Sari la conținut

Noua in oras 0739697140 fost 0729353391


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Hey,aveti foarte multe bunaciuni la Timisoara,lasa tu mandra noastra. Hai la Oradea sa o cunosti.[/quote

Din pacate nu am reusit sa o intalnesc pe domnisoara atunci cand am fost la Oradea, cand am sunat astepta pe cineva si dupa nu am mai putut eu. Next time

Link spre comentariu

Multumesc la fel dragii mei!oricum tin sa va anunt ca pe data de 3 va fi ultima mea zi in oras la voi!mi a facut o deosebita placere sa fiu alaturi de voi,sunteti niste oameni deosebiți,respectuosi ..cu mare drag voi reveni!sa aveti grija de voi si sa ramaneti la fel !va pupacesc si sper sa ne revedem cat mai curand!cand o sa mai revin o sa scriu aici!va super mega pupacesc oameni minunati :* :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu

Multumesc la fel dragii mei!oricum tin sa va anunt ca pe data de 3 va fi ultima mea zi in oras la voi!mi a facut o deosebita placere sa fiu alaturi de voi,sunteti niste oameni deosebiți,respectuosi ..cu mare drag voi reveni!sa aveti grija de voi si sa ramaneti la fel !va pupacesc si sper sa ne revedem cat mai curand!cand o sa mai revin o sa scriu aici!va super mega pupacesc oameni minunati :* :kiss3

începe facultatea de drept la bucuresti.
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

ba mai bine sa mai stea la top vreo 2 luni ca altfel iar trebuie 34 de recenzii pozitive sa o urce acolo; asta in caz ca revine

 

...si la cum se strang pe Oradea recenziile, nu mai va ramane nimeni in curand pe acolo

multumim bambuilor si caponilor, dar mai ales  adminului pt ca ne scuteste timpul in care scriam recenzii

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Fiindca Briana a luat o mica pauza consider ca prea repede a fost scoasa de la Top si mutata la Inactive. Trebuia asteptat o perioada de timp si daca acesta se prelungea, atunci putea fi luata aceasta decizie. Dar cine mai intelege deciziile luate de motan....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...