Sari la conținut

Agatatul pe strada


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

romancele sunt niste incuiate dar daca le arati banul au orgasm

Nu, nici macar nu-l mimeaza corespunzator. 

 

Mi-e sila, sincer. 

 

Si nici pentru bani nu sunt dispuse sa faca sex fara inhibitii: numai restrictii, numa' miorlaiala, numa' jale... N-are rost asa, sincer. Mai bine dau foc banilor, sincer. 

Link spre comentariu

Nu, nici macar nu-l mimeaza corespunzator. 

 

Mi-e sila, sincer. 

 

Si nici pentru bani nu sunt dispuse sa faca sex fara inhibitii: numai restrictii, numa' miorlaiala, numa' jale... N-are rost asa, sincer. Mai bine dau foc banilor, sincer. 

sunt slabe la pat dar rozkendra o suge bine de tot.pe langa ca sia spart rozeta si nu mai face in gaoz. 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

 o suge bine de tot.

Am mai auzit laude d-astea despre diverse printese "dezinhibate" si cand s-a intamplat sa verific am constatat ca doar o pupa-n cap... ca e prea groasa, ca le sare mandibula, ca e prea tarziu si sunt obosite sau e prea de dimineata etc.  :wallbash  La ce ora or face aia filmele de la facefucking, latinaabuse etc.? Poate o fi "ora magica" la care femeile chiar pot sa faca sex!? :la

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am mai auzit laude d-astea despre diverse printese "dezinhibate" si cand s-a intamplat sa verific am constatat ca doar o pupa-n cap... ca e prea groasa, ca le sare mandibula, ca e prea tarziu si sunt obosite sau e prea de dimineata etc. :wallbash La ce ora or face aia filmele de la facefucking, latinaabuse etc.? Poate o fi "ora magica" la care femeile chiar pot sa faca sex!? :la

50% din futacii de pe teritoriul romanesc cred ca isi arunca banii aiurea...ori futi ca in filme ori le platesti cat merita cu adevarat la final corelat cu inflatia

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

50% din futacii de pe teritoriul romanesc cred ca isi arunca banii aiurea...ori futi ca in filme ori le platesti cat merita cu adevarat la final corelat cu inflatia

Mai taci dreaq, prăpăditule! 

  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

50% din futacii de pe teritoriul romanesc cred ca isi arunca banii aiurea... ori futi ca in filme ori le platesti cat merita cu adevarat la final corelat cu inflatia

Spune-mi si mie unde si cu cine te poti fute ca-n filme (bine, eu as zice ca fara stresul camerei de filmat, unghiurilor bune etc., ar trebui sa fie mai bine ca in filme...). Nu "50%", ci cam toti, de fapt  :no2 . Ce o fi cu femeile astea, nu stiu. Frigiditate de pauperitate, s-ar putea spune?! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...