Sari la conținut

Livejasmine


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Jur ca dau o suma de bani prin transfer bancar daca imi da cineva detalii spre aceasta tipa din poza , e romanca am fost cu ea privat 30 minute !! Zicea ca o cheama Andreea dar nu cred ca e real , cica din bucuresti si cam atata :) tnx , platesc bine promit, is membru de elita pe forum :)))

post-185825-0-49346700-1522660292_thumb.png

post-185825-0-55460900-1522660360_thumb.png

post-185825-0-95382900-1522660418_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca nu mai e pe Jasmine, incearca aici cu VPN:

https://www.sexedchat.com/chat-IsabellaLaw

 

Are cont pe mai multe site-uri, baga google. :)

 

 

Tu ce rezolv daca are cont pe mai multe site uri ? Mersi fain ca incerci sa ma ajuti apreciez :) , dar pe toate site urile trebuie sa platesti pentru acelasi rahat de chat si dezbracare dupa o tona de bani platiti :) ideea era cine e asta :)) un nume un insta un fb o chestie de genul poate o stie cineva sau poate are cineva un numar de tel :) ms anticipat :)

 

Peseu: Sa-mi transferi banii pe fax. :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Jur ca dau o suma de bani prin transfer bancar daca imi da cineva detalii spre aceasta tipa din poza , e romanca am fost cu ea privat 30 minute !! Zicea ca o cheama Andreea dar nu cred ca e real , cica din bucuresti si cam atata :) tnx , platesc bine promit, is membru de elita pe forum :)))

 

 

 

Tu ce rezolv daca are cont pe mai multe site uri ? Mersi fain ca incerci sa ma ajuti apreciez :) , dar pe toate site urile trebuie sa platesti pentru acelasi rahat de chat si dezbracare dupa o tona de bani platiti :) ideea era cine e asta :)) un nume un insta un fb o chestie de genul poate o stie cineva sau poate are cineva un numar de tel :) ms anticipat :)

 

Frate, deci de fapt n-ai bani. 

Eu zic sa te linistesti ca nu cred ca se intalneste cu cei de pe chat, e un job ca oricare altul.

La cum arata, n-are cum sa nu aiba prieten, nu crezi? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt o problema banii daca mi am permis sa stau jumatate de ora numa sa se dezbrace , este vorba ca indiferent cati bani arunci pe chat , e imposibil de reusit ceva pe chat ca asta ii e job ul :))) ideea e ca decat sa dai atatia bani la chat , ii dai ei banii astia poate poate :) te rog sa nu catalogam aiurea lucrurile pentru ca nu este cazul :) mersi fain inca o data pentru help :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt o problema banii daca mi am permis sa stau jumatate de ora numa sa se dezbrace , este vorba ca indiferent cati bani arunci pe chat , e imposibil de reusit ceva pe chat ca asta ii e job ul :))) ideea e ca decat sa dai atatia bani la chat , ii dai ei banii astia poate poate :) te rog sa nu catalogam aiurea lucrurile pentru ca nu este cazul :) mersi fain inca o data pentru help :)

 

No problem.

Vezi ca e plin forumul de fete care trec la fapte...

Poate cade una cu tronc. :)

 

La cum arata...  :no2  Cred ca Prometheus, Mormolocul nostru palid, este iubitul ei - predestinat! 

 

Prima poza nu-mi place, dar celelalte 2 au prins-o bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...