Sari la conținut

madalinaaa 0735366053


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit la Mada dupa ceva timp zilele trecute, din pacate si-a schimbat locatia (nu mai este la blocul Loto) si aici statea provizoriu.

Locatie: 3 (este o garsoniera destul de uratica, baia destul de nasoala, singurul lucru ok era patul)

Fata: 7

Corp: 8

ON: 10+ (in continuare cel mai bun oral, cu atentie peste tot + CIM)

NP: 9 (geme, stramta, te trage in ea, se implica)
GFE: 6 (face FK, accepta degete, dar acolo se opreste cam totul)

Amenda: 200/ora

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit la Mada dupa ceva timp zilele trecute, din pacate si-a schimbat locatia (nu mai este la blocul Loto) si aici statea provizoriu.

Locatie: 3 (este o garsoniera destul de uratica, baia destul de nasoala, singurul lucru ok era patul)

Fata: 7

Corp: 8

ON: 10+ (in continuare cel mai bun oral, cu atentie peste tot + CIM)

NP: 9 (geme, stramta, te trage in ea, se implica)

GFE: 6 (face FK, accepta degete, dar acolo se opreste cam totul)

 

Amenda: 200/ora

 

 

 

Unde s-a mutat acum?

Link spre comentariu

de evitat. este tiganca, are pizda urata, piele care atarna din ea, are mustata.

. Pe cuvântul meu dacă te înțeleg. Cred că ai greșit topicul. Mădălina este o basarabeanca dulce și bună rău de pula. Dacă tu ii găsești un singur fir de par acolo unde nu trebuie, adică pe fata eu unul îl înghit. Face un Fk și un oral de excepție e slăbită iar de piei care atârnă cred ca ai avut vedenii. Te pup Mada în pizda ta dulce și nu lua în seama concurenta.
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

MERSI ❤❤❤

. Pe cuvântul meu dacă te înțeleg. Cred că ai greșit topicul. Mădălina este o basarabeanca dulce și bună rău de pula. Dacă tu ii găsești un singur fir de par acolo unde nu trebuie, adică pe fata eu unul îl înghit. Face un Fk și un oral de excepție e slăbită iar de piei care atârnă cred ca ai avut vedenii. Te pup Mada în pizda ta dulce și nu lua în seama concurenta.

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

nu are mustata dar nici nu  este frumoasa la fata(cam un 6),cum  te astepti sa fie o basarabeanca insa ca corp este ok (este slim).totusi nu vad dc este denigrata deoarece incearca sa se faca placuta si ,,munceste'' pt bani,nu ca altele cu figuri sau fast fuck.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...