Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Vezica mea urinara este precum un izvor nesecat pentru tine si ma-ta.

 

Sa ma pis pe voi.

Vezica ta urinară este în creierașul tău prăjit, neam de traistă! Suferi de incontinență urinară și intelectuală, ceea-ce la tine e cam același lucru.

Împușcă-te!

 

Ba Miky e sâmbătă,lua-mi-ai pula in gura de aurolac. Ieși in pula mea prin mahala,ia o gura de aer,fa o plimbare prin parc dacă nu ai bani pentru alte distracții.

Sa ma pis pe ma-ta care te-a căcat si nu ti-a oferit niciun viitor,ti-a pus bocceluța in cârcă,ti-a dat un șut in cur si te-a trimis in lume sa-ti cauți norocul.

Nu e Miky, dar parcă sunt frați. Or fi din nordul țării și sunt urmările Cernobilului. Nu e de râs și nu facem bine că râdem de niște oameni necăjiți.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 30698

Toti imi furati replicile, pisa-m-as pe voi de izmanari.

 

Ai de :) mea.

 

 

PS. E duminica?... Moare Laurelian.De ciuda.De fiecare data.

Ai juisa tu sa iti fur io replicile poponare

 

Iar cu mine cine intrece un anumit punct il fut in gura cu ma-sa si cu familionu lui de oligofreni

 

Nu ma intereseaza cine e sau cum ne-am inteles "pana atunci"

 

Ps. machucambo are replici mai ok decat tine....stiu si el iti fura replicile 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1093
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Calatoria cu avionul este cea mai nociva si poluanta.

 

 

Asa o fi ... dar , statistic , e si cea mai sigura ... dealtfel stii smenul asta foarte bine , bai broscoi umflat ... 

Cat depre politica din spatele acestor cacaturi , nu ma intereseaza ... plus ca sunt complet nestiutor/ apolitic . Stiu insa ca trebuie 

sa ma duc la vot , in pula mea !!! Altfel , se duce dracului tot ... 

Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

toata ziua esti pe forum chelosule, sa ma pis pe ma-ta si pe chelia ta de **spam editat** notoriu care merge cu atentie la curve **spam editat**e

fratele meu , asta a dat in mintea copiilor, toata ziua e pe forum, n-are nepoti de crescut, ce bine ca nu s-a reprodus :x

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...