Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

trebuie sa dezvolti mai mult...sau nu poti ?, omu' a facut chiar o recentie pozitiva...sau nu trebuia ?? si eu as inscrie la ochiu maro al papusii.....!!

Si eu i-as da la maroniu!Sper sa bage o super oferta de sarbatori!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai invatat sa sugi pana la urma ? :laugh2 acum un an cand te-am vizitat erai praf la oral..o luai incet in gura si faceai niste miscari banale de sus-jos, nu tu limbi pe cap, nu supt apasat, nu schimbat treptele de viteza, nimica, aia care te lauda habar n-au ce inseamna sa fi supt de una care se pricepe cu adevarat. ;)

 

Hello.

Sunt în vacanta pana pe data 1-2 decembrie.

Anunț când ma întorc.

Kiss.

Criss

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa nu mananci mult in vacanta!Mai pune si tu poze recente,sa vedem daca mai ai dat ceva kg jos!

  

 Eu zic ca nu e cazul sa slabeasca. "Mama natura" abia acum a pus ce trebuie la Cristina. A luat deja acele forme rubesiene de pictorial si nu numai  :D

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu

plm, nimic nu stiti.

 

Marean are peste 50% din fetele de aici de pe site..

Se vede ca sunteti noi pe aici si nu cunoasteti.

Si uite asa cei care nu citesc zilnic forumul, vor crede ceea ce se spune in gluma.

 

!!! Userul marean nu e nici pestele meu, nici iubitul meu.

 

Ps: sâmbătă, 5 decembrie lucrez.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pajistea lu' Bucur
  • Oras:Pajistea lu' Bucur

Sa ma kk pe tine daca te mint.Ce tot o pupi in cur pe asta labare?Cum zice cineva ceva gata sari sa-i iei pl in gura!

 

 

marean asta e pestele ei de mult timp...

 

Da' voi ce pula mea n'aveti loc de Cristina ma, au putrezit copii'n voi ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La aniversare (peste 2 zile se face anul de la ultima vizita), am revenit la Cristina. Mda, 1 an pentru ca s-a mutat si trebuie sa imi pun curul in masina ca sa ajung :-).

Locatia noua la 1 min de mers din Pta Muncii, pe Calarasi, e clar mai mishto, mai moderna si pare mai curat din acest motiv.

Fata e tot aia, doar a mai pus cateva kg, insa ea nu a fost niciodata pentru amatorii de slim.

Haios pentru mine a fost ca in lift spre ea mi-am adus aminte ca nu am oprit la bancomat si cum nu prea umblu cu cash...

Short version, tot dator la ea cu orgasmul am ramas pentru ca 2 numere oral au fost tot ce am putut in conditiile in care oralul ei e de poveste.

Am avut parte si de un masaj excelent pe spinare.

Plus compania vorbareata si deschisa a unei fete destepte.

DTD 60 min., nicio graba de la ea, doar haios din nou ca am verificat eu dupa ce ma echipasem (lasasem ceasul intrun buzunar si m-am bazat pe cel interior care acum a fost la sec.) I-am spus si ei si mi-a zis razand ca nu poate crede ca am verificat ceasul (de altfel nu am vazut pe acolo niciun ceas).

Pretul neschimbat.

Bafta Cris!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce craciunita frate, tu ai vazut-o macar ?asta e purcea in toata regula  :laugh2 e diforma rau la corp...si are o burta de zici ca-i gravida...cred ca da gata 3 shaorme pe zi dimineata, la pranz si seara :laugh2

 

Cristina , un set de poze? in costum de craciunita ? :snap

  • Minus 7
Link spre comentariu

ce craciunita frate, tu ai vazut-o macar ?...

 

:clapp  :clapp  :clapp  bravo bossulică, bărbat adevărat! doar cei puternici pot sa dea cu șutul într-o femeie - mai ales dacă nu e acolo să se apere...

 

da` sunt și eu curios: cam ce fel de muie groaznică ți-a dat fata asta de simți nevoia masculină ( :urgay ) să te răzbuni? 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce craciunita frate, tu ai vazut-o macar ?asta e purcea in toata regula  :laugh2 e diforma rau la corp...si are o burta de zici ca-i gravida...cred ca da gata 3 shaorme pe zi dimineata, la pranz si seara :laugh2

 

  Sincer, nu prea postez oriunde, dar tu ori ai o "tigla" lipsa, ori o problema personala . Cristina are defectele si calitatile ei, eu o stiu de "ceva" timp. Cum drk. e diforma la corp si gravida ? Am fost la ea de curand si chiar nu sunt subiectiv . Nu postez sa fac reclama fetei. Ce vrei, iti place sa se ascunda dupa matura  ?   :D  . Daca ai sange in pula si o cunosti da si tu un raspuns . Altfel facem off topic. Scuze Cristina  :) .

  • Like 10
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

d-aia de incepatoare, cu dinti adica... ;)  

 

:clapp  :clapp  :clapp  bravo bossulică, bărbat adevărat! doar cei puternici pot sa dea cu șutul într-o femeie - mai ales dacă nu e acolo să se apere...

 

da` sunt și eu curios: cam ce fel de muie groaznică ți-a dat fata asta de simți nevoia masculină ( :urgay ) să te răzbuni? 

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:GIURGIU
  • Oras:GIURGIU

Nu-mi place sa intru in polemici pentru ca nu imi sta in caracter, dar de ce fabrici tu conversatia asta? Acum este cuvantul meu impotriva cuvantului tau, poate nu-ti mai aduci aminte dar eu nu am spus niciun moment ca nu sunt hotarat. Imi pare rau daca asta ai inteles. Oricum nu are rost sa ducem asta mai departe. A fost o simpla neintelegere si atat. Mult succes mai departe !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...