Sari la conținut

Postări Recomandate

Buna dimineața,

 

Eu inca lucrez. Nu m-am retras si nici nu am lipsit perioade îndelungate.

 

Din pacate, nu pot raspunde tuturor din urmatoarele motive: lucrez singura si nu stau doar cu telefonul la ureche, programul este unul relativ scurt, numarul apelurilor este relativ mare (sunt persoane care suna de 40-50 de ori intr o ora) etc...

 

Din pacate, nu ma pot întâlni cu toți cei doritori din urmatoarele motive: 8 din 10 clienți noi care suna si se programează sunt tepari, mai exista si numere de telefon in "black list", ajungand din nou la categoria timp (nu sunt multe programări pe zi).

 

Eu nu pot impune celor care ma vizitează sa posteze/recenzeze. Ei aleg daca da sau nu.

 

Cat despre mine - ca întotdeauna, aleg să fiu discretă. Dar le spun un secret celor care scriu in necunostinta de cauza: nu sunt măritată (nici macar nu am vreo relație, dar sa mai fie si vreun cunoscut de pe aici)

 

Sper ca am postat scurt si cuprinzător...

 

Multumesc.

 

Ps: pozele putine care exista pe topic inca sunt de actualitate;

 

Ps2: prețuri: 100lei/30minute, 150lei/ora; oral neprotejat cu finalizare orală sau pe corp, normal orice pozitie, cunni, 69, sex intre sani

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Daca te uitai atent la semnatura ei ai fi vazut ca nu lucreaza duminica. Un motiv intemeiat pentru a avea telefonul inchis, nu crezi?

Pe mobil nu arata nimic in semnatura!

 

Avand in vedere ca fata nu a mai anuntat nimic despre program-servicii-disponibilitate in ultimele luni cu exceptia ultimei interventii care nu e prea completa,eu am sunat si avea tel inchis !

Link spre comentariu

Pe mobil nu arata nimic in semnatura!

 

Avand in vedere ca fata nu a mai anuntat nimic despre program-servicii-disponibilitate in ultimele luni cu exceptia ultimei interventii care nu e prea completa,eu am sunat si avea tel inchis !

Arata daca dai versiunea full. Vezi in partea de jos a paginii:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineața,

 

Eu inca lucrez. Nu m-am retras si nici nu am lipsit perioade îndelungate.

 

Din pacate, nu pot raspunde tuturor din urmatoarele motive: lucrez singura si nu stau doar cu telefonul la ureche, programul este unul relativ scurt, numarul apelurilor este relativ mare (sunt persoane care suna de 40-50 de ori intr o ora) etc...

 

Din pacate, nu ma pot întâlni cu toți cei doritori din urmatoarele motive: 8 din 10 clienți noi care suna si se programează sunt tepari, mai exista si numere de telefon in "black list", ajungand din nou la categoria timp (nu sunt multe programări pe zi).

 

Eu nu pot impune celor care ma vizitează sa posteze/recenzeze. Ei aleg daca da sau nu.

 

Cat despre mine - ca întotdeauna, aleg să fiu discretă. Dar le spun un secret celor care scriu in necunostinta de cauza: nu sunt măritată (nici macar nu am vreo relație, dar sa mai fie si vreun cunoscut de pe aici)

 

Sper ca am postat scurt si cuprinzător...

 

Multumesc.

 

Ps: pozele putine care exista pe topic inca sunt de actualitate;

 

Ps2: prețuri: 100lei/30minute, 150lei/ora; oral neprotejat cu finalizare orală sau pe corp, normal orice pozitie, cunni, 69, sex intre sani

deci sa inteleg ca o programare prin PM cu o zi doua inainte ar fi OK, nu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Unii nu te-au vizitat inca...nu este o exagerare sa dorim poze.

Multumim !

Herr GeluGmBH, va sfătuiesc sa fiț prudent, deoarece riscaț ca gândurile Dvs să fie iremediabil abătute de la fomista care v-a făcut celebru pe acest sait.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Herr GeluGmBH, va sfătuiesc sa fiț prudent, deoarece riscaț ca gândurile Dvs să fie iremediabil abătute de la fomista care v-a făcut celebru pe acest sait.

Lasa-l in sânge sa-l bată

Vrea el poze sa ce

Oricum nu fute

E frate cu liviu si vladizinhio :)

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ți se pare că ar duce lipsă de clienți? Să pună poze, ca să...?

Ca asa mi se pare normal....tu cumperi ceva de pe net fara poze...o actualizare a serviciilor necesita si poze ...asa mi se pare corect si normal !

Ca sa....ne edificam asupra donsoarei'...bine poze nemodificate !!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lasa-l in sânge sa-l bată

Vrea el poze sa ce

Oricum nu fute

E frate cu liviu si vladizinhio :)

Esti un nesuferit si un rautacios.

Hai cu recenziile !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Herr GeluGmBH, va sfătuiesc sa fiț prudent, deoarece riscaț ca gândurile Dvs să fie iremediabil abătute de la fomista care v-a făcut celebru pe acest sait.

Corect este G.m.b.H.

In concluzie , esti acelasi machucambo de pe alt forum , membru care m-a bravosit pe acolo ?

Ceva recenzii pe aici ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...