Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multe asa zic dar daca sunt atrasi de clienti sau baga mana in buzunar o fac clar. Acuma depinde si de client si de chimia dintre cei doi.

exact, decat sa spui la telefon ca o faci si dupa sa te trezesti cu  un boschetar la usa...

Link spre comentariu

Are locatia in centru langa minerva unde e Oltenia 3 TV. Am sunat-o am ajuns acolo am urcat sus si surpriza e un bar unde face masajul. Era agitatie si lume multa. Nu am ramas. Am plecat de la usa. Nu am apucat sa o vad pe tipa care presteaza masaj. E aiurea sa te cheme in locuri publice. La telefon nu spune nimic de asta

Link spre comentariu

salut,ce sa va zic ,sunt un client fidel ,merg o data pe saptamana pt ca am probleme cu spatele si chiar nu ma mai doare spatele dupa masaj,tipa chiar stie ce face si este super ok,pot spune ca masajul este FOARTE BUN ,cu siguranta nu face altfel de masaj...

Link spre comentariu

Are locatia in centru langa minerva unde e Oltenia 3 TV. Am sunat-o am ajuns acolo am urcat sus si surpriza e un bar unde face masajul. Era agitatie si lume multa. Nu am ramas. Am plecat de la usa. Nu am apucat sa o vad pe tipa care presteaza masaj. E aiurea sa te cheme in locuri publice. La telefon nu spune nimic de asta

nu este bar acolo,asta iti pot garanta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bai frate tu ma intrebi cum este locatia,in pana mea vrei la restaurant dute sa mananci.....intrebi si tu si nici  tupeu sa intri nu ai avut

bai vezi ca nu eu am fost cel care a refuzat sa intre.. si ce ti se pare asa rau sa spui cum e locatia? tu sigur ai un usor retard, sa nu zic altfel 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...