Sari la conținut

De evitat.


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

Nu ma pot abtine: la nivel de specie, mi se pare foarte interesant ca, in timp ce ne distrugem cu furie lumea existenta, depunem aproape la fel de multa energie in crea lumi imaginare... Si procesul se pare ca ia amploare pe masura ce scade masa cerebrala [daca la nivel individual, pierderea unor neuroni pana la 25, 26 de ani poate fi asimilata procesului natural de apoptoza..., la nivel de specie ma tem ca sunt alte consecinte] , ca si cum nu doar ca pierdem putere de calcul, dar pastram exact centrii patologiei. Nu suntem extaziati de formele de viata existente, ci mai degraba fascinati de paralele cu cele imaginate de alti membri ai speciei noastre. Inca o manifestare a antropocentrismului?  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Maaaa. Vezi ca la depozit la profi au aia un manager ce transport de iti pica coaiele. O milfa din aia inalta de iti e si frica sa te apuci de ea fara o cana de vin rosu in gusa... :))) daca nu crezi te fac o cursa

Tu planifica opertiunea Profi MILF, ai misiune si sectia operativa asteapta... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu ma pot abtine: la nivel de specie, mi se pare foarte interesant ca, in timp ce ne distrugem cu furie lumea existenta, depunem aproape la fel de multa energie in crea lumi imaginare... Si procesul se pare ca ia amploare pe masura ce scade masa cerebrala [daca la nivel individual, pierderea unor neuroni pana la 25, 26 de ani poate fi asimilata procesului natural de apoptoza..., la nivel de specie ma tem ca sunt alte consecinte] , ca si cum nu doar ca pierdem putere de calcul, dar pastram exact centrii patologiei. Nu suntem extaziati de formele de viata existente, ci mai degraba fascinati de paralele cu cele imaginate de alti membri ai speciei noastre. Inca o manifestare a antropocentrismului?  

 

Eu sunt foarte extaziata de formele de viata existente. Mai ales cele din sexul opus :D

 

And I love puppies and kittens and everything  :ellao

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Eu sunt foarte extaziata de formele de viata existente. Mai ales cele din sexul opus :D

 

And I love puppies and kittens and everything  :ellao

Some ladies have beautiful souls. Just like you.  :puppykiss  

Too bad out there are not as many gentlemen sporting...an equally  beautiful mind.  :hihat  

Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Mie a ta imi aduce aminte de Neverending Story 

 

http://mancunion.com/wp-content/uploads/2016/01/The-Neverending-Story-DI-1-500x281.jpg

Filmul copilariei mele. M-am chinuit un an de zile sa il gasesc online pentru ca nu mai tineam minte cum se numea si nici numele personajelor. Pana la urma l-am gasit din greseala dupa poze cand cautam ceva despre caini gigant :)

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Filmul copilariei mele. M-am chinuit un an de zile sa il gasesc online pentru ca nu mai tineam minte cum se numea si nici numele personajelor. Pana la urma l-am gasit din greseala dupa poze cand cautam ceva despre caini gigant :)

 

I told u we are soulmates :D

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Bai fratilor unde sunt ma recenziile la jagardeaua asta? Fmm de peste prost :))

Kevin Dutton argumentase stiintific intr-una din cartile sale ("Flipnosis" sau "Intelepciunea psihopatilor"?   :hmmm  ) ca un psihopat prost este probabil sa ajunga, printre altele, proxenet. Unul inteligent, din acelasi mediu social marcat de pauperitate, este probabil sa ajung un [mic] cap al lumii interlope. Problema este ca femeile cultiva aceasta tipologie, la fel cum au cultivat si neotenia... Selectia masculilor de catre femele are efecte tragice pentru specia noastra, si avand in vedere ca suntem in plin Antropocen, pentru viata pe baza de carbon de pe Pamant. Singura speranta este ca aceasta din urma este depasita moral.  :PCx  

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Bai fratilor unde sunt ma recenziile la jagardeaua asta? Fmm de peste prost :))

Citește ultima mea recenzie. Doar ca uitate-te la tot topic-ul și vezi ce a scris și Laurențiu.

Link spre comentariu
Reputație: 2011
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Am dat de draq....

Daca-l citesc pe @snaj (care btw, te cam admira ☺) parca-l citesc pe actualu' domn Popa Valentin, devenit celebru ca ministru al invatamantului in acest cel mai cel guvern al tarii😆

Daca te citesc pe tine... sa-mi bag... Liiceanu-Patapievici-Paler etc. cu inflexiuni de CTP...

Kevin Dutton argumentase stiintific intr-una din cartile sale ("Flipnosis" sau "Intelepciunea psihopatilor"? :hmmm ) ca un psihopat prost este probabil sa ajunga, printre altele, proxenet. Unul inteligent, din acelasi mediu social marcat de pauperitate, este probabil sa ajung un [mic] cap al lumii interlope. Problema este ca femeile cultiva aceasta tipologie, la fel cum au cultivat si neotenia... Selectia masculilor de catre femele are efecte tragice pentru specia noastra, si avand in vedere ca suntem in plin Antropocen, pentru viata pe baza de carbon de pe Pamant. Singura speranta este ca aceasta din urma este depasita moral. :PCx

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am dat de draq....

Daca-l citesc pe @snaj (care btw, te cam admira ☺) parca-l citesc pe actualu' domn Popa Valentin, devenit celebru ca ministru al invatamantului in acest cel mai cel guvern al tarii

Daca te citesc pe tine... sa-mi bag... Liiceanu-Patapievici-Paler etc. cu inflexiuni de CTP...

Nu prea vad rostul, dar ok. Cauta ultima mea recenzie și probabil o sa înțelegi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Citește ultima mea recenzie. Doar ca uitate-te la tot topic-ul și vezi ce a scris și Laurențiu.

Ba eu ma refer la altele, noi, de dupa momentul cand s-a umflat fraieru ca la curva lui se duce multa lume.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator mihneared
Reputație: 0

Și să mă fac înțeleasă ... Eu sunt fata cu tatuaj pe piept ,bruneta . Faptul că s-au schimbat pozele între timp (cele din topic-urile vechi) ,s-a întâmplat deoarece eu am "părăsit" orașul vreo 2 luni și i-am lăsat fostei mele colege Nr de tel și și-a postat ea un anunț în plus pe el mister deslușit

 

Nu te supara, te rog, spune-mi cum dau aceasta fosta colega a ta, te rog? Ea raspunde la 0752468871?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...