Sari la conținut

❤️Anais La Hotel sau Domiciliul Meu❤️


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

mai baiatule tu gandeste te ceea ce vb? cum iti permiti sa spui as acv despre mine ai probleme cu capul ce ai patit du te si fa ti te rog un control sau esti vreun fish...termina te cu idioteniile astea ca eu st perfect sanatoasa... masoara ti cuvintele si sa iti vezi de viata ta!!!

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Tu și Elena bruneta slim

stiai ca nu ma stresez deloc?ti-ai facut contul la 17:46 Ca sa avertizezi lumea la 18:00.stai jos,nota 4 pentru azi.stii ce fac cu parerea si tipicul tau? Le arunc in closet si trag apa.cius!
Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0

Acuzatiile sunt grave. Dar era mai firesc poate sa le faca persoanele in cauza - daca exista -  nu un intermediar.  Cel putin deocamdata, aceste persoane nu s-au manifestat.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

eu st f linistita in ceea ce m a priveste st o persoana curata sanatoasa deci nu am de ce sa m a enervez nu stau sa aplec urechea la ce zice oriceâ€nimicâ€isi face cont la o anumita ora si apoi dupa cateva min posteaza chestia asta...sa fim seriosi totusi probabil este un frustrat sau cel mai bn zs un fish 🤨 o seara faina sa aveti....PS:am promis niste poze din locatie😌 st 100%reale needitate🤨😌

post-256387-0-23328900-1529873034_thumb.jpeg

post-256387-0-11599100-1529873098_thumb.jpeg

post-256387-0-97340100-1529873107_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0

eu st f linistita in ceea ce m a priveste st o persoana curata sanatoasa deci nu am de ce sa m a enervez nu stau sa aplec urechea la ce zice orice”nimic”isi face cont la o anumita ora si apoi dupa cateva min posteaza chestia asta...sa fim seriosi totusi probabil este un frustrat sau cel mai bn zs un fish o seara faina sa aveti....PS:am promis niste poze din locatie st 100%reale needitate

Frumoase poze, dar nu egaleaza originalul...

Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

sunt totusi cateva zile de cand esti in oras si nu a aparut nici o recenzie..fie ea pozitiva sau negativa..

Pentru ca pe forumul asta, vorba e multa iar faptele putine. Sunt mult mai multi care merg si nu zic nimic decat cei care se obosesc sa aduca si pe aici o parere. Cel mai probabil nici unul din membrii "consacrati" nu a fost la ea.

Link spre comentariu

  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Pentru ca pe forumul asta, vorba e multa iar faptele putine. Sunt mult mai multi care merg si nu zic nimic decat cei care se obosesc sa aduca si pe aici o parere. Cel mai probabil nici unul din membrii "consacrati" nu a fost la ea.

Care ?Că suntem tot mai putini acum pe vară :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...