Sari la conținut

madalinaaa 0735366053


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Fata e de 7-8 ca si note. Am fost si in trecut si acum dar serviciile nu au crescut. Suge bine pula, e cam dupa chef iar la futut daca o prinzi in zi buna este ok, daca nu are chef sau e fututa rau in ziua aia, pare gonflabila. Locatia actuala e de nota 5 iar ea e destul de plictisita de pula si inerta la stimuli. Telefonul suna tare in camera de actiune si iti dispare cheful. Vorbeste mult si fara rost, mai suge o pula, mai vorbeste si tot asa fara sa se concentreze pe client. Nu te primeste sexy ca in poze. Este de mers doar daca sunteti in avarie, la banii astia sunt variante mult mai ok.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cu fiecare client sunt diferita, depinde și de starea care o am ( bine dispusa sau obosita) , referitor la vorbă multă -sunt obișnuită cu diverse conversați , majoritatea clienților mei sunt vorbăreți că mine , daca dorești să tac , nu-mi dați întrebări sau ziceți direct sa trecem la treabă. Va pup 😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Madalina in urma cu ceva timp

Programare pe whatsapp respectata. Locatie vis-a-vis de BNR, te ghideaza fata, usor de ajuns. Este si o parcare cu plata peste drum.

Locatia ok, apartament curat, camera de lucru dotata cu un pat bun, baie curata, geluri de dus, prosop ok.

Madalina e bruneta, cu forme dar cu carne tare pe ea, inaltuta, sani mari, ochi frumosi, dantura fara probleme, pasarica apetisanta in opinia mea. E vorbareata, glumeste, mi-a placut accentul de peste Prut.

Am fumat o tigara de la ea, ca le uitasem pe ale mele in masina, m-a servit cu un suc de grapefruit. Dus, apoi am trecut la treaba, venisem cu gandul la oral dar si NP. Oralul a fost atat de bun incat am preferat sa renunt la NP, umed, adanc, DT in vreo 2 pozitii+facefuck, m-a rasfatat Madalina vreo 30-35 de min bune. CIM pana la ultima picatura. Dus de final.

A doua tigara, am terminat sucul si am mai povestit un pic .

Locatie 9

Aspect 8,5

Igiena 10

Oral 9,5

NP nu am mai facut

Atitudine 9

Cadou 200 pentru o ora.

O recomand pe Madalina pentru cei care nu sunt amatori de skinny sau slim si in special pentru oralul foarte bun. De revenit, da  sa vedem si NP.( ca am inteles de la colegi ca e cu strigaturi:))

Seara faina, sarbatori fericite!

Link spre comentariu
Acum 15 ore, nimfomanul6969 a spus:

Am vizitat-o pe Madalina in urma cu ceva timp

Programare pe whatsapp respectata. Locatie vis-a-vis de BNR, te ghideaza fata, usor de ajuns. Este si o parcare cu plata peste drum.

Locatia ok, apartament curat, camera de lucru dotata cu un pat bun, baie curata, geluri de dus, prosop ok.

Madalina e bruneta, cu forme dar cu carne tare pe ea, inaltuta, sani mari, ochi frumosi, dantura fara probleme, pasarica apetisanta in opinia mea. E vorbareata, glumeste, mi-a placut accentul de peste Prut.

Am fumat o tigara de la ea, ca le uitasem pe ale mele in masina, m-a servit cu un suc de grapefruit. Dus, apoi am trecut la treaba, venisem cu gandul la oral dar si NP. Oralul a fost atat de bun incat am preferat sa renunt la NP, umed, adanc, DT in vreo 2 pozitii+facefuck, m-a rasfatat Madalina vreo 30-35 de min bune. CIM pana la ultima picatura. Dus de final.

A doua tigara, am terminat sucul si am mai povestit un pic .

Locatie 9

Aspect 8,5

Igiena 10

Oral 9,5

NP nu am mai facut

Atitudine 9

Cadou 200 pentru o ora.

O recomand pe Madalina pentru cei care nu sunt amatori de skinny sau slim si in special pentru oralul foarte bun. De revenit, da  sa vedem si NP.( ca am inteles de la colegi ca e cu strigaturi:))

Seara faina, sarbatori fericite!

Sustin , cateodata e si pacat sa o opresti din oral 😅

Link spre comentariu
La 16.12.2020 la 14:26, madalina28 a spus:

Cu fiecare client sunt diferita, depinde și de starea care o am ( bine dispusa sau obosita) , referitor la vorbă multă -sunt obișnuită cu diverse conversați , majoritatea clienților mei sunt vorbăreți că mine , daca dorești să tac , nu-mi dați întrebări sau ziceți direct sa trecem la treabă. Va pup 😘😘😘😘😘

Eu zic ca atunci cand esti obosita sau prost dispusa sa te odihnesti.Cat despre vorbit,cred ca atunci cand esti cu pula in gura taci iar in rest din partea mea poti sa vorbesti cat vrei caci nu imi place  sa fut o muta .

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
On 12/16/2020 at 2:26 PM, madalina28 said:

Cu fiecare client sunt diferita, depinde și de starea care o am ( bine dispusa sau obosita) , referitor la vorbă multă -sunt obișnuită cu diverse conversați , majoritatea clienților mei sunt vorbăreți că mine , daca dorești să tac , nu-mi dați întrebări sau ziceți direct sa trecem la treabă. Va pup 😘😘😘😘😘

Clientii nu-ti dau bani diferiti ca sa fii diferita!

atata timp cat te platesc baietii, te conformezi sau il refuzi.

CLIENTUL VINE SI PLATESTE CA SA PLECE SATISFACUT PE DEPLIN........

PRESTEZI SERVICII CONTRA COST, TE CONFORMEZI!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...