Sari la conținut

Cristina prima vizita in Mures !!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu am gasit-o pe Cristina.....inca! :)

 

Astept linistit sa se sature de "tine". Are cu siguranta de oferit pentru noi toti, doar sa asteptam momentul potrivit.

 

O saptamana excelenta sa ai1

Nu te supara, dar chiar nu am fost rău intenționat.

Pe București sunt sute - iar in Ms abia găsim câte una mai răsărită.

Eu zic ca “nu se satura de mine” pentru ca nu sunt numai eu.

Dar sigur sunt alții care poate ar putea beneficia de niște servicii mai de calitate.

Și ține îți doresc o săptămâna frumoasa

Link spre comentariu
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania

Aceeasi parere o am.

Mai incolo fac o recenzie

Am trecut și eu pe la Cristina.A fost ok dar nu m a dat pe spate.Cred că de la atâta citit am avut așteptări prea mari.No offence Cris.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Am trecut și eu pe la Cristina.A fost ok dar nu m a dat pe spate.Cred că de la atâta citit am avut așteptări prea mari.No offence Cris.

E bine sa scrie o recenzie mai detaliata sa vedem unde nu a mers buna rea , sa vedem unde mai trebuie lucrat ...

Link spre comentariu

  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Si eu am fost pe la ea si am optat sevicile de 300 de lei. Prestatia e buna dar vorba colegilor la atata lauda din parte unora si la pret piperat ma asteptem la mai mult, si cea ce ma dat peste cap: am avut prgramare la 11, la 11 si 4 minute am intrat in locatie si la 11 si 38 dupa prima partida si putintica pauza, am intrebat, cat pot sa mai stau? Raspuns pana la 11 si 50!! De la 11 pana la 11 si 50 e o ora?!? Doar acum am inteles de se da ceasul tomna inapoi si primavara inainte! Intr-un final, nu stiu daca ma mai intorc la ea nu numai pt timp se inplica nu pot sa zic ca nu dar ceva lipseste..., nu ma prins de loc!

Succese maxime!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...