Sari la conținut

stefania lollypop


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

:slap2

Adunatura de cretini e pe site-ul asta!

 

Motane, de ce pe contul meu pot sa vad toate postarile si la contul asta apar cele din noiembrie 2017?

Bataie de joc! 

Unde sa le vezi enoriasa mea?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca te uiti La REPUTATIE ai sa vezi doar postarile care au primit puncte de reputatie.ca cacam de asta se numeste REPUTATIE.

Ai fost luminata enoriasa mea?

se uită la Postări, Părinte.

Și da, nu-i apare acolo ultima postare, în schimb, pe Topice, îi apare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

se uită la Postări, Părinte.

Și da, nu-i apare acolo ultima postare, în schimb, pe Topice, îi apare.

 

Daca deschizi topic, nu-ti apare postarea si la postari sa inteleg.

Deci "minunea" asta nu a scris nimic din noiembrie anul trecut si acum a scris asta!  :slap2

Miroase a clona.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca deschizi topic, nu-ti apare postarea si la postari sa inteleg.

Deci "minunea" asta nu a scris nimic din noiembrie anul trecut si acum a scris asta!  :slap2

Miroase a clona.

E posibil sa fie nevoie de cinci postări recente, ca să apară la Postări, nu știu exact.

Bănuiesc faptul că, nefăcând norma de 5 pe anul acesta, apar ultimele 5 de anul trecut.

Probabil Topice funcționează altfel decât Postări :)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca deschizi topic, nu-ti apare postarea si la postari sa inteleg.

Deci "minunea" asta nu a scris nimic din noiembrie anul trecut si acum a scris asta!  :slap2

Miroase a clona.

Oricum, mănâncă borș! Și știu ce zic.
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E posibil sa fie nevoie de cinci postări recente, ca să apară la Postări, nu știu exact.

Bănuiesc faptul că, nefăcând norma de 5 pe anul acesta, apar ultimele 5 de anul trecut.

Probabil Topice funcționează altfel decât Postări :)

 

Nu cred este vorba de norma. M-am lamurit, merci!  :kiss3

 

 

Oricum, mănâncă borș! Și știu ce zic.

 

Pai, eu n-am futut-o, dar nu l-am crezut oricum.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Are topicul inchis, si-a bagat asta ghiara in gat si a deschis un topic de "maro".  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu cred este vorba de norma. M-am lamurit, merci!  :kiss3

 

 

 

 

Pai, eu n-am futut-o, dar nu l-am crezut oricum.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Are topicul inchis, si-a bagat asta ghiara in gat si a deschis un topic de "maro".  :laugh2

Mișto mister, nu?

Io unste pup? :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este un profil banat prin minusare si redevenit activ dupa ce s-au anulat tipul acesta de banari. Cum titularul si-a recuperat vechiul cont, probabil nu a vazut pana recent. Vezi ca e si albastru si are postari suficiente doar pentru culoarea galbena, asa s- intamplat cand au revenit conturile... Acum multi au clone, inclusiv eu, intrucat mi-a ramas activ contul cel deschisesm cand mi-a fost banat acesta si apoi cel ulterior (Corectul a ramas banat, Conducatorul e inca activ).

 

M-ai ametit putin. 

- De ce este albastru?

- Trebuia parca sa ai minus 400, el are mai putin.

 

Recent mi-am facut si eu un cont ca nu a mai mers asta, dar nu-l mai folosesc, deci nu pot spune ca am clone, eu ma refeream la 2 conturi folosite simultan.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Albastri au devenit toti userii debanati, indiferent de numarul de postari. Mai sunt conturi cu aceasta culoare si sub o mie de postari, asa am avut si eu chit ca aveam pe atunci vreo 800.

Da, a avut sub -400 dar a primit puncte si dupa aceea, poate chiar si dupa ce a fost debanat. Eu sigur am inercat sa-l salvez cand era minusat de conturile SP ce-i banau pe cei din zona Constanta (red-minus, el serafin et co), nu ma uitam la continut ci doar ce tinte isi alesesera si le dadeam plusuri ca sa contrabalansez minusarea...

 

Nu doar pe Constanța au banat. Știu asta ca serafinu a contribuit și la banarea contului meu Orochi.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stiu, si eu am fost banat de acele conturi. Daca era cineva ce postase pe Constanta era vizat, ca si cei ce au dat reputatie celor ce activau pe Constanta. Apoi au inceput sa baneze userii vechi, actiune contracarata de pisicuts prin acordarea conturilor verzi gratis si mai apoi prin debanare si eliminarea posibilitatii de banare prin minusare.

Pe mine, pe ăsta, m-au "dezbrăcat" dup-aia :)

Am rămas neterminat :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Albastri au devenit toti userii debanati, indiferent de numarul de postari. Mai sunt conturi cu aceasta culoare si sub o mie de postari, asa am avut si eu chit ca aveam pe atunci vreo 800.

Da, a avut sub -400 dar a primit puncte si dupa aceea, poate chiar si dupa ce a fost debanat. Eu sigur am inercat sa-l salvez cand era minusat de conturile SP ce-i banau pe cei din zona Constanta (red-minus, el serafin et co), nu ma uitam la continut ci doar ce tinte isi alesesera si le dadeam plusuri ca sa contrabalansez minusarea... 

 

Frumos din partea ta. :)

Daca l-am avut mov nu mi-am dat seama ce s-a intamplat dupa debanare.

 

 

Stiu, si eu am fost banat de acele conturi. Daca era cineva ce postase pe Constanta era vizat, ca si cei ce au dat reputatie celor ce activau pe Constanta. Apoi au inceput sa baneze userii vechi, actiune contracarata de pisicuts prin acordarea conturilor verzi gratis si mai apoi prin debanare si eliminarea posibilitatii de banare prin minusare.

 

Lasa ca in perioada aia s-au vandut conturile verzi ca painea calda, iar traficul era la cote maxime...

Acum abia mai vezi cate o postare, rareori fara sa fie imbecila.  :laugh2   :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acceseaza-ti profilul (sau pe care vrei sa-l vezi, nu conteaza) iar in coltul din dreapta da click pe Find Content. Iti va aparea lista cu toate topicele unde exista postari... Acum in partea stanga  poti sa dai sa vezi numai postari sau numai topice. Numai postari iti arata postarile facute in topicuri deschise de altii, Numai topice iti arata topicele deschise de persoana careia i-ai accesat profilul.

 

Util! :)

:*

Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Domnul Minimus se poate trăi si fără sa insultăm femei, pentru ca oarecum anonimat? Ce zici?

Ăștia sunt genul de oameni care în viața reală se cacă pe ei, dacă strănuți mai tare.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...