Sari la conținut

Matura discreta


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor! Ieri in jurul orei 12 am zis verific sa vad ce este cu doamna fiind incantat de acest set de poze.... . Pun mana pe telefon apelez, raspunde o voce frumoasa imi da detalile (oral neprotejat, normal si anal protejat) si locatia Tineretului langa Dristor Donner Kebap venind dinspre parcul Tineretului, primul bloc si ultima scara catre Budapesta dupa ce treci de Dristor Donner Kebap, etajul 1 apartament la sosea. Ajung in zona parchez rapid , apelez iar pentru am explica concret , aceeasi doamna cu voce placuta care sta cu mine la telefon si ma urmareste de unde am parcat masina pana la usa blocului.... , urc sus cand deschide usa SURPRIZE! SURPRIZE! O bestie, micuta, urata, urata, roscata, cu fata ascutita si voce pitigaiata, ma astepta dupa usa, aratanduse dupa patrunderea in apartament. Vocea neavand nici o treaba cu vocea pe care o auzisem la telefon. Surprins de POGNITOAREA intalnita ii argumentez rapid ca nu raman si ies imediat pe usa. O iau usor spre scari si dupa inchiderea usi de la intrare si un scartait de la o alta usa, probabil de la bucatarie se audea de zori mai multe voci de barbati respectivi PESTISORI, care dupa banueala mea erau dezamagiti de vizita mea esuata!

Deci in concluzie, in spatele acestui anunt si afla un cuibulet cu evident 2 sau mai mult fete in patronatul unuia sau mai multor PESTISORI, cu strictete pozele sunt false iar pemtru mine a fost o pierdere de timp la care am zis sa deslusim si acest anunt!

Dupa acest esec am fost la Anna Matura de pe Dorobanti, o sa intru pe topicul ei sa va impartasesc cateva detali

Va salut , ciocane tari si numai bine!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...