Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

el e, porcul ala spinos =))))

 

Hai sa nu jignim regnul animal intr.un fel ne sunt utile ne ofera hrana companie multe lucruri care ne binedispun si ne ajuta sa mergem mai departe :) 

Moshu asta ce ne ofera in afara de crize de ras culmea de care tot el e deranjat =))))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Hai sa nu jignim regnul animal intr.un fel ne sunt utile ne ofera hrana companie multe lucruri care ne binedispun si ne ajuta sa mergem mai departe :)

Moshu asta ce ne ofera in afara de crize de ras culmea de care tot el e deranjat =))))))

eu sper ca autoritatile romane sa ia masuri impotriva acestui pedo fil Dinca dupa cazul Alexandra

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

eu sper ca autoritatile romane sa ia masuri impotriva acestui pedo fil Dinca dupa cazul Alexandra

 

Nauzi ce vb avocatu lu Dinca aseara

Intreaba reporteru 

Domne cum a reactionat cand ati luat contact cu el prima data 

Avocatu

Era pe holurile de la DIICOT fusesem chemat sa asist la audierea sa asadar am vrut sa aflu mai multe detalii pentru a sti cum pregatesc apararea pe mai departe 

Am mers la el si l-am intrebat ce a facut de a fost adus aici 

Mi a raspuns ca nu a facut nimic si ca habar nu are de ce a fost ridicat de politie :-j

 

Asta e bascalie invatata de la avocat poate poate il scoate nebun si scapa de zdup 

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Nauzi ce vb avocatu lu Dinca aseara

Intreaba reporteru 

Domne cum a reactionat cand ati luat contact cu el prima data 

Avocatu

Era pe holurile de la DIICOT fusesem chemat sa asist la audierea sa asadar am vrut sa aflu mai multe detalii pentru a sti cum pregatesc apararea pe mai departe 

Am mers la el si l-am intrebat ce a facut de a fost adus aici 

Mi a raspuns ca nu a facut nimic si ca habar nu are de ce a fost ridicat de politie :-j

 

Asta e bascalie invatata de la avocat poate poate il scoate nebun si scapa de zdup 

Din pacate cazul asta se va OTViza,o sa apara tot felul de teorii ale conspiratiei si alte cacaturi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Nauzi ce vb avocatu lu Dinca aseara

Intreaba reporteru 

Domne cum a reactionat cand ati luat contact cu el prima data 

Avocatu

Era pe holurile de la DIICOT fusesem chemat sa asist la audierea sa asadar am vrut sa aflu mai multe detalii pentru a sti cum pregatesc apararea pe mai departe 

Am mers la el si l-am intrebat ce a facut de a fost adus aici 

Mi a raspuns ca nu a facut nimic si ca habar nu are de ce a fost ridicat de politie :-j

 

Asta e bascalie invatata de la avocat poate poate il scoate nebun si scapa de zdup

trist de tot, picon cat are ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

:pope :pope :pope

 

Ce vb boss am pierdut bilet de 82 de milioane pt un gol aiurea 

Si culmea au condus cu 2.0 luasem ca gazdele castiga si ambele inscriu sa terminat 2-3 :-j

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu m-ai suparat bossulica tu deloc pe mine =)))) Ca zici de minusuri si alea neaahh 

Acum iti intorc si eu favorul :)

P.S Esti prea sters ca sa ti iau in seama remarcile tale de om trecut prin bulendrele concretului 

 

App sti care e unitatea de masura a pe.ofiliei si a prostiei ? :>

Ai spus singur aici, te-ai dat de gol, așa că lasă vrăjeala!
  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Amada, a vrut picon pedding :laugh2, e  o poza pusa de Amada cand l-a futut in cur pe picon cu straponul da 20 cm :laugh2. Nu s-au inteles si i-a futut Amada o statuie in chelia lui picon de era sa avem azi doar pomelnic

Tu chiar crezi că au sunt ăla?  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Piconele eu credeam că ai murit în baie spânzurat de coaie, dar tu nu mai ai coaie BOSS-ule =)).

 

Fasole bătută ce ești =))

 

Sti de la ce vine BOSS nu ? =)) 

Boss ocrotit de societatea saracilor  la abrevierea boss se mai adauga un chetar ;) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=))) l-au dat demult curvele in gat pe peconel ca are micropenis si nu i se mai scoala zgarciul

 

E si de la varsta in general pe barbati nataranga ii paraseste prima la o varsta oarecum inaintata ;) 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Miskine, să-mi zici și mie, te rog, niște locatii/hoteluri serioase la mediterana, m-am convins și de turci și de bulgari.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

el e, se da foarte usor de gol :laugh2 , bun prieten cu picon si parintelul. Asta spune multe despre gasca asta :pope

 

 

ceo face Picon zis Dinca ?

Fiecare pasere pe limba ei piere! Doi idioti care se cred imuni sub clonele pe care le folosesc! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...