Sari la conținut

Blonda de lux, 20 de ani, slim 0755630908


Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Nu aveti stofa de spioni,va demascati singuri,am retinut ideea,acum chiar ca-mi iau jucariile.Ciao !

Ma, nu te lua dupa Cozo ca el asa-i el...bazaie uneori, bascalie alteori dar nu-i baiat rau. ;) Ii place lui sa glumeasca. Cand te obisnuiesti cu el, gata totul e ok si doar il mai lasi sa-si faca de cap, ca na asa se simte el ok. Si de ce sa nu se simta omul ok ? :)

Come back ! Eu te sustin si nici nu ma intere cine esti. :)

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

A dracu' pielea pe tine... :laugh2 :laugh2

A dracu conlucrati voi doi...:)))) Iara unuia i se pare ca in spatele lui bolovan fiert e un fost user si ar avea el de urmarit ceva, asta-i ? ;)
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut am fost și eu la ea, tipa e cea din poze arată fain la corp înaltă blonda corp slim nota 9 ,stă cu o tipă grasă de etnie ( am mai văzut asta la Dasha) locație nota 6 , igiena nu m a invitat la dus dar nu a avut am simțit nimic nota 8,atitudine aici sincer nu prea știu a fost amabila când mi a explicat cum sa ajung la ea dar în timpul acțiunii nu mi a plăcut la OP nota 4 , la NP nota 5.Totuși ar avea potențial dar se vede că nu o face de plăcere.( Sper că nu e forțată ) oricum eu nu mai merg dar nu știu dacă sa o recomand sau nu. Încă o faza după cadou 100 lei m a închis în camera și a plecat era bezna totala am stat acolo vreo 3 minute a fost cam ciudat :))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...