Sari la conținut

Noua in oras 0739697140 fost 0729353391


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:ro
  • Oras:ro

Va salut.

Am fost si eu la distinsa domnisoara! 

 

Programat prin sms(context nepotrivit) 1 finalizare, confirmat, in 20 min eram prezent.

 
Imi deschide usa o domnisoara foarte frumoasa, imbracata in chilotei si sutien,  ma serveste cu apa/suc ea savurandu-si tigara,urmand igienizarea.

 

Am vorbit putin despre niste seriale, despre oras, confirmandu-mi totodata ca mai sta la noi  cel putin o luna.

 

note:
locatie: binecunoscutele balcoane colorate, prosoape curate, gel de dus, patul cam scartaie in mijlocul actiunii dar hei, eu m-am simtit bine :laugh2 

aspect: fiind fan sani mari(silicoane) m-am delectat cu pofta din ei. :boob 

ON: 10, foarte placut hard, scuipat, frecat,oO delectate si ele,  incercat  si deep marturisindu-mi ca nu prea ii reuseste.

NP: 9, accepta pozitii, geme foarte placut, inceput cu lady on top unde am si finalizat (spre surprinderea mea), i-am promis si doggy dar din pacate nu am ajuns acolo, soldatelul capituland destul de repede fiind excitat de la oral,. :atm 

gfe: 8, am vorbit diverse, o atmosfera relaxanta, am stiut fiecare ce e de facut si pentru ce am venit.

igiena: 10.

cadou: 200/h, lasat la inceput din proprie initiativa. cim si cof e extra 50 .

recomand: da 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Desi nu ne cunoastem personal si daca mi-am permis prea mult te rog sa ma ierti, dar sincer, chiar vreau sa te FELICIT deoarece am auzit numaiiii vorbe frumoase la adresa ta si iti doresc multa bafta in continuare si sa ramai la fel pt ca oamenii astia chiar merita tot ce e mai bun!!! O seara frumoasa sa ai!!! 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare

 

In sfarsit am reusit si eu sa vizitez pe domnisoara !

 

Ajuns in locatie ma astepta intro lenjerie rosie foarte sexy ...pozele sunt reale 100% .(in realitate e si mai frumoasa !!!)

Am socializat putin ea tigara eu un pahar de apa, comunicandu-mi serviciile si cadoul. Cerut prosop si plecat la baie pentru inprospatare. Baia e la fel precum apartamentul OK , ( totusi e un bloc recent construit )

Revenind in camera am inceput cu sarutari si fk ,ceea ce face cu passiune si e foarte placut.

A venit peste mine,preluand controlul printre sarutari.

Oralul a fost executat cu passiune ,impressia lasata a fost ca ii place sa se joace lins sus in jos ....deep cu stelute m-a inebunit complet ,privirea aceea....

Pussy epilat,curata si frumoasa.

Dupa ce a montat protectia,a venit lot pozitie in care se misca bine,sarutari fara oprire. De si stiu ca e doar un teatru,mi-a placut e un GFE foarte ridicat !

Dupa care am mai schimbat 2 pozitii....

Demontat prezervativul ....si continuat cu oral iarasi cu incercari de deep si multa saliva!

Dupa prelungiri Finalizarea a fost cim,stors pana la ultima picatura.

Am facut o descriere mai lunga pentru ca fata asta chiar merita ...!

Si acum notele

Locatie 9 , e OK apartament nou

Aspect 10 ***

Atitudine 10 *** comunicativa,draguta, Eu fiind putin mai timid la prima întâlnire dar nu era problema

Gfe 10 saruta,fk,nu retinuta

On 10 , deep , cim

Np 10 se misca bine,te trage,da contre

Cadou on,np,cim, fk 250 lei

Timp petrecut peste 30 min dtd. (Nu ne am uitat la ceas nici o clipa ) nu ma simteam grabit totul era ca si cu o amanta pe care il cunosc f.bine !

 

De recomandat DAAAA

De revenit sigur ca da

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...