Sari la conținut

Postări Recomandate

 

Postat de cristiano_29 on 28 April 2015 - 10:25 PM

 

Eu am avut o relatie mai deosebita cu o tipa super chiar daca era tiganca. Si acum o mai iubesc. I-am dat numai limbi timp de 5 ani. Am trait ca ca spun asa un "concubinaj de limbi". N-a facut sex niciodata cu mine, doar ma masturba (uneori). Ea facuse turcii de la 15 ani, dar cand a vazut ca m-am indragostit mi-a propus relatia asta si am acceptat-o. O duceam saptamanal in diverse locatii, discoteca, etc (inainte de asta o ajutam sa se imbrace, ii sugeam tocurile, picioarele... purta 36 si dadeam limbi in pasarica si in fundulet), ii cumparam prezervative. Ma suna pe la 5 dimineata sa o iau. De cele mai multe ori facea sex si-mi spunea asta, povestea cu lux de amanunte. Cum ajungeam acasa program de limbi. Nu conta daca era pe ciclu. Nu m-a lasat sa o sarut niciodata pe gura, spunea sa o sarut pe pasarica la fel ca pe gura. De cate ori ii sarutam pasarica, ma zgaria pe spate cu tocurile... cica sa nu o uit. Timp de vreo doua luni a facut sex cu un vecin. De treaba asta stia doar cea mai buna prietena a ei, Rodica (fusesera impreuna in Turcia). Ii auzeam gemetele cate doua-trei ore prin perete. De vreo cateva ori a lasat-o pe Rodica cu mine si s-a dus sa faca sex cu vecinul. Prima oara Rodica mi-a spus ca pot sa i-o pup si ei. Cand m-am dezbracat, mi-a vazut zgarieturile si m-a intrebat razand daca sunt tocurile prietenei. Ce-a urmat? Cand au inceput gemetele prin perete, Rodica a avut un orgasm urias in gura mea si noi urme de tocuri pt mine. Dupa ce termina, ea venea acasa si treceam eu la treaba. Toata lumea credea ca suntem amanti, iar ea intarea asta. Ce sa zic... Acum a plecat in Spania. A... Toata treaba se intampla acum 10 ani. Mi-as mai dori o astfel de relatie.

 

Ceva de genul asta ai putea?

 

:clapp 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bai @ excalibur, tu pari cam jegos. Pai daca deja e postata pe alt topic - Spovedania unei prostituate - de ce deschizi topic nou cu aceeasi postare veche de 3 ani ? 

O sa fiu cu ochii pe tine, nu-mi plac jigodiile. Atentie mare, am revenit in forta.  :laugh2

Oricum, omu' macar a fost sincer, ceea ce e de apreciat.

Fii cu ochii-n patru !  :laugh2

Link spre comentariu

Bai @ excalibur, tu pari cam jegos. Pai daca deja e postata pe alt topic - Spovedania unei prostituate - de ce deschizi topic nou cu aceeasi postare veche de 3 ani ? 

O sa fiu cu ochii pe tine, nu-mi plac jigodiile. Atentie mare, am revenit in forta.  :laugh2

Oricum, omu' macar a fost sincer, ceea ce e de apreciat.

Fii cu ochii-n patru !  :laugh2

 

Chiar te rog sa stai cu ochii pe pula mea. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ba mai prost ca tine nu s-a vazut. Vad ca mai esti si analfabet.

Ai sa-mi bag pula-n gura ta de gunoier !

Ce cacat tot imi pui prostiile alea de pe Youtube, crezi stau sa dau clic pe ele ? 

Du-te in piata muncii cu Youtub-ul tau ! Bolovane !  :rax2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cat devotament, 5 ani de lins pizda. Cata suferinta a indurat Cristiano, ca sa nu zic forma de sclavagism. Sa vina Rodica sau Cristiano sa lamureasca situatia.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

sa vii tu sa zici care din boschetarii de la profil esti.dintosule ☺

Se vede ca esti proasta daca ai crezut un moment ca am vreo legatura cu aia. Aia sunt clientii tai boschetari care iti calca pragul zi de zi.

PS: aia au dinti spre deosebire de tine vis :))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...