Sari la conținut

Topic de șaorme


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

Cele 2 boschetare vor ajunge sa cerseasca si este foarte adevarat ca sunt focare de infectie, bts & shit !

Probabil ca, avand cheltuieli mai mici, ar avea profit net mai bun. Doar ca, in calitate de liber-profesionisti, nici cersetorii "nu castiga mai nimic si sunt inutili si pentru societate".  :laugh2 

 

https://youtu.be/ghPuDBrGg0I?t=2302

Link spre comentariu
  • Oras:Padure
  • Oras:Padure

Are doar piersicuțe. Zemoase.

Atenție: Dacă citiți acest lucru, atunci acest avertisment este pentru dvs. Fiecare cuvânt pe care l-ați citit pe acest forum inutil este o altă secundă a vieții voastre. Nu aveți alte lucruri de făcut? Viața ta este atât de goală încât nu poți să te gândești sincer la o modalitate mai bună de a petrece aceste momente? Sau ești atât de impresionat de autoritatea că dai respect și credință tuturor celor care o pretind? Citiți tot ce trebuie să citiți? Crezi că fiecare lucru pe care trebuia să-l crezi? Cumpără ce ți-a spus să vrei? Ieși din apartamentul tău. Faceți cunoștință cu un membru al sexului opus. Opriți cumpărăturile excesive și masturbarea. Renunță la slujbă. Începeți o luptă. Dovedește-te că trăiești. Dacă nu-ți revendici umanitatea, vei deveni o statistică. Ai fost avertizat!

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Eu la punctul trei nu am zis rău de ele, ci dimpotrivă. Cum voi plăceți/apărați pe unele, așa e loc si pt ele si admiratorii lor. Fiecare cu fanii lui ca sa zic așa.

Pe tantric am taxată ca a dovedit o mârlănie crasă. Ea in loc sa remarce ca unele fete nu au chef de bălării pe topicele lor, nici când e invitată sa nu strice topicul de promovare al alteia nu își vede de bun simț. Sunt câteva femei care nici macar nu ne ocupam cu sex plătit. Pe una nu o vezi sa se întindă pe topicul de serviciu al unei fete, cs sa vină ea sa strice munca alteia. Individa merita un warn cat casă, de la un client te mai aștepți sa nu fie cu toți boii acasă. Dar ea făcând același lucru ar tb sa ii fie rușine!

 

In rest, continuați cu saormeria.

Link spre comentariu

Atenție: Dacă citiți acest lucru, atunci acest avertisment este pentru dvs. Fiecare cuvânt pe care l-ați citit pe acest forum inutil este o altă secundă a vieții voastre. Nu aveți alte lucruri de făcut? Viața ta este atât de goală încât nu poți să te gândești sincer la o modalitate mai bună de a petrece aceste momente? Sau ești atât de impresionat de autoritatea că dai respect și credință tuturor celor care o pretind? Citiți tot ce trebuie să citiți? Crezi că fiecare lucru pe care trebuia să-l crezi? Cumpără ce ți-a spus să vrei? Ieși din apartamentul tău. Faceți cunoștință cu un membru al sexului opus. Opriți cumpărăturile excesive și masturbarea. Renunță la slujbă. Începeți o luptă. Dovedește-te că trăiești. Dacă nu-ți revendici umanitatea, vei deveni o statistică. Ai fost avertizat!

Bruja ?!?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Atenție: Dacă citiți acest lucru, atunci acest avertisment este pentru dvs. Fiecare cuvânt pe care l-ați citit pe acest forum inutil este o altă secundă a vieții voastre. Nu aveți alte lucruri de făcut? Viața ta este atât de goală încât nu poți să te gândești sincer la o modalitate mai bună de a petrece aceste momente? Sau ești atât de impresionat de autoritatea că dai respect și credință tuturor celor care o pretind? Citiți tot ce trebuie să citiți? Crezi că fiecare lucru pe care trebuia să-l crezi? Cumpără ce ți-a spus să vrei? Ieși din apartamentul tău. Faceți cunoștință cu un membru al sexului opus. Opriți cumpărăturile excesive și masturbarea. Renunță la slujbă. Începeți o luptă. Dovedește-te că trăiești. Dacă nu-ți revendici umanitatea, vei deveni o statistică. Ai fost avertizat!

Ești bine?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Atenție: Dacă citiți acest lucru, atunci acest avertisment este pentru dvs. Fiecare cuvânt pe care l-ați citit pe acest forum inutil este o altă secundă a vieții voastre. Nu aveți alte lucruri de făcut? Viața ta este atât de goală încât nu poți să te gândești sincer la o modalitate mai bună de a petrece aceste momente? Sau ești atât de impresionat de autoritatea că dai respect și credință tuturor celor care o pretind? Citiți tot ce trebuie să citiți? Crezi că fiecare lucru pe care trebuia să-l crezi? Cumpără ce ți-a spus să vrei? Ieși din apartamentul tău. Faceți cunoștință cu un membru al sexului opus. Opriți cumpărăturile excesive și masturbarea. Renunță la slujbă. Începeți o luptă. Dovedește-te că trăiești. Dacă nu-ți revendici umanitatea, vei deveni o statistică. Ai fost avertizat!

 

 

 Du-te baaah, d'ailea! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Pisicut ce zice?

Ce zice? Râde ca un șocâte si după ce a zis ca ma ia de soție ca să mă întorc, acum vrea să mă rog de el să o facă, cum tre sa ma rog de el sa facă orice. El are nevoie de o dădacă, nu de o soție.

Eu zic ca cel mai înțelept ar fi sa imi fac harem de amanți de pe forum, sa ma țină ca te o curtezană si sa il văd eu atunci.

La prima strigare, pe pariu ca e coadă? :D de pe 2 forumuri chiar

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...