Sari la conținut

Eliza - Stay Strong - 0768391248


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Așa cum am făcut și până acum, am să scriu tot o recenzie pozitivă. De data asta despre Antonia (cum apare pe publi24) sau Eliza, cu numărul de telefon 0768 391 248, pe care am cunoscut-o în urmă cu o lună de zile și la care am fost deja de patru ori, deci, cu subiectivismul pe care mi-l recunosc, o includ la categoria ”de revenit”!

De ce?

În primul rând pentru că pozele ei sunt reale, arată așa cum se vede, adică bine, frumoasă la față, nu prea înaltă, aproximativ 165, este foarte îngrijită, chiar dacă stilul ei, rebel – rock, cu tatuaje și piercinguri, poate să nu fie agreat de anumite persoane. Pentru mine, ansamblul este foarte atrăgător, ea arată exact așa cum se și poartă, adică voluntar, prietenoasă și cu o naturalețe care te cucerește încă de la prima întâlnire.

În al doilea rând, prestația ei este foarte bună, participă efectiv, se vede că îi place și ei și asta te face să te simți cu atât mai bine.

În al treilea rând, este comunicativă, poți să discuți cu ea aproape despre orice, respectă programarea pe care o faci, iar apartamentul pe care-l are acum în zona Boema-Rustic, este frumos si curat. Are și un cățel care stă cuminte, nici nu-l simți dacă nu vrei să-l bagi în seamă.

Notele mele sunt de 9 pe linie (oral-inclusiv neprotejat, normal, sărutări pe corp, locație, igienă) și 10 la GFE.

Pentru o oră, 250 de lei, ceea ce este rezonabil și exprimă, din punctul meu de vedere, un raport corect între ceea ce am cerut și ceea ce mi-a oferit.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

De cateva zile am o ciuperca, 70% sanse sa fie de la "stay strong", am fost la ea ultima oara acum 2-3 saptamani. Am purtat prezervativ doar la normal, la oral nu. 

Am mai fost de cateva ori la fata de aici dar nu a fost nicio problema.. pana acum recent.

Chiar daca am mers destul de frecvent la ea, treaba e destul de recenta.

Poate are cineva probleme asemantoare, sa confirme.

Link spre comentariu

Eu am fost in iunie anul ăsta ,cind sa-i iau sfircu in gură..?.usor ca mai vine lapte.De Ce?Pai stii ca am nascut, acum doi ani si ma apare cite o dată.Ok.(Oralu nota 9 ,stie să o ridice) Ok.Ne-am luat cu fututu,misionar(ok nota 8),mama iedului(ok nota 8),ea deasupra(ok nota 4 pt. că am luat sfircu in gură si "atentie lapte")este bună,stie sa te facă sa-ti dai drumu,dar a tinut sa mentioneze ca data viitoare stie sa facă mai multe ca să mă facă să mă simt bine la prețul cerut(150/nr).Recunosc că nu am mai incercato.Ca si experiență eu recomand(dar cam piperat 150/nr/calitate/pret/scuze).Cind mă satur de Cristina,Paula,Amelia,...Irina .Am să mai revin si la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pentru mine fata a fost ok, de cand am cunoscut-o din septembrie am fost de vreo 5 ori la ea, pe mine ma intereseaza daca a mai fost cineva recent la ea(2-3 saptamani) si s-a ales cu vreo ciuperca....

Cu ea nu prea am vorbit ... ce face, ce nu face etc.,. m-a interesat doar sa fac sex. Nu pun note, mie daca nu-mi place undeva nu mai merg a doua oara....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...ok nota 4 pt. că am luat sfircu in gură si "atentie lapte"...

Io nam ântieles dice ioi dat 4...ca doar fata tio avertizat casa ti protijeze pi tini ! Dak tu aviai intolieranta lactica si ti se fasea rau dila laptili di țîță ???

 

:))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ia-ti din farmacie o cremă antibiotica date pe pula,nu te mai duce la curve si ai scăpat de probleme.succes.

 

Esti medic dermatolog?sau doar iti dai cu parerea !!.Cu mama draqu sa nu mai mearga la vanzatoare de palceri carnale??

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Ciuperci vrei fa lesinata dracului sau ce plm gay bosorog tanar te crezi, in locul tau de cand sa-mi pierd viata pe aici pe forum as urca pe vapUr cu baEtiiii, peste cu 3 neuroni.

fa-ti ordine in ganduri sau mai antreneaza-ti neuronul

virgula nu e ca samanta pe stadion, adica sa o scuipi cand vrei tu

cunosc o sala buna unde poti sa-ti mai antrenezi neuronul, se numeste "GYM Nasium". Vezi ca sunt dinastea cam prin toate cartierele, cred ca e franciza d'aia sunt peste tot si nu stiu de ce nu te-ai impiedicat si tu de una pana acum.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ciemi plasi cind ienervez cîte un prost dăsta !!! Imediat isi da alama pi fata si se vad clar intențiili.

 

:)

 

Criminaluleee...iați ciupercili si vindele la alta taraba. Vrajiala dasta di coarde fomiste nu mere. Nu cit sint io paci si nu pi "vapUr cu baEtiii".

 

;)

 

Hai zît ca puti a pizda nispalata !!!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bai retard, put/nu put, fut/te slobozesc ce te fute grija pe tine, pe tine te fute grija de altii... Ce cauti aici pe forum daca nu esti peste(desi sunt 99% sanse sa fii), marinEr sau oricare merge la vagaboande....

Te bagi ca musca in cacat, du-te cauta ceva gay pe alt forum.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...