Sari la conținut

Teleorman - caut fata / femeie


corner

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mihai ma numesc.

 

Petrec mult timp in judetul Teleorman si de aceea caut o fata / femeie undeva intre 20 si 40 de ani ani pentru a ne distra impreuna.

Daca esti din alt judeti invecinat cu Teleorman, nu este problema, atat timp cat stai intr-o zona limitrofa cu Teleorman.

De preferat sa fii necasatorita, deoarece nu imi plac aventuri cu risc de scandal.

 

Daca esti interesata de o relatie ocazionala intima, in care amandoi putem sa gasim satisfactie, indrazneste sa ma contactezi!

 

Sunt dispus sa te sprijin financiar, dar nu ofer o suma anume pe intalnire, pe ora, pe finalizare sau pe nu stiu ce. Nu vreau sa ma intalnesc cu tine, daca intalniriile pe bani cu barbati sunt preocupatia ta principala. Daca as cauta o profesionista, n-as posta aici. Tot ce pot sa spun este, ca ne vom intelege si financiar, daca ne vom intelege si pe alte unde.

 

Ma poti contacta ori prin mesaj privat pe aici sau prin adresa de mail [email protected].

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mihai ma numesc.

 

Petrec mult timp in judetul Teleorman si de aceea caut o fata / femeie undeva intre 20 si 40 de ani ani pentru a ne distra impreuna.

Daca esti din alt judeti invecinat cu Teleorman, nu este problema, atat timp cat stai intr-o zona limitrofa cu Teleorman.

De preferat sa fii necasatorita, deoarece nu imi plac aventuri cu risc de scandal.

 

Daca esti interesata de o relatie ocazionala intima, in care amandoi putem sa gasim satisfactie, indrazneste sa ma contactezi!

 

Sunt dispus sa te sprijin financiar, dar nu ofer o suma anume pe intalnire, pe ora, pe finalizare sau pe nu stiu ce. Nu vreau sa ma intalnesc cu tine, daca intalniriile pe bani cu barbati sunt preocupatia ta principala. Daca as cauta o profesionista, n-as posta aici. Tot ce pot sa spun este, ca ne vom intelege si financiar, daca ne vom intelege si pe alte unde.

 

Ma poti contacta ori prin mesaj privat pe aici sau prin adresa de mail [email protected].

Încearcă pe site-uri de dating, matrimoniale, aici slabe șanse să găsești ce cauți tu.

Prea tarziu frate ... toate alea pricepute sunt acuma in parlament, guvern sau alte institutii publice patronate de intaiul ctitro al Teleormaului  :laugh2

Îi face concurență lui Dragnea =))))
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Multumesc pentru sfaturi, dar stiu unde pot sa caut in alta parte si ca sunt sanse slabe.

Daca va fi, este bine, daca nu va fi, nu voi muri de lipsa.

Aici ai dreptate, niciodată nu știi de unde sare iepurele :). Baftă!
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...