Sari la conținut

Silvia 21 new 0720699980


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salutare,

Am vizitat-o acum vreo 2 saptamani pe Silvia.

Locatie pe Cantemir, 2 camere cred.., cu Andra prin locatie. 

Deci aspectul.. nu inteleg deloc notele mari date, nu e nici un motiv, singurul plus e carnea tare.

Aspect corp 7 bine facuta, corp proportionat, fund mare, picioare groase,sani mari, nimic prea feminin

            Fata 6.5 absolut nimic deosebit, banala

Oral putin, 3 minute, in graba, fara interes - 5

Normalul tot grabit, capra si misionar, nimic de mentionat de bine, finalizare in prezervativ  - 5, daca ma lasa pe sani poate dadeam 6

Locatie  -  8, prosopul era cam jalnic, bloc vechi, singurul avantaj ca era aproape de mine

Atitudine  -  8 cat de cat amabila

GFE  -  6 no fk, distanta

Igiena  -  9 nu a facut dus dar nimic suspect

1 finalizare, 25 min , 100

100% nu mai cred  in note :)

Eu nu mai revin 

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare !!!

 

Am vizitat-o si eu pe Silvia acum cateva seri.

Locatia : Cantemir ( locuieste cu Andra ).

Sunat Silvia...raspunde o voce placuta,calda,pe fundal se auzea muzica.In 30 min eram la ea.Astept cateva min jos pana se pregateste,dupa sunat si urcat.Deschide usa...o fata foarte frumoasa,adorabila,era pe tocuri.In camera mai erau 2 fete Andra si Evelin sau Evelina nu am retinut bine numele + catelul Andrei.Fetele isi faceau unghiile haha...bine Silvia mea avea doar o mana facuta haha in fine.Salutat fetele,si ma conduce Silvia in camera.Ramanem doar noi doi ii spun sa imi zica ce e ok si ce nu ca nu vreau sa fac ceva si dupa sa o deanjeze,mi a zis ca vedem pe parcurs daca o deranjeaza ceva imi zice ( nu a deranjat-o nimic ;x ). I am spus daca face FK a zis ca nu..dar putem sa ne sarutam fara FK.Am facut click inca din primele min.M-am cerut la dus,revin in camera.Si de aici incepe nebunia sa zic asa...se ridica din pat si vine langa mn in picioare,incepem sa ne sarutam ca doi liceeni ;x ,pot sa zic ca si de cateva ori am facut FK :)),in timp ce ne sarutam pune mana pe jucarie..da prosopul jos..ne sarutam pe gat,dupa urechi,umeri...dupa ia un prezervativ si il monteaza...Si de aici incepe nebunia fratilor...Ii place sa o suga grav,mai mereu numai in deep...pacat ca era protejat oralul...dupa ceva timp trecem la normal,ii zic hai pe la spate zis si facut...carnea tare,super priveliste din spate,am mai luat o asa usor de par..contre,gemete...ceva de vis.Dupa am mai schimbat cateva pozitii ea sus si misionar si dupa 25-30 min am finalizat glorios in balonas,cam grea finalizarea fiind foarte obosit,venind de la munca direct la ea...Dupa am mai stat de vorba,mi-a zis cu,ce ma serveste am cerut apa plata ca eram super transpirat...s-a mirat si ea ca am rezistat atat gen ca nu am obosit repede la 100 kg ale mele si 1.85m ...a zis ca ea oboseste foarte repede.Cerut dus,dupa am revenit in camera,mai aveam vreo 10min...am zis sa incercam si a 2 a finalizare...zic daca nu reusesc nimic in cateva min ma dau batut...Greu foarte greu...cu toate ca mai mereu reuseam si a 2 a finalizare repede...aici si-a spus cuvantul oboseala...Am lasat-o balta...Intre timp ea isi facuse dupa mine o alta programare cred ca in timp ce eram la dus...Ma imbrac,ne luam la revedere,i-am promis ca revin si ca ii fac o recenzie.Partea nasoala sa zic asa este ca eu cand ieseam din bloc m-am intalnit cu un baiat cu barba parca haha care intra in bloc.Banuiesc ca era programarea dupa mine...in concluzie " lasa si tu macar 30min intre programari ".Acum notele:

 

Locatie : 9

GFE :10

OP+NP : 9 ( din cauza cauciucului + ca ma si cam strangea... )

Silvia : 10 ( super draguta,amabila,adorabila,carnea tare pe ea,sanii de vis,putina burtica :*).

Igiena : 10.

 

A fost o experienta reusita,a iesit mult mai bine decat ma asteptam...am facut click inca de cand ne-am vazut.

 

Banii lasati pe noptiera de mine la inceput : 200/h

 

Multumesc,Silvia !!! O sa ne revedem in curand,te pup :* .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns și eu la Sylvia în varianta solo, mai fusesem acum un an la show împreună cu Andra. Sylvia s-a mai îngrășat, nu mai arata de 10+, dar dpmdv rămâne destul de apetisantă. Experiența a fost una reușită cu oral protejat și normal în pozițiile dorite cu participare activă din partea ei.

 

Atitudine - 10

Aspect - 9

Oral - 8.5 ( eu sunt ok și cu protejat)

NP - 10

Locație - 8 (Cantemir)

 

Halat 200 o oră. De revenit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns și eu la Sylvia în varianta solo, mai fusesem acum un an la show împreună cu Andra. Sylvia s-a mai îngrășat, nu mai arata de 10+, dar dpmdv rămâne destul de apetisantă. Experiența a fost una reușită cu oral protejat și normal în pozițiile dorite cu participare activă din partea ei.

 

Atitudine - 10

Aspect - 9

Oral - 8.5 ( eu sunt ok și cu protejat)

NP - 10

Locație - 8 (Cantemir)

 

Halat 200 o oră. De revenit.

Am uitat sa precizez că fundul rămâne de nota 10+ și recomand celor cărora le plac fetele cu ”junk in the trunk”

Link spre comentariu
Vizitator burlacu1
Reputație: 0

O super fata la care merg și ma reîntorc mereu cu aceeași plăcere te pup Silvia abia astept sa ne revedem mergeti cu încredere fraților chiar merita !!

Auzi fara suparare,tu nu mai ai si tu punctuatie ceva,diacritice daca este cazul pe undeva. Sincer? In viata nu conteaza ca mergem la o fata care practica servicii sexuale,chiar daca asta se numeste prostitutie,dar pana la urma sunt fete si ar trebui sa scriem si noi mai in regula zic. Seara buna. Si Paste Fericit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

e grasa sau nu? mie imi pare balena...

E foarte bine fata!!!

E pentru cei cărora le plac fetele cu forme....are fundu bombat...

Dacă ești fan scândură, caută în altă parte

În nici un caz nu e nevoie să jignesti aiurea , că nu e fata pe placul tau

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Nu este nici grasa și nici balena este foarte bine proporționată , este pachet complet din punctul meu de vedere , femeia care te excita atat dezbrăcată cat și îmbrăcată , clar întorci capul după ea dacă o vezi pe strada !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...