Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

ce pula mea cauta asta la top?o suni nu raspunde,ii trimiti sms , la fel, nici-un raspuns.daca nu-i face placere ceea ce face sa inchida contul si sa angajeze la dristor kebab,nu sa stea pe aici doar ca sa fie bagata in seama

Nu e adevarat; raspunde la mesaje!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ups, am comis-o din nou!

Da, am revizitat-o pe Cristina.

programare telefonica respectata de ambele parti, un shower rapid, discutii libere pe diverse teme si incepem actiunea cu un oral de senzatie, specialitatea casei! De obicei ma termina in 15 minute cu tehnica ei, dar vazand ca sunt pe cai mari, am trecut si la normal, cu ea deasupra. Ca de obicei se misca bine, da contre, geme frumos si simt cum imi da niste contractii intravaginale, de mai multe ori. sper ca e de bine, oricum pe mine m-a executat miscarea asta.

Locatie - 10. Pacare destula, curatenie, papucei de casa

baia - 10 cu diverse geluri de dus si apa calda

camera super - 10 , caldura buna

GFE - 10!

ON - 10 ... wow, data viitoare e cu CIM, acum am trecut si la un normal protejat dar excelent

Tariful 100 Lei pentru 35 de minute

DA, am sa o revizitez, cat de curand, am ramas dator cu un CIM

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Cristina e "oatza" , selectiva si discreta, nu deschid "Cutia Pandorei" acum, dar cine citeste topicul ei sau doar ce a postat ea, va intelege de ce nu raspunde  :) .

Asta nu înseamnă ca trebuie sa merg la biserica sa ma rog sa răspundă.

Nu Răspunde asta e....avem slava domnului variante.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit dupa exact 3 ani.Nu stiu ce mi-a venit, probabil din cauza pensiei, ca e mica... Sunat, raspuns instantaneu, programare,aceeasi locatie, aceeaso fata. Neschimbata. Serviciile, la fel, bune spre foarte bune, fara sa arate ca o diva.

Notele raman cele din prima recenzie, preturile sunt aceleasi, 150 ora.

La pretul asta, nu cred ca aveti optiuni mai bune. Nu face anal si nici FK, dar face un oral cu CIM, excelent. Dar nu pentru cei ce cauta trupuri de manechine.

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am revenit dupa exact 3 ani.Nu stiu ce mi-a venit, probabil din cauza pensiei, ca e mica... Sunat, raspuns instantaneu, programare,aceeasi locatie, aceeaso fata. Neschimbata. Serviciile, la fel, bune spre foarte bune, fara sa arate ca o diva.

Notele raman cele din prima recenzie, preturile sunt aceleasi, 150 ora.

La pretul asta, nu cred ca aveti optiuni mai bune. Nu face anal si nici FK, dar face un oral cu CIM, excelent. Dar nu pentru cei ce cauta trupuri de manechine.

Minți :)
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Am revenit dupa exact 3 ani.Nu stiu ce mi-a venit, probabil din cauza pensiei, ca e mica... Sunat, raspuns instantaneu, programare,aceeasi locatie, aceeaso fata. Neschimbata. Serviciile, la fel, bune spre foarte bune, fara sa arate ca o diva.

Notele raman cele din prima recenzie, preturile sunt aceleasi, 150 ora.

La pretul asta, nu cred ca aveti optiuni mai bune. Nu face anal si nici FK, dar face un oral cu CIM, excelent. Dar nu pentru cei ce cauta trupuri de manechine.

Bunicule trăiți ar, ți am dat punctul pt recenzie, dar zi ne dacă s a îngrășat mult sau în ce fel e schimbata fata de acum 3 ani.

 

Stima

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...