Sari la conținut

Rebecca-bruneta 0729003740


Postări Recomandate

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Buna ziua dragi colegi in ai pacatului. Am vizitat si eu aceasta dameza si ma simt nevoit sa las o recenzie ca sa stie si altii. Programare foarte facila pe wattsapp. Raspuns prompt. Programare stabilita. Ajuns in zona, nefiind din Alba, ma ghidat astfel incat sa ajung la ea. Odata ajuns m-a intampinat o fiinta draguta, joviala, plina de buna dispozitie. Stat la o tzigara si la un pahar de povesti. Apoi dus si trecut in camera de actiune unde eu nu am fost in cea mai buna forma. Oricum dameza peste asteptarile mele. Precizez ca a facut si ea dus inainte de a incepe actiunea. Un mare plus.

Acum notele.

ON: 9+ cu atentie la sateliti

NP:10 geme, se misca bine

Aspect:9+ draguta, slim

Locatie:10 garsoniera cocheta

GFE: 10

Eu unu am fost foarte multumit de timpul petrecut alaturi de ea.

De recomandat, cu toata caldura.

De revenit, cu prima ocazie cand mai sunt prin zona.

Multumesc Rebecca.

Link spre comentariu

Băi colegii. Nu o mai măriți atâta ca nu merită . Să va zic si de ce. Am fost plecat o vreme ca scriam. În a doua duminică din octombtie. Fac programa re pe whatap. ok. La ora când sa ajung la ea scuze a venit altcineva. Cică se revansează data viitoare.

Apoi eu am fost plecat. Cu telefonul am pierdut si vechiul cont.Am venit doar joi acasă.

Eu cred că are păstor .

Link spre comentariu
  • Oras:ETIOPIA
  • Oras:ETIOPIA

Băi colegii. Nu o mai măriți atâta ca nu merită . Să va zic si de ce. Am fost plecat o vreme ca scriam. În a doua duminică din octombtie. Fac programa re pe whatap. ok. La ora când sa ajung la ea scuze a venit altcineva. Cică se revansează data viitoare.

Apoi eu am fost plecat. Cu telefonul am pierdut si vechiul cont.Am venit doar joi acasă.

Eu cred că are păstor .

...cam pute urat contul acesta

...care era vechiul tau cont????

Link spre comentariu

Bai mich3l team vazut vineri în autogara. esti unu mic si burtos max 30 de ani.am ajuns joi noaptea in ro.să ajung de la aeroport acasa am mers cu Dacosul. Pe drum sa urcat una simpatica cu căciula cu urechii. Părea cunoscută dar nu stiam de unde sa o iau. Când a coborât în Alba la ora 12 si 10 si sa întors din profil am stiut unde am văzuțo. Pe publi si nimfomane. Repede ai luat valiza aia rosie si ai puso in portbagaj la breakul tau. Vrei sa pun numarul la masina aia cu 4 cercuri in față ?

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Mai băiete, nu știu ce ai văzut. Nu sunt nici mic, nici burtos 😋. Iar mașina mea nu e cu cercuri ðŸ˜.

Poate era vreun shogor mai nerăbdător...

Nu cunosc amănunte, dar nu incerca sa mă m-ai denigrezi pe viitor. Că nu ai ajuns unde vroiai, nu e vina mea. Dar după cum scrii, cred că înțeleg de ce.

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Ie mă ca voi toți mergeți la curve pentru ore de gramatica

Oricum numărul de la masina ti lam luat.

Eu Vineri la ora aia eram la peste 60 de km. Pune numărul că nu mă afectează.

Dar poate lovesti in cine nu trebuie...

Ai auzit de efectul de bumerang ???

Link spre comentariu
Vizitator anymu_
Reputație: 0

multumesc de info

E foarte posibil să fie pe afară, l-am întrebat și pe un amic din Constanța care a vizitat-o, dar nici acolo nu e. Mi-a plăcut de ea, sper să revină.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...