Sari la conținut

Ioana fantezia ta blonda din Rep.Moldova ⓞⓡⓐⓛ incendiar cu finalizare prin inghitire 60 ⓞⓡⓐⓛ+ⓐⓝⓐⓛ 100


Postări Recomandate

  • Oras:moldova
  • Oras:moldova

приветствие Dragilor ! In urma cererii excesive venite din partea unora dintre voi va anunt ca voi ajunge incurand in Ardeal intro minivacanta !! Iar una din tintele mele este orasul vostru Cluj Napoca !

 

 

ATENTIE !!! Lucrez cu circuit inchis si NU SUNT ACCESIBILA PENTRU ORICINE , iar poate spre surpinderea unora dintre voi chiar daca am tarifele mai mici fata de concurenta sau cu ceea ce sunteti voi obisnuiti toate aspectele au fireste un scop .Merg pe premiza ca NU TOT CE ESTE SCUMP ESTE SI DE CALITATE !!! Calitate exista si la un tarif accesibil oricarui buzunar !!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluuuuj
  • Oras:Cluuuuj

Mda, m-am pus pe citit topicul din Iasi si se pare ca am nevoie de 2-3 pungi de popcon 😂

 

Hai ca va fac un rezumat al primelor pagini:

 

Un anume “el†in urma unor tratamente hormonale si a unei operatii de schimbare de sex recente a devenit “eaâ€

 

Avand in vedere ca Ciomu i-a retezat cocoselu si i-a construit un vagin undeva prin Spania... treaba asta fiind recenta, asa-zisul sex normal nu poate avea inca loc...

 

Intrebare spre Ioana: se poate vedea ? Fara misto... sunt curios daca face omu mai bine decat natura ðŸ˜

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

TRANS-SEXUAL BĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂ

 

 

VULPEA-N GÂȘTE

 

 

ZI FRATE CĂ EȘTI NĂSCUT BĂRBAT ȘI ȚI-AI TĂIAT PULA

 

 

 

CUM PULA MEA SĂ VREM SĂ FUTEM UN BĂRBAT

 

 

 

BLEAAAAAAAH

 

 

 

 

BĂĂĂĂĂĂĂĂĂ

 

 

 

 

E DE VOMĂĂĂĂĂĂ

Link spre comentariu
  • Oras:Padure
  • Oras:Padure

Intradevar sunt o transsexuala post operatie , ai specificat corect intradevar !! O seara frumoasa stimate user @TALISKER :girly

Se vede ca Basarabia e o tara de tradatori. Esti o rusine. Ti-ai taia cocosu sa faci bani. Esti lipsit de verticalitate. Poti sa te intorci flamand in Basarabia bai pulica.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:moldova
  • Oras:moldova

Se vede ca Basarabia e o tara de tradatori. Esti o rusine. Ti-ai taia cocosu sa faci bani. Esti lipsit de verticalitate. Poti sa te intorci flamand in Basarabia bai pulica.

Stimate user @ADLUNAREX in primul rand am remarcat limbajul suburban pe care il folosesti . Doi la mana NU MA CUNOSTI ! Nu vad cu ce te afecteaza pe tine lucrurile stricte ce tin de viata mea, nu ti-a cerut absolut nimeni parerea. Dupa numarul mare de negative se poate observa ca ai o mica frustrare jignind majoritatea utilizatorilor acestui forum. Cu injuraturi si limbaj de mahala dai dovada de lipsa educatiei si a celor 7 ani de acasa . Daca Basarabia este o tara de tradatori asta inca nu stiu cert este ca padure fara uscatura nu exista exact ca in oricare alta tara. Toate cele bune si las-o mai moale cu apropourile de genu , ca nu tine !!! Multumesc frumos pentru intelegere !  :girly

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

In urma cererii excesive venite din partea unora dintre voi

Wow, cereri excesive!

S-a facut ceva petitie si n-am stiut? Ceva demonstratii stradale, rugaciuni la biserica sa vina la Cluj?

 

 

ATENTIE !!! Lucrez cu circuit inchis si NU SUNT ACCESIBILA PENTRU ORICINE

Dupa cum bine demonstreaza acest anunt.

Si cererile excesive, bineinteles.

 

Merg pe premiza ca NU TOT CE ESTE SCUMP ESTE SI DE CALITATE !!! Calitate exista si la un tarif accesibil oricarui buzunar !!!

 

Aici is de acord. Doar ca produsele contrafacute nu sunt de calitate.

 

Totusi, intr-un fel s-ar putea sa se fi facut femeie asta cu snip-snip la putzulica. Cum o stiut ea asa sa-l citeasca de bine pe adlunarex. Din departare, doar cu o privire pe globul de cristal. Doar o femeie poate asa ceva, dar cine stie, poate functioneaza si la barbati cu vid in cap, care n-au incotro si pt. supravietuire taie putza si pun curu la bataie.

 

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Padure
  • Oras:Padure

uite aici una mai recenta si las-o mai moale cu criticile !!! Vrajeala si intimidarea nu au loc in parcela mea si nu uita un lucru pe care il spun frustratilor si xenofobilor , dracu are coarne si impunge ... Asa ca las-o usor 

Esti penibil, tocmai tu care specifici ca nu primesti tigani dai lectii. E o vorba: cucu isi canta numele.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...