suparare, ai avut o programare facuta si nu ti-a mai raspuns? Daca nu, inseamna ca era "ocupata", nu "neserioasa". Este o diferenta destul de mare.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu

Nu de alta, dar știu că „Sector 4” e drept recunoscut pentru zonele „Berceni, Apărătorii Patriei, Giurgiului, Olteniței, Tineretului, Văcărești, Piața Sudului”

Iar limita geografică de intersecție se termină spre nordul sectorului undeva între străzile „Gheorghe Danielopol și Colonel Bordea Poenaru

Și credeam că iar te-ai certat cu vreuna din fete și ți-ai luat handramalele și ai plecat.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

O ridicai în slăvi pe Silvia până nu demult, și acum te plângi că e neserioasă .....

 

Că nu ți-a răspuns la telefon....

 

 

Cam puțin jenant tovarășu Biatlonist

Daaaa frate Bebe e super Silvia din toate punctele de vedere.Ai dreptate aici,cit despre tovarasul Biatlonist,nu cunosc si nu stiu cine ii si nici acum nu inteleg de ce ma confunzi cu acest domn.Cu respect frate Bebe.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...