Sari la conținut

Eliza - Stay Strong - 0768391248


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Bai balamutule , esti satul de laba la fel ca 2_peu sa ma sugeti al jeleu

 

Salut !! Si la multi ani!.Ma radule ce tot ma bagi pe mine in problemele tale?, eu nu am sa incep sa iti vb urat pentru ca oricare din noi stie sa injure si sa jigneasca .Daca ai o nemultumire cu oricare din user-ii forumului conteaza foarte mult cum iti expui "problema", tu daca vii si vb urat crezi ca esti mai convingator sau ce?.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Coliega...moi usor cu pozi dastea ierotice...călu Raducu ii plasii sa fii dominat la cacareaza...da asaaa...pi aci...iel se cam da zmeu ! Cica ie mascul ! Poati se trezeste dreaq masculu din iel cu pretenti sai ciuruiesc cacareaza cu pseudolindicu...sa viezi porma bilea !!!

 

:)))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Coliega...moi usor cu pozi dastea ierotice...călu Raducu ii plasii sa fii dominat la cacareaza...da asaaa...pi aci...iel se cam da zmeu ! Cica ie mascul ! Poati se trezeste dreaq masculu din iel cu pretenti sai ciuruiesc cacareaza cu pseudolindicu...sa viezi porma bilea !!!

 

:)))))))))))))

 

ce sa fac eu daca asa ai tu lindicul ca si hiena din imagine??  te descurci tu

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut !! Si la multi ani!.Ma radule ce tot ma bagi pe mine in problemele tale?, eu nu am sa incep sa iti vb urat pentru ca oricare din noi stie sa injure si sa jigneasca .Daca ai o nemultumire cu oricare din user-ii forumului conteaza foarte mult cum iti expui "problema", tu daca vii si vb urat crezi ca esti mai convingator sau ce?.

Dieci...cu tini o spumegat...cu mini la fiel...cu Alsahia, cu Temujin...pina si cu Vinatoru, cari di fapt ie tat un prost deal lui. Porma cu fetili...Cristinuta, cu Alexia, cu Adina.

 

Cui ii plasi lu Raducu ??? Poi ie simplu...Tanti Mihaela Mătura-Roscata...ceoara aia dila Bucuresti...cica ie deosebita. Kassandra domina...BettyBlue domina...Stapana Alina...tat domina.

 

Nu stu...da zic si io...oari ari probliemi la futut...di ii plasi doar di alea cari il fut pi iel ??? Naaah...nari cum sa fii impotent...doar ca lui ii plasi so ia moi mult dicit so dea !

 

:))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Dieci...cu tini o spumegat...cu mini la fiel...cu Alsahia, cu Temujin...pina si cu Vinatoru, cari di fapt ie tat un prost deal lui. Porma cu fetili...Cristinuta, cu Alexia, cu Adina.

 

Cui ii plasi lu Raducu ??? Poi ie simplu...Tanti Mihaela Mătura-Roscata...ceoara aia dila Bucuresti...cica ie deosebita. Kassandra domina...BettyBlue domina...Stapana Alina...tat domina.

 

Nu stu...da zic si io...oari ari probliemi la futut...di ii plasi doar di alea cari il fut pi iel ??? Naaah...nari cum sa fii impotent...doar ca lui ii plasi so ia moi mult dicit so dea !

 

:))))))))))))

 

:stiletto  :sado  ii place asa sa inteleg!!.Placerile lui, nu comentez,fiecare cu nebuniile lui. Si asa cu toate injuriile aduse la adresa mea,eu tot nu am sa il jignesc sau sa ii dau  minus la postari!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut !! Si la multi ani!.Ma radule ce tot ma bagi pe mine in problemele tale?, eu nu am sa incep sa iti vb urat pentru ca oricare din noi stie sa injure si sa jigneasca .Daca ai o nemultumire cu oricare din user-ii forumului conteaza foarte mult cum iti expui "problema", tu daca vii si vb urat crezi ca esti mai convingator sau ce?.

 

Dl. 2_peu eu te bag in problemele mele? Tu te-ai bagat in ale mele tinandu-i isonul maimutoiului travestit. Nu am facut decat sa raspund mistourilor pe care le proferati. Referitor la limbaj cum as putea vorbi cu un distrus ca travestitul? Vulgaritatea e a 2 a lui natura , faptul ca are id feminin si se considera multilingual , denota multe. Ca e un cretin ,e de notorietate , dar unul din adepti observ ca esti tu. Ce speri sa primesti prin aceasta atitudine? Aplauze , faima , bani? Daca va considerati barbati adevarati hai sa ne vedem fata in fata si sa ne spunem pasurile. Din fata tastaturii toti sunteti Van Damme!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Dl. 2_peu eu te bag in problemele mele? Tu te-ai bagat in ale mele tinandu-i isonul maimutoiului travestit. Nu am facut decat sa raspund mistourilor pe care le proferati. Referitor la limbaj cum as putea vorbi cu un distrus ca travestitul? Vulgaritatea e a 2 a lui natura , faptul ca are id feminin si se considera multilingual , denota multe. Ca e un cretin ,e de notorietate , dar unul din adepti observ ca esti tu. Ce speri sa primesti prin aceasta atitudine? Aplauze , faima , bani? Daca va considerati barbati adevarati hai sa ne vedem fata in fata si sa ne spunem pasurile. Din fata tastaturii toti sunteti Van Damme!!!

 

Raducu,, omule esti suparat ca mie imi place Audi si tie nu?...esti supi ca am dat reputatie pozitiva la postarile Ameliei,astai offul tau??.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Coliega...moi usor cu pozi dastea ierotice...călu Raducu ii plasii sa fii dominat la cacareaza...da asaaa...pi aci...iel se cam da zmeu ! Cica ie mascul ! Poati se trezeste dreaq masculu din iel cu pretenti sai ciuruiesc cacareaza cu pseudolindicu...sa viezi porma bilea !!!

 

:)))))))))))))

 

 Iti promit ca o sa ne vedem cat de curand zdreanta! 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Raducu,, omule esti suparat ca mie imi place Audi si tie nu?...esti supi ca am dat reputatie pozitiva la postarile Ameliei,astai offul tau??.

 Apreciez ca esti un baiat stilat , chiar scri gramatical , chiar crezi ca traiesc pentru reputatie ? M-ai jignit !!! Continui sa il acompaniezi cand jigneste!! N-am treaba cu punctele si reputatia voastra. Chiar nu iti recomand sa ma vezi suparat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Iti promit ca o sa ne vedem cat de curand zdreanta!

Mmmmmooooaaaammmaaa...asta inseamna sa fi mafiot...sa promiti ca ni vedem !!! :)))))))

 

Vezi tu mah Raducule...daia iejti un prost...ca tu nu poti conversa pi un forum...nu poti fasi caterinca...tu o iei razna pi aratura !!!

 

Si cam cie crezi tu ca se va intimpla daca ni vedem curind ??? :)))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mmmmmooooaaaammmaaa...asta inseamna sa fi mafiot...sa promiti ca ni vedem !!! :)))))))

 

Vezi tu mah Raducule...daia iejti un prost...ca tu nu poti conversa pi un forum...nu poti fasi caterinca...tu o iei razna pi aratura !!!

 

Si cam cie crezi tu ca se va intimpla daca ni vedem curind ??? :)))))))

 

Handicap ai facut destul superfluu (pun pariu ca nu cunosti termenul) , de acum te iei gura-n pula cu acolitii tai , eu nu mai postez. O sa vezi ce o sa se intample cand ne vedem , atat iti spun : ai ales sa te pui cu persoana nepotrivita.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Wow...super-flu...moooaaammnaa...ci cuvint jmeker...ca tini !!! Lai invatat di mult ???

 

:)))))))))))

 

Mah...mah Raducule...mah tu oi racit mah...oi prins vrun guturai si ai stari febrile la cap !!! Mah tii ti so incins neuronu siti trebe conprese reci si vrun supozitor !!! Ia si tu o aspirina si un distonocalm...poati iti trece !!!

 

:)))))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Rablamentule infect, sa stii ca am inceput sa scriu despre ea ca tocmai era o problema destul de serioasa, tu ai intrat ca musca la cacat pe forumul asta si ai recomandat o supa de ciuperci.

Sa stii ca daca ai inghitit sloboz toata viata, asta nu te face bucatar.

Ti-o fi placut dar asta e forum pentru curve, n-am nevoie de aluziile unui rablament.

Cat despre curva din post, din cate se pare nu mai lucreaza dinainte de Craciun cu publicul larg, doar circuit inchis, exact cum v-am informat. 

Daca maine-poimaine mai scrie vreunul despre vreo curva, apare infectul asta si incearca sa va ia la misto... el face analiza pulii sau ce o fi.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Vorbieste mah frumos pupamiai mina !!! Badaranule...taranule...ciupercarule !!! :)

 

Criminalu te face mancator de sloboz (ceea ce stiam) iar Victor , pizda. Nici nu stii cata dreptate au oamenii astia. Si nici macar nu fac parte din aia 43.000 :)))) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...