Sari la conținut

Postări Recomandate

Am sunat anul acesta de multe ori la ore diferite, de pe 2 sau 3 numere, nu a raspuns vreodata. I am dat si sms, degeaba.

Daca lucreaza cu circuit inchis macar sa ne anunte, acum ceva timp cand mergeam la ea raspundea imediat cand o sunam.

Link spre comentariu
  • Oras:Planeta maimuțelor
  • Oras:Planeta maimuțelor

Bună ziua,

 

Va anunț ca ultima mea zi de lucru a fost vineri. (Saptamana care tocmai s a incheiat, oricum a fost redusa la 1, maxim 2 pers pe zi, si acele persoane fac parte din categoria celor pe care ii cunosc de mult...)

 

Având in vedere situatia actuala, o perioada de timp nu voi lucra.

 

Multumesc pentru înțelegere.

Ești o maimuțică retrasă din martie a.c. ðŸ’, dar totuși ai cont verde. Suspect sau ai de gând să stai incognito ?ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revizitat-o pe Cristina. In opinia mea face cel mai bun oral din Bucuresti. Neprotejat, cu CIM, cu atentie la oua si cu lins peste tot.

In fine am facut programarea din timp si a fost respectata intocmai. Locatia este in apropiere de Piata Muncii. Parcare se gaseste in zona, blocul are lift, portarul era lipsa asa ca am trecut lejer direct la usa.

Dupa dus, am conversat putin despre una-alta apoi a trecut la actiune, un oral umed bine sustinut cu atentie peste tot, DIP reusit , m-am jucat si cu sanii ei frumosi, in timpul oralului are o tehnica interesanta de joaca cu limbuta ... pracatic cu pula in gura o si linge in acelasi timp, mai facea si rotocoale pe cap asa ca la urmatoarea repriza cand m-a prins in gura am marit ritmul si am finalizat umpland gurita ei priceputa.

Normal nu am mai apucat, operatia reusita - pacientul decedat!

Asa ca ne-am luat frumos la revedere pana data viitoare.

Tariful ... parca 120/finalizare, 30 minute sau 180 ora cu doua finalizari. Numarul de telefon este acelasi din titlu.

Spor tuturor!

  • Like 4
Link spre comentariu

, neața, bună Fata bună la oral!

REVIN, rar dar cu folos sper...

Da, mai corect nici nu se retrăsese.

Lucrează pe cel mai închis circuit - sunt vechi la ea. Are cel mult 30 clienti, aleși dupa criteriile ei...care mie imi convin.

Merg des la ea= are cel mai bun oral, te suge continu daca poti tu.

Ultima vizita a fost sex intre sânii + fin.orala in explozie. A ținut o in gura a.i. nu era mult si reușeam alta finalizare...  exagerez!

Am la ea zeci de fin.orale, păcat, mare păcat că nu mai înghite.

În această perioadă fin.orala fac numai cu ea.

Scuze C., Sper ca nu te ai supărat cu postarea, stiu ca nu vrei reclama dar am vrut astfel sa ti multumesc.

În rest locație, curat, Muncii, etaj Nu parter, cum intri in stanga este baia, în fața bucătărie...

Fata = aceeași, plinuta si facuta pt.ORAL.

Te calc repede pentru o ora, esti bună!

Sanatate!

 

  • Like 3
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...