Sari la conținut

Cristina prima vizita in Mures !!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Pentru ca ai decis sa ne revizitezi, o sa scriu si eu cateva randuri despre tine, pentru cei care vor sa iti calce pragul.

 

La vremea respectiva nu am scris nimic, aveam o perioada super stresanta. Daca ai ramas la fel, merita sa o vizitati.

 

Vizita mea a fost de maxim 25 de minute, incepand de la cand am intrat pana cand am iesit. Foarte scurta dar am gasit o tipa preocupata de a-si imbunatati servviciile si parca am revazut o prietena veche.

 

De schimbat am schimbat doar doua pozitii, deh, m-a lasat ala micu' destul de repede dar nu regret nimic.

 

Pentru mine ai fost o experienta foarte placuta. Intr-o zi, cu siguranta o sa te vizitez, timpul nu-mi permite in intervalul mentionat de tine.

 

Sper ca ai ramas aceeasi fata simpla, misto, fara graba si prietenoasa pe care am cunoscut-o atunci.

 

Te pup si sper ca vizita in Mures sa fie de bun augur pentru toti !

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Cristina mai ajungi la noi in oras?

Buna , da sunt in oras si disponibila pentru programari asa ca va astept cu drag pe la mine sa ne simtim bine ...pupici !!!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Ce servicii oferi? Cât e halatul și ce program ai? Nr de telefon e același?

buna , serviciile si halatul se vad in semnatura, daca esti pe telefon apasa versiunea full si se vad , iar locatia este in tudor , dar cel mai sigur va astept cu un telefon pentru alte detalii...pupici.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Am fost si eu azi pot sa va spun ca am avut o intalnire de nota 10. Serviciile (toate cele din semnatura) au fost impecabile, la fel si igiena. Am petrecut o ora memorabila si eu unul o sa mai merg la Cristina cand vine in Mures. 

 

Acum inteleg de unde sunt atatea feedback-uri pozitive pe forum legat de prestatia Cristinei. Intradevar este foarte profesionista si face o treaba buna de tot. 

 

Apartamentul foarte ok - eu am mai fost in el cu alte ocazii. Zona discreta - asta daca nu e foarte aproape de zona in care locuiti voi :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Am fost si eu azi pot sa va spun ca am avut o intalnire de nota 10. Serviciile (toate cele din semnatura) au fost impecabile, la fel si igiena. Am petrecut o ora memorabila si eu unul o sa mai merg la Cristina cand vine in Mures. 

 

Acum inteleg de unde sunt atatea feedback-uri pozitive pe forum legat de prestatia Cristinei. Intradevar este foarte profesionista si face o treaba buna de tot. 

 

Apartamentul foarte ok - eu am mai fost in el cu alte ocazii. Zona discreta - asta daca nu e foarte aproape de zona in care locuiti voi :)

mersi de vizita si ma bucur ca te-ai simtit bine in prezenta mea...pupici !!!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna.Cum.pot ajunge la tine? Un interval(program) de lucru?Multumesc

buna, ma poti suna pentru o programare , intervalul in care pot fi gasita este 8-21 ...pupici !

Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Va salut! Ieri am reușit sa o vizitez pe Cristina. Ajuns în zona o sun sa ma ghideze pana la locația ei (blocurile noi de pe str. Gloriei).

Cristina m-a așteptat după ușa și când am întrat wow, am văzut o domnișoară slim cu un zâmbet larg pe buze. M-a întrebat dacă vreau sa rămân și am confirmat fără sa stau pe gânduri. Mi-a enumerat meniul după care m-a rugat sa achit finalizarea (am optat pentru o finalizare cu posibilitate de prelungire).

Am mers pe rand la baie pentru igienizarea de rigoare.

Reintoarsa în camera a început preludiul cu săruturi, timide la început, care s-au intensificat. A trecut la un ON, umed, lent cu ruperi de ritm.

Pe când am vrut sa ii propun un 69,mi-a citit pur și simplu gândurile și s-a întors ca să pot sa ii gust piersicuta, curtata, epilat fără mirosuri sau alte chestii suspecte.

A simiți ca sunt pregătit de următorul pas, a montat protecția și s-a urcat peste mine, cu spatele sa ii pot admira funduletul mic dar bombat. Știind ca practica AP m-am jucat puțin cu gaurica.

Am trecut la un doggy unde priveliștea a fost mai buna și gemetele ei s-au intensificat și nu am mai rezistat mult.

M-a stors bine apoi m-a curățat.

Am socializat puțin la o țigară și un pahar de suc, după care am decis sa "mai bag o fisa".

Igienizare și i-o de la capăt, numai ca de aceasta data am început eu un oral, unde s-a umezit bine, se juca cu sânii și cu pasarica.

Am întrebat-o dacă încercăm un AP, o premiera pentru mine. S-a conformat și s-a urcat peste mine în rewerse cowgirl, stand pe tălpi. E foarte strâmtă și senzațiile erau intense pt amândoi. Din pacate "amicul" meu a inceput sa ma trădeze, dar Cristina l-a revigorat rapid și am continuat cu NP în LOT unde am pompat eu pana la finalizarea în balonas.

Am mai stat puțin de vorba eu la o țigară ea însă pe pat, după care ne-am luat rămas bun.

Acum notele:

Cristina este o domnișoară slim, carnea tare, o piele catifelata și buze pur și simplu irezistibile.

ON 10 cu felicitări.

NP 10 A preluat inițiativa, văzând ca eu sunt puțin timid

AP 10 chiar dacă nu am termen de comparatie

GFE 10, simpatica, comunicativa, accepta fk și inițiază.

ÃŽn speranța că nu am omis ceva o recomand!

ÃŽți mulțumesc din nou Cristina pentru o experienta de neuitat 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Va salut! Ieri am reușit sa o vizitez pe Cristina. Ajuns în zona o sun sa ma ghideze pana la locația ei (blocurile noi de pe str. Gloriei).

Cristina m-a așteptat după ușa și când am întrat wow, am văzut o domnișoară slim cu un zâmbet larg pe buze. M-a întrebat dacă vreau sa rămân și am confirmat fără sa stau pe gânduri. Mi-a enumerat meniul după care m-a rugat sa achit finalizarea (am optat pentru o finalizare cu posibilitate de prelungire).

Am mers pe rand la baie pentru igienizarea de rigoare.

Reintoarsa în camera a început preludiul cu săruturi, timide la început, care s-au intensificat. A trecut la un ON, umed, lent cu ruperi de ritm.

Pe când am vrut sa ii propun un 69,mi-a citit pur și simplu gândurile și s-a întors ca să pot sa ii gust piersicuta, curtata, epilat fără mirosuri sau alte chestii suspecte.

A simiți ca sunt pregătit de următorul pas, a montat protecția și s-a urcat peste mine, cu spatele sa ii pot admira funduletul mic dar bombat. Știind ca practica AP m-am jucat puțin cu gaurica.

Am trecut la un doggy unde priveliștea a fost mai buna și gemetele ei s-au intensificat și nu am mai rezistat mult.

M-a stors bine apoi m-a curățat.

Am socializat puțin la o țigară și un pahar de suc, după care am decis sa "mai bag o fisa".

Igienizare și i-o de la capăt, numai ca de aceasta data am început eu un oral, unde s-a umezit bine, se juca cu sânii și cu pasarica.

Am întrebat-o dacă încercăm un AP, o premiera pentru mine. S-a conformat și s-a urcat peste mine în rewerse cowgirl, stand pe tălpi. E foarte strâmtă și senzațiile erau intense pt amândoi. Din pacate "amicul" meu a inceput sa ma trădeze, dar Cristina l-a revigorat rapid și am continuat cu NP în LOT unde am pompat eu pana la finalizarea în balonas.

Am mai stat puțin de vorba eu la o țigară ea însă pe pat, după care ne-am luat rămas bun.

Acum notele:

Cristina este o domnișoară slim, carnea tare, o piele catifelata și buze pur și simplu irezistibile.

ON 10 cu felicitări.

NP 10 A preluat inițiativa, văzând ca eu sunt puțin timid

AP 10 chiar dacă nu am termen de comparatie

GFE 10, simpatica, comunicativa, accepta fk și inițiază.

În speranța că nu am omis ceva o recomand!

Îți mulțumesc din nou Cristina pentru o experienta de neuitat

Eu iti multumesc mentru vizita si ma bucur ca te-ai simtit bine in prezenta mea si fara gram de ironie si eu m-am simtit bine cu tine, esti un tip frumusel si parca prea timid :kiss3, pupici si sper sa ne revedem cu bine .

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Dragii mei vizita mea in oras s-a incheiat , multumesc tuturor celor ce m-au vizitat si sper sa ne revedem cu bine data viitoare ...pupici !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...