Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Crede-ma ca n-am urmarit filmu', posibil sa fie cum zici tu, dar intreb si io - chiar te-o injurat tătă lumea de pe-aici, prima data.., de generalizezi in halul asta? Sau din "ma pis pe familiile voastre" tre' sa extraga esentialul doar cei "in cauza"..? :)

 

Oricum, intreb doar de curiozitate; daca-s si io inclus pe acolo, pisa-te, frate, linistit, cat te tine vezica - dară n-oi fi bolunzit, sa ma simt atins de orice scrie orice nervos pe vreun forum... ;)

Normal, un curist ca tine, care se trezeste la 4 dimineata si citeste forumul din scoarta-n scoarta, nu vede filmul, dar intervine, neinteresat, incercand sa irite una dintre parti, pe topice unde se lasa cu amenintari, morti si raniti, etc.

 

Pentru mine nu conteaza, ce si cine, cand si de ce, desi stiu foarte bine, cine a injurat primul, atata timp, cat ne distram si oricum eu sunt above the mundane, eu, cand ma pis pe vreun izmanar, eu de fapt binecuvantez, asa, repet, nu as fi adus in discutie, cine a injurat primul, daca nu tot fraierii astia s-ar fi dat ofuscati si raniti in propriul orgoliu.

 

 

In rest, mintenas te rastignesc astia.

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Doar de amoru' artei.

Tu/voi ati injurat primii, iar eu ma pis pe familiile voastre drept raspuns, hunterule de planetare.

Cat despre a culege si a semana, tu traiesti cu impresia, ca tentativele tale penibile si neamuzante m-ar impresiona cu ceva.

 

In rest, baga mare.

Bă, muistule, să moare Jacsana dă nu e visu’ la toți să te impresioneze pă tine, pișa-m-aș pă mă-ta.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ti-am zis, sa nu mai postezi p-acilea, pisa-m-as pe tine si pe otreapa, care te-a fatat, **spam editat**ule.

Băi, fruct al ******ului, să-i spui otrepei care te-a fătat - ca să te citez, asta! Da?

Acum, marș la tomberon, boschetare!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Asta e Gicu, suport receptie semnal DTAC.

I l-am inchiriat lu' Somchai sa plimbe turistii prin Ayuthaya.

 

Ai de :) mea.

 

Toate cămilele pe care am fost invitat să mă urc prin Africa de către beduinii mercantili, aveau așa o privire umedă, gingașă și galeșă, cerând parcă îndurare. Ne-am înțeles din priviri și eu am priceput.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Normal, un curist ca tine, care se trezeste la 4 dimineata si citeste forumul din scoarta-n scoarta, nu vede filmul, dar intervine, neinteresat, incercand sa irite una dintre parti, pe topice unde se lasa cu amenintari, morti si raniti, etc.

 

Pe la 4, mai rar. In general undeva intre 5 si 6. Asa-s io, mai matinal; interesant e ca, de regula, tu si V-Ships sunteti prezenti mai mereu sa-mi monitorizati programul...

A, si apropo de impartialitate - oare-s singurul care obisnuieste sa se uite pe-aici pana-si bea cafe-u' dimineata? Numa' pe mine m-ai remarcat? ;)

 

Nevinovatule cu suflet fragil, de lebada ranita, care doar raspunzi celor ce te-au injurat primii... eu, de exemplu, unde te-am injurat / jignit, incat ma faci, de regula, in toate felurile?

(nu ca m-ar deranja, din partea mea scuipa tot - macar te-ar tine ocupat o vreme...)

 

In schimb, pe de-a coishpea parte, omule ai dreptate, m-ai citit. Dintre toti userii de pe aici, (inclusiv dintre noi doi), fix eu mi-s ala care vrea cel mai des sa irite.

I'm the ultimate troll.

Muhaha :laugh2

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ita si la babalac  , ca da la muie ....cu arcul ala rupt ...cutezator mai este

Daca spunea ca da cu limba , meniul lui de baza , pe la popouri ,coaie si savarine tinere , chiar ca il credeam pe cuvant , altfel , nu sunt decat visele umede ale unui moscalan invechit .

Ce-ati ajuns , bahhh iepelor troglodite si obosite , va copiati/imprumutati  intre voi  pana si cuvintele/ideile  din intermediul  postarilor. Prostalai mai sunteti , fatalailor atarnatori cu limba infipta permanent in anusuri , altfel nu va simtiti prea bine cand sunteti luati la rost pe buna dreptate .

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ita si la babalac  , ca da la muie ....cu arcul ala rupt ...cutezator mai este

 

Daca spunea ca da cu limba , meniul lui de baza , pe la popouri ,coaie si savarine tinere , chiar ca il credeam pe cuvant , altfel , nu sunt decat visele umede ale unui moscalan invechit .

 

Ce-ati ajuns , bahhh iepelor troglodite si obosite , va copiati/imprumutati  intre voi  pana si cuvintele/ideile  din intermediul  postarilor. Prostalai mai sunteti , fatalailor atarnatori cu limba infipta permanent in anusuri , altfel nu va simtiti prea bine cand sunteti luati la rost pe buna dreptate .

ai prins glas după ce a ieșit ștevia si urzicile

  • Like 4
Link spre comentariu

Ita si la babalac  , ca da la muie ....cu arcul ala rupt ...cutezator mai este

 

Daca spunea ca da cu limba , meniul lui de baza , pe la popouri ,coaie si savarine tinere , chiar ca il credeam pe cuvant , altfel , nu sunt decat visele umede ale unui moscalan invechit .

 

Ce-ati ajuns , bahhh iepelor troglodite si obosite , va copiati/imprumutati  intre voi  pana si cuvintele/ideile  din intermediul  postarilor. Prostalai mai sunteti , fatalailor atarnatori cu limba infipta permanent in anusuri , altfel nu va simtiti prea bine cand sunteti luati la rost pe buna dreptate .

 

 

Tarane au inceput lucrarile de primavara pe camp numa bine acum inteleg ca esti foarte ocupat

 

Baga baga numa bine ca bagi la munca de camp intre timp io-mi bag pula-n ma-ta....

 

Prostu siteului sa stii ca au fost aici cativa care cat ai fost plecat au atentat la premiul tau de CEL MAI PROST USER

 

Nu lasa premiul pe mana altora  =))

  • Like 5
Link spre comentariu

Pe la 4, mai rar. In general undeva intre 5 si 6. Asa-s io, mai matinal; interesant e ca, de regula, tu si V-Ships sunteti prezenti mai mereu sa-mi monitorizati programul...

A, si apropo de impartialitate - oare-s singurul care obisnuieste sa se uite pe-aici pana-si bea cafe-u' dimineata? Numa' pe mine m-ai remarcat? ;)

 

Nevinovatule cu suflet fragil, de lebada ranita, care doar raspunzi celor ce te-au injurat primii... eu, de exemplu, unde te-am injurat / jignit, incat ma faci, de regula, in toate felurile?

(nu ca m-ar deranja, din partea mea scuipa tot - macar te-ar tine ocupat o vreme...)

 

In schimb, pe de-a coishpea parte, omule ai dreptate, m-ai citit. Dintre toti userii de pe aici, (inclusiv dintre noi doi), fix eu mi-s ala care vrea cel mai des sa irite.

I'm the ultimate troll.

Muhaha :laugh2

Nenea @ thecat ....nu te plange,sau scuza sau explica niciodata fata de jeguri .

 

Sunt nebuni si ii excita.

 

Ii injuri direct :sa inghita sau te pisi pe ei.

 

Direct

 

Fara ezitare si fara explicatii ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Songkran

 

Termenul provine din sanscrita si inseamna "trecere" sau "apropiere" si marcheaza inceputul Anului Nou Thailandez.

Daca nu ma insel, prima zi a Noului An coincide cu intrarea Soarelui in Zodia Berbecului.

Pentru thailandezi Songkran este un prilej de a aduce respecte "batranilor" (parintii au un statut special in cultura thailandeza) si omagii celor trecuti in nefiinta.

Cu cateva zile inainte, oamenii isi curata din temelii gospodariile, e o frenezie de nedescris, lucrurile vechi sunt aruncate, deoarece sunt considerate aducatoare de ghinion.Rar am mai vazut popor mai superstitios decat thailandezii, poate doar vasluienii, :)

Statuetele cu Buddha sunt spalate si primesc vesminte noi.

Traditional, de Songkran, un fiu/o fiica merge acasa sa-si viziteze parintii, pentru a le cere binecuvantarea, iar acestia spun o rugaciune, apoi stropesc odrasla cu apa dintr-un castron de argint, am uitat cum ii zice, apoi le pun un fel de amuleta la mana, care se cheama sai sen.

 

Si Khun Miskin a avut o zgarda d-aia, la un moment dat, acu' ceva ani, cand nu eram un cinic de cea mai joasa speta.

 

Astazi, Songkran este o lupta cu apa, peste tot in Thailanda, un fel de "mundanizare" a traditiei, ceva de genul "udatului" in Ardeal, de Paste, care s-a transformat intr-o orgie de parfumuri de proasta calitate si sex in grup.

 

Insa, Songkran inseamna si sa oferi.Macar acum, ca restul anului esti o hiena.

 

:)

post-281780-0-37381800-1555218208_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Uitasem.

 

De Songkran, va ofer voua si familiilor voastre, tot ce am.In vezica urinara.

 

Si asta,:)

Adu, bă, o cafea, lapte, un croissant și cântă "Internaționala" într-un picior, lumpenule, dacă vrei bacșis! Executarea!
  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Songkran

 

Termenul provine din sanscrita si inseamna "trecere" sau "apropiere" si marcheaza inceputul Anului Nou Thailandez.

Daca nu ma insel, prima zi a Noului An coincide cu intrarea Soarelui in Zodia Berbecului.

Pentru thailandezi Songkran este un prilej de a aduce respecte "batranilor" (parintii au un statut special in cultura thailandeza) si omagii celor trecuti in nefiinta.

Cu cateva zile inainte, oamenii isi curata din temelii gospodariile, e o frenezie de nedescris, lucrurile vechi sunt aruncate, deoarece sunt considerate aducatoare de ghinion.Rar am mai vazut popor mai superstitios decat thailandezii, poate doar vasluienii, :)

Statuetele cu Buddha sunt spalate si primesc vesminte noi.

Traditional, de Songkran, un fiu/o fiica merge acasa sa-si viziteze parintii, pentru a le cere binecuvantarea, iar acestia spun o rugaciune, apoi stropesc odrasla cu apa dintr-un castron de argint, am uitat cum ii zice, apoi le pun un fel de amuleta la mana, care se cheama sai sen.

 

Si Khun Miskin a avut o zgarda d-aia, la un moment dat, acu' ceva ani, cand nu eram un cinic de cea mai joasa speta.

 

Astazi, Songkran este o lupta cu apa, peste tot in Thailanda, un fel de "mundanizare" a traditiei, ceva de genul "udatului" in Ardeal, de Paste, care s-a transformat intr-o orgie de parfumuri de proasta calitate si sex in grup.

 

Insa, Songkran inseamna si sa oferi.Macar acum, ca restul anului esti o hiena.

 

:)

Ba spermozel,tu esti cretin,idiot sau imbecil?Crezi ca ne interesează cultura unui popor primitiv din lumea a-7-a?

Lua-mi-ai coaiele in gura,dar sa te uiti pe horoscop,sa alegi momentul cel mai prielnic.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...