Sari la conținut

New for you


Postări Recomandate

  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat azi prințesa tatuată. Cea cu tatuaj pe abdomen și picior din pozele începând de la colericul în jos pagina doi, nu cele de pe prima pagina. Mai are pe mana, gât, lângă ureche, spate etc. Nici nu știu dacă aici trebuie sa postez, dar căutarea după număr de telefon aici m-a dus. Nu mai e partenera cu cealaltă bruneta, acum e cu o blonda mai chubby, are și ea anunț cu doua poze cu costum roșu pe publi. O căutam pe cea din primele poze de pe topicul asta, cea cu păr foarte lung, dar asta e... Ea se recomandă Carolina, cealaltă Corina. Sunat de vreo 2-3 ori, răspunde într-un final. 150/300. Zic nu e cam mult? Pe forum scrie că accepți și cu 100. Zic am 250 buget pentru o oră, daca vrei cu tine sau un număr cu fiecare ( inca credeam că prietena e cea din pozele de mai sus) zice sa vin. Ajung, prima nufărul, intru . Asta mica drăguță, cealaltă nu pe genul meu. Îmi propune ea un număr cu amândouă deodată cu 250. Zic pas, ori unul cu fiecare pe rând, ori o iau doar pe cea mică o oră. Merg la dus, revin, îmi cere banii și îmi arată ceasul. Mă dezumflu de mercantilismul situației și zic îți dau 150 acum vedem după daca mai continuam. Corp frumos, pe gustul meu, sâni mici dar drăguți, talie, piele fina, fundulet frumos. Foarte drăguță la fata, dar prea serioasa. Declară 20 ani și că face de un an. Incepe cu un oral nep., Abia îmi atinge capul cu gura, in schimb mana manevrează mult. Foarte slabut. In 30 sec pune guma, o mai molfăie un pic, la fel manevre de laba, zic hai deasupra că cu laba pot să mă termin și singur. Se înfige în catarg, și începe o mișcare rapidă, doar pe capul glandului, să mă termine. Zic ho, hai sa manevrez eu. Trec deasupra și încep să împing. Nu accepta sărut, nu accepta finalizare orala, nu mai zic de anal. La un moment dat zic hai pe la spate, refuza, zice că o doare. Paloșul meu e rezonabil nu am un sequoia gigantea intre craci, așa că mă mir un pic, zic ok, nu vrei pe la spate, hai prin fața dar pe marginea patului sa pot da și eu. Nu se uita la tine, nu zâmbește, nu geme, nimic. Păcat de ea că arată foarte bine pentru amatorii de puștoaice slim. Mai împing câteva minute și termin . Mă curata , îi spun că nu mai rămân la Nr doi, deoarece așteptăm mai mult. Nu zice nimic ,fac dus, mă îmbrac și plec. De revenit, nu. Buna de trofeu, aspect 9, comportament mediocru, 4. Păcat, daca s-ar implica, ar fi ok, dar se pare că o face doar pentru bani, cat mai repede, cu atât mai bine. Pare genul depresiv, și induce tristețea și altora...

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat tipa cu tatuaj pe piept, si pot sa zic ca arata suuuper gen skinny, foarte slaba cu sani si fund mic, exact pe gustul meu.

 

Achitat 150

On-7 fara atentie la oo

Np-6 foarte stramta, am vrut-o deasupra si se vedea ca are o retinere sa o bage pe toata. Finalizare fulger la np.

Gfe 0

Comunicare 1

Fk inexistent.

 

Ce sa zic... Daca ar fi fost ceva mai relaxata, mai comunicativa cu gfe si poate fk imi faceam abonament.

 

Arata f bine dupa mine dar... Parca as mai vizita-o inca o data sa imi fac o parere. Ii mai dau o sansa ðŸ˜

 

Locatia este in cart. Prima Nufarul, ap fara clima, grija mare in zilele calduroase

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...