Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Penthouse Bar, Park Hyatt Hotel.

Cocktail barul meu favorit.

Mai ales pentru ca interiorul se potriveste perfect cu culoarea mocasinilor mei de la Tod's(pe care i-am luat la reducere cu 280 €, på sistem si på depresie, :))

Noroc cu V-Ship ca te-a ciumecarit,"pe sistem si pa depresie"

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms
Uite alt Miss Keen, stewardeză la bișniț class, purser sau ce mama zmeilor de personal de zbor pe avion o mai fi.
Îl ghicești după dicție și inflexiunile vocale că în timpul liber fură dovlecei cu torsul...
 
 

Misskinuitule, tu cum ai vocea? :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Pidsadera, cel mai prost din curtea scolii.

 

Radem, glumim, fitze, orez, sarmale, mocasini de 15 €, pisat pe chelia lui picon, dar, daca e sa fim seriosi, cum naiba sa ai zeci de conturi clona, sa conversezi cu tine insuti, sa furi replicile altor useri, care s-au pisat pe tine si sa mai si razi singur, dupa ce ti-ai raspuns tie insuti, ba, sa mor io si sa ma pis pe familia lu' picon, daca inteleg.

 

Eu nu cred, ca este un user mai prost decat pidsadera si asta o scriu cu toata sinceritatea si seriozitatea.

 

Poate Pepelica, dar macar ala are scuza unei copilarii in casa unei baragladine(ergo frustrarile masive fata de baragladine batrane)

 

In :) mea

 

Noapte buna, pisa-m-as pe voi, pana dati in guta.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Pidsadera, cel mai prost din curtea scolii.

 

Radem, glumim, fitze, orez, sarmale, mocasini de 15 €, pisat pe chelia lui picon, dar, daca e sa fim seriosi, cum naiba sa ai zeci de conturi clona, sa conversezi cu tine insuti, sa furi replicile altor useri, care s-au pisat pe tine si sa mai si razi singur, dupa ce ti-ai raspuns tie insuti, ba, sa mor io si sa ma pis pe familia lu' picon, daca inteleg.

 

Eu nu cred, ca este un user mai prost decat pidsadera si asta o scriu cu toata sinceritatea si seriozitatea.

 

Poate Pepelica, dar macar ala are scuza unei copilarii in casa unei baragladine(ergo frustrarile masive fata de baragladine batrane)

 

In :) mea

 

Noapte buna, pisa-m-as pe voi, pana dati in guta.

Ba Miky,apropo de mocasinii tai.Mi-au adus aminte de espadrilele de pe vremea lui Ceausescu,alea făcute din cauciucul de la anvelopele aruncate la gunoi.

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Estee  baaaaa !!! ...esti cel mai tare limbric modificat genetic ,dupa celalalt senil , cu scoala de milogeala si bagare in seama peste tot .

Urata existenta mai ai (sau ti-o faci) toata ziua pe aici , improscand cu aceleasi excremente de sclav neamuzant.

 

Baga mare , ca uite ce zice piesa asta , ca tot  te observ  atat de  abatut din cauza lui Miky 

 

https://media3.giphy.com/media/T7ukTzXQVmWqI/giphy.gif?cid=790b76115ce2e4563562545136edd5c3&rid=giphy.gif
 

 

 

 

Acum , ca nu are rost s-o lungesc prea mult , am si eu 2 intrebari tehnice :

1. Ati reusit sa zgorniti/excludeti din dialog/interactiune   toate fetele , curvele , otrepele ...etc ...cum vreti voi sa le ziceti , si sa va futeti in cur toata ziua pe intreg DG-ul , ca niste popandai veritabili si neamuzanti  ? Pardon , cred ca nu si pe aceea  care merge intotdeauna cu lozinca in fata " ma duc la servici , dar'ar Dumnezeu sa nu gasesc nimic "

2. Cum ai/ati reusit sa va cacati in toata munculita de 10 ani a lu' Pecoaie ? ... Recenziile acelea de tot rasul . Daca ati stii voi cat a muncit si trudit  ptr. acestea , socotite ca si singurele realizari memorabile din ultimii ani petrecuti ca ultimul atarnator pe aici .. Numai ala e atat de prost , de nici el nu intelege cine i-o tot trage sub centura permanent . Bahhhh...dar mare prost a mai ajuns

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Estee  baaaaa !!! ...esti cel mai tare limbric modificat genetic ,dupa celalalt senil , cu scoala de milogeala si bagare in seama peste tot .

Urata existenta mai ai (sau ti-o faci) toata ziua pe aici , improscand cu aceleasi excremente de sclav neamuzant.

 

Baga mare , ca uite ce zice piesa asta , ca tot  te observ  atat de  abatut din cauza lui Miky 

 

 

Acum , ca nu are rost s-o lungesc prea mult , am si eu 2 intrebari tehnice :

 

1. Ati reusit sa zgorniti/excludeti din dialog/interactiune   toate fetele , curvele , otrepele ...etc ...cum vreti voi sa le ziceti , si sa va futeti in cur toata ziua pe intreg DG-ul , ca niste popandai veritabili si neamuzanti  ? Pardon , cred ca nu si pe aceea  care merge intotdeauna cu lozinca in fata " ma duc la servici , dar'ar Dumnezeu sa nu gasesc nimic "

 

2. Cum ai/ati reusit sa va cacati in toata munculita de 10 ani a lu' Pecoaie ? ... Recenziile acelea de tot rasul . Daca ati stii voi cat a muncit si trudit  ptr. acestea , socotite ca si singurele realizari memorabile din ultimii ani petrecuti ca ultimul atarnator pe aici .. Numai ala e atat de prost , de nici el nu intelege cine i-o tot trage sub centura permanent . Bahhhh...dar mare prost a mai ajuns

Ba Miskin bagă o poza cu stiuleti cacaramelizati,daia de 500 euro stiuletele

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ce draci scrii ma așa de mult ?!?

Este suficient sa-i citesti semnătura si iti dai seama cu ce retardat ai de-a face.

 

 

" SA NU AI VREO ASTEPTARE CA VEI CULEGE VREODATA CEEA CE NU AI SADIT .

 

LEGILE UNIVERSULUI SUNT DESTUL DE CLARE SI CORECTE : TI SE INTOARCE TOT CEEA CE FACI ! " 

  • Like 2
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Este suficient sa-i citesti semnătura si iti dai seama cu ce retardat ai de-a face.

 

 

" SA NU AI VREO ASTEPTARE CA VEI CULEGE VREODATA CEEA CE NU AI SADIT .

 

LEGILE UNIVERSULUI SUNT DESTUL DE CLARE SI CORECTE : TI SE INTOARCE TOT CEEA CE FACI ! " 

Destul de bineanteles.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Topicul acela, cu recenziile lu' pe coaie, (re)confirma doua chestiuni :

 

- prima chestiune, picon este un lingau, dar si o cutra, un fatarnic, el acuzand alti useri, gen domnul doctor parnasus si donovan ala, exact de acelasi lingerism gretos, de care s-a folosit pentru a promova, prin dialoguri atat de idioate si scarboase(ce-i drept, impreuna cu alti fraieri) , o curva atat de urata, la propriu, gen @corina aia, sau a apara i curva drogata si proasta din cale afara, @sorina, ori de cate ori cineva comenta ceva

 

- a doua chestiune, pidsadera, fara doar si poate, cel mai prost user ever; daca prima chestiune are o usoara doza de ironie, in schimb, aici sunt foarte sincer si serios

 

- a treia chestiune, poate se inchide Google si raman fraierii fara glume

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...