Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa cum va povesteam in ultimele randuri ale postului meu, threesome -ul va deveni realitate!
Va fi o poveste erotica si exotica in acelasi timp! Domnisoara cu care voi incerca sa va fac sa va simtiti bine este Sophia (sophia.arrakis).
Vom prefera calitatea si nu cantitatea, de aceea pretul va fi de 300 de euro pentru 2 ore in compania noastra!

O seara buna! Pupici

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Proiectul de threesome cu Sofia este in picioare! Am facut o incercare doar noi doua si suntem compatibile, o sa facem si cateva poze la un moment dat! Pretul ramane acelasi! Doritori sunt! Timpul nostru insa e limitat, si fiecare are si clientii ei fideli!

Momentan Sofia este in perioada nasoala a lunii si nu putem lucra! Eu voi fi in tabara de engleza, deci revenim cu forte proaspete in februarie cand vom avea, sper, si cateva recenzii aici!

Si nu vorbesc prostii! Cred ca am dovedit aici ca ma tin de cuvant in tot ceea ce fac!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti

Salutari!

Sper ca nu a ramas incremenit in stadiul de proiect treaba asta cu 3some cu cele 2 caprioare. Am luat legatura pe mail cu Corina, a raspuns promt (detalii, pret ... 300euro pt 2 ore...of of) am fost de acord si mi-a cerut detalii despre mine. Dupa ce am trimis, niciun raspuns. Poate ca nu corepund pretentiilor, sau poate sunt prea ocupate pentru orice parlit necolorat de pe aici, dar mi-ar fi placut sa sa imi spuna. Ca e da, ca e nu, sa raspunda. Mai astept, cu toate ca a trecut cam o saptamana.

Sunt off topic? Daca da, scuze, si va rog stergeti acest coment.

Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari!

Sper ca nu a ramas incremenit in stadiul de proiect treaba asta cu 3some cu cele 2 caprioare. Am luat legatura pe mail cu Corina, a raspuns promt (detalii, pret ... 300euro pt 2 ore...of of) am fost de acord si mi-a cerut detalii despre mine. Dupa ce am trimis, niciun raspuns. Poate ca nu corepund pretentiilor, sau poate sunt prea ocupate pentru orice parlit necolorat de pe aici, dar mi-ar fi placut sa sa imi spuna. Ca e da, ca e nu, sa raspunda. Mai astept, cu toate ca a trecut cam o saptamana.

Sunt off topic? Daca da, scuze, si va rog stergeti acest coment.

Bafta!

Ce detalii ti-a cerut?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hey Guys,

 

I must be doing something wrong :-(
I wrote to Corina 2 times within 2 weeks time (via eMail) and I never get a reply.

Maybe it's me or maybe the english, but I would be super happy to get a reply.

 

Maybe for the improvement of that nice forum, it would be amazing if you guys could (when you meet the girls) ask them if they take english speaking clients.

Some of us (just imagine) are left out a lot :-(

 

Thanks 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...