Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator beraru
Reputație: 0

Cine plm mai gaseste superba recenzie, in care se vorbeste putin si despre Bangkok, daca voi faceti tzontzoroiul aici?

 

Miskine, da-le, ba, un "best answer", sa le faci sticky, postarilor tale pe care le gasesti mai interesante. E pacat!

Link spre comentariu
Reputație: 30698

Cine plm mai gaseste superba recenzie, in care se vorbeste putin si despre Bangkok, daca voi faceti tzontzoroiul aici?

 

Miskine, da-le, ba, un "best answer", sa le faci sticky, postarilor tale pe care le gasesti mai interesante. E pacat!

Te intereseaza recenzia chelnerului despre Bankok ?

 

Sincer.....

Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Te intereseaza recenzia chelnerului despre Bankok ?

 

Sincer.....

Am citit-o de 11 sau 12 ori. E de pus pe perete, din punctul meu de vedere. E posibil sa fie 1-2, hai 3, colegi care sa ma contrazica aici. E o chestie de gusturi pana la urma.

 

Nu-mi spune ca tie nu ti-a inseninat ziua recenzia aia! As ramane incremenit.

Link spre comentariu
Reputație: 30698

Am citit-o de 11 sau 12 ori. E de pus pe perete, din punctul meu de vedere. E posibil sa fie 1-2, hai 3, colegi care sa ma contrazica aici. E o chestie de gusturi pana la urma.

 

Nu-mi spune ca tie nu ti-a inseninat ziua recenzia aia! As ramane incremenit.

Trebuie s-o reposteze.

Link spre comentariu
Vizitator romuzica
Reputație: 0

Vine mami si va baga in masina de spalat anti jeg pe toti

 

=)) =))

 

https://i1.wp.com/www.igj.ro/wp-content/uploads/2018/07/poza-zilei-3.jpg?ssl=1

Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Ia, uite-i, ieri latrau impreuna, acum se sfadesc, scuipa, unde au lins, ling, unde au lins, lugu-lugu, ai de :) mea.

 

Nu va mai certati si nu mai aruncati cuvinte grele, e pacat.

Toti imi furati replicile, pisa-m-as pe voi de izmanari.

 

Ai de :) mea.

 

 

PS. E duminica?... Moare Laurelian.De ciuda.De fiecare data.

Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Ma pis pe doi cheliosi : Codrin Stefanescu, autorul moral al acestui video si pe Picon, un cacat pansat, un fariseu, care pozeaza in anticomunist, cand de fapt, el este un fel de nomenclaturist cu certificat fals de revolutionar, un beneficiar al sistemului.

 

Asa, da, ma mai pis si pe ma-sa lu' Picon, o otreapa bolsevica.

Pe muica lu' Codrin nu o cunosc, asa ca nu ma pot pronunta.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Un vot neexprimat este de fapt un vot pentru cei, pe care nu-i sustii. Pentru izmanari, cocalari, pilafari, piconi, lachei.

Absenta la vot este pentru fraieri, dupa cum bine spunea nu stiu ce sociolog.

 

Habar nu am, cum a fost campania in Rumunskuya, doar azi am citit despre procedura de vot, cu buletine diferite etc.

 

In fine, daca, cumva, o sa votez si pentru europarlamentare, pe care Gogu sa-l trimit la Bruxelles?

 

Au discutat astia despre temele cu adevarat importante, cum ar fi incalzirea globala(in EU se discuta despre impunerea unei extra taxe companiilor aviatice), dumping social, criza refugiatilor, protejarea drepturilor cetatenilor UE in tarile, unde au rezidenta?

 

Ori s-au mancat intre ei pe aceleasi teme dambovitene?

 

Pisa-m-as pe picon si pe Presedintele Norvegiei.

 

Ai de :) mea.

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ma pis pe doi cheliosi : Codrin Stefanescu, autorul moral al acestui video si pe Picon, un cacat pansat, un fariseu, care pozeaza in anticomunist, cand de fapt, el este un fel de nomenclaturist cu certificat fals de revolutionar, un beneficiar al sistemului.

 

Asa, da, ma mai pis si pe ma-sa lu' Picon, o otreapa bolsevica.

Pe muica lu' Codrin nu o cunosc, asa ca nu ma pot pronunta.

 

https://youtu.be/VTliOGzh2cc

Un vot neexprimat este de fapt un vot pentru cei, pe care nu-i sustii. Pentru izmanari, cocalari, pilafari, piconi, lachei.

Absenta la vot este pentru fraieri, dupa cum bine spunea nu stiu ce sociolog.

 

Habar nu am, cum a fost campania in Rumunskuya, doar azi am citit despre procedura de vot, cu buletine diferite etc.

 

In fine, daca, cumva, o sa votez si pentru europarlamentare, pe care Gogu sa-l trimit la Bruxelles?

 

Au discutat astia despre temele cu adevarat importante, cum ar fi incalzirea globala(in EU se discuta despre impunerea unei extra taxe companiilor aviatice), dumping social, criza refugiatilor, protejarea drepturilor cetatenilor UE in tarile, unde au rezidenta?

 

Ori s-au mancat intre ei pe aceleasi teme dambovitene?

 

Pisa-m-as pe picon si pe Presedintele Norvegiei.

 

Ai de :) mea.

Mai poți, bă, incontinentule? Plm ... te culci cu mine-n gură, te scoli cu mine-n gură, rujatule! Să-mi bag pula-n dumicații tăi, de nu ești studiu de caz pentru boli psihice grave!

...nino...nino...

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 1093
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

... in EU se discuta despre impunerea unei extra taxe companiilor aviatice...

 

 

 

Serios ? O sa iasa cu scandal ... Si asa IATA e ofticata rau ca pierde bani cu regularizarile de trafic de la unguri , nemti , francezi ... lipsa 

de personal , supraincarcare de trafic ... si incepe sezonu' la greci / turci , o sa fie macel ... Brrr !!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Mai poți, bă, incontinentule? Plm ... te culci cu mine-n gură, te scoli cu mine-n gură, rujatule! Să-mi bag pula-n dumicații tăi, de nu ești studiu de caz pentru boli psihice grave!

...nino...nino...

Vezica mea urinara este precum un izvor nesecat pentru tine si ma-ta.

 

Sa ma pis pe voi.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Vezica mea urinara este precum un izvor nesecat pentru tine si ma-ta.

 

Sa ma pis pe voi.

Ba Miky e sâmbătă,lua-mi-ai pula in gura de aurolac. Ieși in pula mea prin mahala,ia o gura de aer,fa o plimbare prin parc dacă nu ai bani pentru alte distracții.

Sa ma pis pe ma-ta care te-a căcat si nu ti-a oferit niciun viitor,ti-a pus bocceluța in cârcă,ti-a dat un șut in cur si te-a trimis in lume sa-ti cauți norocul.

  • Like 2
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Serios ? O sa iasa cu scandal ... Si asa IATA e ofticata rau ca pierde bani cu regularizarile de trafic de la unguri , nemti , francezi ... lipsa

de personal , supraincarcare de trafic ... si incepe sezonu' la greci / turci , o sa fie macel ... Brrr !!!

Racateț sinecurist, te scot astia la pensie.

Calatoria cu avionul este cea mai nociva si poluanta.

Scopul stangistilor este de a limita calatoriile cu avionul, asta pe langa subminarea UE, la brat cu nationalistii.

 

O tura de 10 mii km a lui Gogu' echivaleaza cu :

- peste 45 mii km cu trenul

- peste 16 mii km cu masina

 

Ca sa-ti faci o idee, un congolez (sau izmanar, care niciodata nu iese din Chitila sau Vitan) are nevoie de vreo 28 de ani, pana sa polueze cat subsemnatul.

Asta dupa o singura tura de Thailanda.

 

Asadar, Gogu a pulat, pardon, poluat (cat) vreo 5 familii de halitori de pilaf cu orez, doar in ultimele 50 de zile.

Link spre comentariu

Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

Vine mami si va baga in masina de spalat anti jeg pe toti

Babaciunea aia de mata o suge pe dincolo ca aici a facut un copil precoce, tampit si bastard ca tine

 

ghici cu cine iti spun eu cu toti astia din masina de spalat =))

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...