Sari la conținut

Cristina?


Postări Recomandate

am fost eu anul asta la duduie

localizata pe Dragalina, f aproape de gara

probabil o stiti mai degraba dupa poza de mai jos

fata e autentica, de treaba, fara figuri, chiar lipicioasa as zice, evident, daca nu esti "taran de oras". Experineta mea:

sunat, prezentat meniul: 150/fin., 300/h, OP, NP, mici artificii, ON extra, programat

prezentat la ora stabilita, coit un pic prin zona, in final lamurit adresa, urcat sus

Cristina este o fata simpatica, cam 1.60, linistita, placuta. Aspect fizic: fata comuna, un pic pufoasa, sani mari naturali, oarecum lasati, posibil dupa sarcina, la fel si burtica.

Ma invita la dus, nu multumesc, eu sunt igienizat de acasa (ca de obicei). Intra ea la dus si inainte si intre finalizari si dupa, eu ma incalzesc pe calorifer.

revine in camera, incepem ON, eu in picoare (ca musafir), ea pe pat, bunicel, ajutat si de manuta, nu-i bai, mie imi place, ma mai joc un pic cu sanii ei generosi, trecem la sex intre sani: fenomenal

preiau eu controlul: si al miscarilor si al sanilor :)

punem caciulita, NP pe la spate dintr-o parte si caprita, placut, LOT, finalizat rapid (ca de obicei)

tura 2 pe scurt: masaj, hand job, jucat cu sanii ei deliciosi, caciulita, finalizat caprita

door to door: 1h

halat: 350 lei

Note:

Atitudine: 9, parca e o prietena buna

On: 7, simplu, nimic deosebit,

Sex intre sani: 9

Locatie: 8: apartament obisnuit

Aspect fizic: 7

NP: 9, mai ales LOT, geme placut

 

De recomandat? ma abtin, va decideti voi

De revenit? probabil da

 

 

 

post-241302-0-40674400-1550328048_thumb.png

  • Like 4
Link spre comentariu

revizitat recent Cristina

incerc sa ma abtin de la vizite in ultima vreme, din motive financiare, si nu numai :P

dar cand nu mai rezist, Cristina e la "favorites"

ma surprinde ca doar eu mai scriu aici "din an in pasti", in fine

ales OP, NP, 300/h

superb, ca de obicei

DTD: 1h si ceva

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la domnisoara acum vreo cateva saptamani.

Am sunat, a raspuns putin fara chef, dar totusi am ramas hotarat sa merg la ea.

Locatia este la piata Iuliu Maniu, intr-un bloc chiar in sensul giratoriu.

Am ajuns la fata locului, am sunat, am urcat in apartament. Apartament ok, ingrijit.

M-a intampinat in haine normale, zicandu-mi ca tocmai ce a ajuns si ea acasa. M-a condus catre dormintor, unde m-a intrebat cat vreau sa raman. Am zis ca doar o finalizare, 200 de lei pretul, nu stiu cat e la ora.

S-a dus sa duca banii, dupa care a revenit. Am schimbat cateva vorbe, a fost mult mai placuta decat la telefon. Dupa incepe sa se dezbrace, pana ramane doar in chiloti.

Tipa arata ok, este scunda, are putina burtica si sanii foarte mari, dar putin lasati. Eu unul sunt fan al sanilor mari indiferent de cum sunt, deci nu m-a deranjat acest aspect.

M-am jucat un pic cu sanii ei, dupa care am trecut la oral. M-a intrebat daca vreau protejat sau nu, am ales protejat din motive de siguranta. Oralul a fost ok, dar nimic spectaculos.

Trecem dupa la normal, pune lubrifiant, si incepem misionar, destul de ok, dupa care ea se pune deasupra, o priveliste care mi-a placut foarte mult, dupa care caprita, pozitie in care nu prea mai simt mare lucru din cauza lubrifiantului, dar reusesc intr-un final sa termin.

Door to door: cam 25 de minute.

 

Note:

Atitudine: 9, e prietenoasa si te face sa te simti relaxat

Locatie: 8: apartament normal

Aspect fizic: 7

OP: 7, nimic iesit din comun

NP: 8, este ok, dar nimic extraordinar

 

De revenit ? Probabil ca nu, mi se pare cam mare pretul.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...