Sari la conținut

Noua in oras 0739697140 fost 0729353391


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator brunetel
Reputație: 0

Buna ziua

De aproximativ 2 luni am facut o vizita la frumoasa Briana chiar este de top. Prin telefon am luat legatura si m- a si programat rapid. Locatia este de lux avand si parcari suficiente, am uract la frumoasacare m-a intampinat foarte sexy. Din pacate a fostbo mica problema cu apa calda asa ca am facut dus cu apa rece dar a fost bine droarece afara erau peste 30 de grade, a mai fost o mica problema dearece a schimbat usa de la dormitor si nu am putut intra asa ca actiunea a avut loc in living pe o canapea comoda. Actiunea a inceput cu un oral foarte bine executat dupa care am trecut la 69 dupa care a fixat caciula si a inceput sa ma calareasca pana am ajuns la final. Dupa actiunea am servit o racoritoare si am inceput o noua actiune. Sunt foarte multumit iar notele sunt 10 pe linie. O recomand cu incredere

  • Like 3
Link spre comentariu

Imi pare rau ca nu ne am putut sincroniza ...eu ti am explicat destul de clar ca nu am putut da omul afara !!!nu ti am dat nici adresa sa vii...nu cred ca te am pus sa vii pana aici si nu am mai raspuns la telefon !s a intamplat sa prelungeasca cel de inainte si doar nu era sa dau omul afara

..daca tu crezi ca eu am gresit cu ceva atunci scuze.dar nici nu te am pus sa vii pana aici...ai incercat tu rapid sa zici ca nu sunt seriosa...eu cred ca am fost destul de serioasa si ti am zis xa nu mai pot atunci si ca daca vrei intr o ora ...asta e !o zi frumoasa

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...