Sari la conținut

Postări Recomandate

Scriu acest topic pentru ca voi sa stiti si sa cunoasteti cu cine aveti de a face....In ziua de azi exista libertatea de a alege locul,importanta,orientarea atat pe plan social cat si sexual...invatam si alegem orice...ceea ce nu se poate,alege sau invata doar naste este "rolul"de sclava...inferioritatea,loialitatea,abandonarea,supunerea valori naturale ale sclavilor...atunci cand apar in urma invatari se creeaza submissivul/a. Desi au multe puncte in comun sunt diferite caracterul submissiv poate cu usurinta sa preia controlul, lucru imposibil pentru un sclav !sclavul nici o data nu va putea fi stapan! Submissivul va cere pedebse provocand partea dominatoare....in schimb sclava nu o va face...nu si va provoca Stapanul...va cere mila,iertare...pentru ca pedeabsa inseamna dezamagire (asta nu inseamna ca nu imi plac...defapt nu ma intereseaza tipul interactiuni...uneori inexistenta pentru mine chiar si in timpul ei...atat timp cat vad pe chipul Stapanului satisface,multumire si multe alte sentimente pe care ochii mei le au vazut) dorinta sclavului find doar sa si faca Stapanul mandru. Pot sa spun sincer si umil ca eu sunt o simpla sclava.

  • Like 1
Link spre comentariu

Trebuia adaugat si ca intotdeauna sclava va astepta ordinul Stapanului...Am folosit cuvantul doar la feminin pentru ca nu accept idea ca barbatul poate fi sclav....cum nici femeia stapana fara ajutorul/prezenta unui Stapan( va rog chiar implor sa nu va suparati pe mine...este doar umila mea parere)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun, am vazut ca ti-ai gasit topicul de la testate, dar ai zis sa-l deschizi si pe asta.

Link-ul pentru baieti: https://nimfomane.com/forum/topic/110526-o-stie-cineva-sclava-0763-678-308/

Bine ai venit pe forum, chiar duceau lipsa unii de fete submisive/sclave.

Topicul era mai bine deschis la sectiunea "Dominare, Stapane, Fetish", unde vad ca ai postat deja.

Nu comentez legat de ce ai expus aici, eu sunt opusul tau, deci nu am nimic de spus.

Succes!

Link spre comentariu

Bun, am vazut ca ti-ai gasit topicul de la testate, dar ai zis sa-l deschizi si pe asta.

Link-ul pentru baieti:

Bine ai venit pe forum, chiar duceau lipsa unii de fete submisive/sclave.

Topicul era mai bine deschis la sectiunea "Dominare, Stapane, Fetish", unde vad ca ai postat deja.

Nu comentez legat de ce ai expus aici, eu sunt opusul tau, deci nu am nimic de spus.

Succes!

Iti multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Mda...respect decizia fiecaruia dar vrei sa faci un mod de viata din asta sau e doar un fetish ??

Asa cum unii fac din sport (agresiunea ritualizata) un mod de viata, si sunt talentatii atleti profesionisti, de ce n-ar putea face un mod de viata din sex (tot un instinct primar, in cazul de fata ritualizat in acest role play)? 

Link spre comentariu

Asa cum unii fac din sport (agresiunea ritualizata) un mod de viata, si sunt talentatii atleti profesionisti, de ce n-ar putea face un mod de viata din sex (tot un instinct primar, in cazul de fata ritualizat in acest role play)?

 

Sa fie pe echipe si sa se bage la Olimpice!!!
  • Like 1
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Sa fie pe echipe si sa se bage la Olimpice!!!

Sunt multe sporturi individuale si sunt multe sporturi care nu sunt olimpice. Vezi Strongman sau MMA, de exemplu. 

 

De ce n-ar fi dansul la bara sport olimpic, de exemplu, daca gimnastica cu panglica si badminton sunt (si multe alte tampenii)? 

 

Facem federatie de throat fuck? Having fun, having a contest... Why the fuck not?! 

 

O abordare mai nonconformista ar fi binevenita, ne-ar fi scos din jalea asta generala.

 

O propun pe Deliaro presedinte de federatie. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda...respect decizia fiecaruia dar vrei sa faci un mod de viata din asta sau e doar un fetish ??

 

Nu faceti diferenta intre submisiva (care cauta durere si pedeapsa), sclava (care cauta sa multumeasca Stapanul) si fetish (care tine mai mult de obiecte sau parti ale corpului)...  :slap2

Se pot combina toate, dar sunt lucruri diferite.

 

 

Iti multumesc

 

N-ai de ce. :)

Deschide pe sectiunea Dominare, aici majoritatea habar nu au despre ce vorbesti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...