Sari la conținut

Sclava sau submissivul/a


Postări Recomandate

Scriu acest topic pentru ca voi sa stiti si sa cunoasteti cu cine aveti de a face....In ziua de azi exista libertatea de a alege locul,importanta,orientarea atat pe plan social cat si sexual...invatam si alegem orice...ceea ce nu se poate,alege sau invata doar naste este "rolul"de sclava...inferioritatea,loialitatea,abandonarea,supunerea valori naturale ale sclavilor...atunci cand apar in urma invatari se creeaza submissivul/a. Desi au multe puncte in comun sunt diferite caracterul submissiv poate cu usurinta sa preia controlul, lucru imposibil pentru un sclav !sclavul nici o data nu va putea fi stapan! Submissivul va cere pedebse provocand partea dominatoare....in schimb sclava nu o va face...nu si va provoca Stapanul...va cere mila,iertare...pentru ca pedeabsa inseamna dezamagire (asta nu inseamna ca nu imi plac...defapt nu ma intereseaza tipul interactiuni...uneori inexistenta pentru mine chiar si in timpul ei...atat timp cat vad pe chipul Stapanului satisface,multumire si multe alte sentimente pe care ochii mei le au vazut) dorinta sclavului find doar sa si faca Stapanul mandru. Pot sa spun sincer si umil ca eu sunt o simpla sclava. Trebuia adaugat si ca intotdeauna sclava va astepta ordinul Stapanului...Am folosit cuvantul doar la feminin pentru ca nu accept idea ca barbatul poate fi sclav....cum nici femeia stapana fara ajutorul/prezenta unui Stapan( va rog chiar implor sa nu va suparati pe mine...este doar umila mea parere)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...