Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Stai linistit ca n-am facut-o eu curva...ci ma-sa saraca care n-are nici o vina, nestiind in chinurile facerii ce curva nespalata iese in acele momente din ea...

De ce aduci in discutie mamele ?

Daca te intreb si eu ceva de ma-ta , e ok ? :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Stai linistit ca n-am facut-o eu curva...ci ma-sa saraca care n-are nici o vina, nestiind in chinurile facerii ce curva nespalata iese in acele momente din ea...

Ba,...esti prost !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot ce-i posibil...insa iti garantez un singur lucru...tu sigur sigur ma intreci ! :) iti explic si de ce...faptul ca ma-sa a fatat-o pe ea curva si pe tine curvar nu inseamna ca tu esti destept si altul prost.

 

Ba,...esti prost !!!

  • Minus 2
Link spre comentariu

forumul ăsta pare să devină un loc unde niște neterminați au dreptul să demonstreze in public cât de jos poate să ajungă un purtător de cromozom y fără un strop de educație. ”prietenul” se declară unu` dintre ăia 7 de la vaslui, un vierme care se simte mult mai bine pentru că de la adăpostul unui pseudonim poate să arunce cu noroi. după care, satisfăcut, își continuă laba... 

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tot ce-i posibil...insa iti garantez un singur lucru...tu sigur sigur ma intreci ! :) iti explic si de ce...faptul ca ma-sa a fatat-o pe ea curva si pe tine curvar nu inseamna ca tu esti destept si altul prost.

Ba, eu chiar sunt destept. Tu insa, .....esti prost !!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Buna ziua.

 

Tin sa amintesc/reamintesc urmatoarele:

 

 

Preferinte: oral neprotejat (in functie de igiena) cu finalizare orala sau finalizare corporala, normal in orice pozitie obligatoriu protejat, cunnilingus, 69, sex intre sani... DOAR la domiciliul meu.

 

Cadoul meu: 100 lei / finalizare (30minute), 150 lei / ora (cu 2 finalizari, 60-70 minute). Pt finalizare faciala 50lei in plus.

 

 

Telefon: 0760.974.481 - atunci cand telefonul e deschis sunt in locatie. Daca nu raspund, va rog reveniti.

Alta modalitate de contact, foarte eficienta de altfel: PM - pentru cei care inca nu au avut ocazia sa ma cunoasca.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...