Sari la conținut

❤️Anais La Hotel sau Domiciliul Meu❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

eee de parca voi nu puteti merge sa testati până nu va da altul 'servita' daca chiar aveti curiozitati despre o domnisoara :P
 
Am fost zilele trecute, locatia arata de 10, eu tai un punct pt lipsa papuci de orice fel.
Fata un 8.5. Buze tunate, draguță la față, țâțe naturale marime 2. Ea zice ca vrea silicoane, mie mi-au placut asa. 
E inalta  si ok per total dar putina tonifiere nu ar strica, la fel o lenjerie sexy. Zicea ca are, eu am vazut doar tanga. Ok si la telefon.
ON: 7 O suge bine, nu se simt diti, nu se grabeste, dar foarte putin contact in zona oualor chiar si dupa ce i-am aratat pe unde
sa insiste. Nu dau nota mare si pt ca arsenalul dezvaluit la oral a fost f limitat. Poate stie mai multe, dar eu cel putin nu am primit.
NP: 7. E cam pe principiul cum o pui asa sta, fara alte initiative si nu am vazut niciun fel de placere la ea nici simulata nici 
pe bune, no eye-contact, nu o mai lungesc, ati prins ideea. 
Atitudine 9 - s-a purtat ok, politicos, fara fițe, nu m-a grabit, povesti etc
GFE 6 , Igiena 10 - dusata si mirosind placut cand m-a primit, alt dus imediat dupa.
Scor 250, DTD ~55 min, actiune vreo 40. Nu-mi pare rau ca am bifat gagica, dar la  tariful asta sunt optiuni mai bune la indemana.

 

probabil nu-i place meseria, e de inteles , face si ea de sila sa iasa o para, ca majoritatea , e greu sa gasesti cu vocatie , multumim de recenzie

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Anais , arati bine pacat ca nu te implici , cel putin asa scriu cele 3-4 recenzii pe care le ai. Nu mai zic de FK ca ala e markerul cel mai sincer al implicarii daca exista. Mai bine faci 300 pretu da saruti sugi si te futi ca o leoaica ( macar selectiv ) decat s- o aburesti la vrajeala cu texte si etc cand ai un corp asa bun . Pacat de el !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Mersi!

Buna locatia mea este pe str doctor ion ratiu in selimbar

poate ne poti da un link al colegei tale.. pentru ca din ce zice colegul nostru Sprinter...nu ai merita banii solicitati, no offence :slap2 Tomson avea dreptate, mai bine maresti pretul si iti faci treaba cu sarguinta! have a nice day

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

poate ne poti da un link al colegei tale.. pentru ca din ce zice colegul nostru Sprinter...nu ai merita banii solicitati, no offence :slap2 Tomson avea dreptate, mai bine maresti pretul si iti faci treaba cu sarguinta! have a nice day

dragul meu nici macar nu ai fost la mn si iti dai cu parerea daca vrei sa m a cunosti te invit la mn si iti vei schimba parerea...iar daca nici dupa ce ne cunoastem nu ai o parere buna ai tot dreptul sa spui ceva despre mn...iar FK pot face doar daca este igiena corespunzatoare si compatibilitate....te am pupat o zi faina
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

cand ai fost tu la mine si eu nu stiu dragule?

cand ai fost prima oara in sibiu, de ai stat in A3 :) dar cred ca mai importanta este prestatia ta, decat faptul ca am fost eu la tine sau nu. M-as bucura sa aud ca abordezi o alta atitudine decat cea din prima ta vizita la Sibiu, ai un corp frumos si sunt convins ca impreuna cu o atitudine corecta, ai putea face treaba buna la noi. Totul depinde de tine, o sa-ti urmaresc recenziile pentru ca mi-ar face placere sa ne cunoastem mai bine. Seara frumoasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...