Sari la conținut

Mistress Lilith Constanța


Postări Recomandate

Intrucat, nu prea am adus contributie acestui site, sper astfel sa mi spal din pacate :), am contactat aceasta doamna pe fetlife si mi a comunicat exact urmatoarele:

Buna dimineata,

 

Poti sa dai info mai departe:

 

Timpul meu costa 150 Euro/ prima ora. A doua 100 Euro. Sedintele mai lungi de atat sunt rezervate doar domnilor cu care colaborez de mai mult timp. Ne putem intalni doar daca are clientul o locatie in Constanta unde ne putem vedea, studioul meu inca nu gata. Sper sa nu fie o problema, e ceva temporar.

Serviciile oferite intr-o sedinta consta in dominare soft spre hard, limitele se discuta cu fiecare caz in parte, fiecare sesiune este unica cat despre limitele mele sau mai multe info, la mine pe site:

www.queenofberlin.com

 

O zi frumoasa

 

Am anunt si pe Publi24:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/divers…

Sper ca am fost de ajutor.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Degeaba mai insistam, e foarte clar. Nu a fost nimeni. Ce om cu scaun la cap arunca 15OE pentru o ora de dominare într-o cameră de hotel sau acasă la botu' calului. La un preț mai convenabil decat asta găsești la Bucuresti. Și dacă mai plusezi 5O poate obții o ședință cu Kenya. De altfel nici nu am mai văzut anunțul.

Link spre comentariu

Eu îi dădusem mesaj pe Publi24 și îmi spusese că-mi cere 300€ pentru o noapte la hotel. Pretul asta pentru o noapte este ok însă nu la hotel. Mie unul chiar nu-mi place să fiu dominat intr-un hotel unde ma pot trezii pe nu stiu ce retele filmat si asa mai departe. I-am propus sa vina la mine insă nu am vrut dar ma rog , atata timp cat nu ma cunoaste o inteleg. Din cate am inteles eu, ea a practicat o dominare profesionista ca sa zic asa si prin strainatate, chiar a jucat si in anumite filme, cu toate ca am cautat si n-am gasit nimic.

Daca e sa luam din alt punct de vedere, daca va uitati atent la poze are trasaturi masculine. Cu toate ca ma indoiesc sa fie vreun transs dar ma tot ce-i posibil.

M-as incumeta sa ma intalnesc cu ea dar na nu stiu ce sa zic.

Am tot intrebat de ea pe aici in speranta ca s-o fii intalnit cineva cu ea si sa ne fii povestit experienta dar vad ca nu. Eu sunt ferm convins ca dintre noi astia care stam pe grupul asta, s-o fii incumetat macar unul sa se intalneasca cu ea si nu vrea sa spuna. Dar ma rog, asta este doar un punct de vedere.

Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

Evil12, te referi că apare anuntul pe site în Bucuresti sau că ea stă în Bucuresti ?

 

Face deplasari din Constanta in Bucuresti, pentru nopti intregi, la pretul promotional de 1,000 EUR / noapte.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Văzând ca are ofert cu 300 euro toată noapte i-am dat un mesaj spunând ca-i ofer 800 pt 3-4 ore, 800 nu am specificat văzând oferta de 300 euro și Trăind in Romania in care Leul este moneda folosită stabilesc întâlnirea mă suna Comfirm hotelul pe mail , când se apropie ora întâlnirii mă suna sa i Comfirm ca 800 euro 😂😂😂 noroc ca nu făcusem rezervarea pana la capăt și i am trimis screenshot ! Mi-a cerut scuze pt Neînțelegere și a zis ca mașina ei consuma benzina de 800 lei probabil are un Saviem vechi ceva... in fine femeia din discuții și comportament este 100% nebuna și nu are simtul realității și nici al banilor ! Crede ca cine are bani mulți plătește dar se ÃŽnșeală cine are bani de aia are ca nu da mult la curve nebune...

De evitat!

  • Like 2
Link spre comentariu

Văzând ca are ofert cu 300 euro toată noapte i-am dat un mesaj spunând ca-i ofer 800 pt 3-4 ore, 800 nu am specificat văzând oferta de 300 euro și Trăind in Romania in care Leul este moneda folosită stabilesc întâlnirea mă suna Comfirm hotelul pe mail , când se apropie ora întâlnirii mă suna sa i Comfirm ca 800 euro 😂😂😂 noroc ca nu făcusem rezervarea pana la capăt și i am trimis screenshot ! Mi-a cerut scuze pt Neînțelegere și a zis ca mașina ei consuma benzina de 800 lei probabil are un Saviem vechi ceva... in fine femeia din discuții și comportament este 100% nebuna și nu are simtul realității și nici al banilor ! Crede ca cine are bani mulți plătește dar se ÃŽnșeală cine are bani de aia are ca nu da mult la curve nebune...

De evitat!

Eu auzisem că ar fii transs sau ceva de genul

Totusi nu am vazut deloc niciun futac să-si fii fost la ea si sa ne fii povestit experienta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...