Sari la conținut

Breaking news - a turbat Rozkendra !!!


Postări Recomandate

Auzi la ea ma uit la cine fute...tot București si tot banatul aurolaco. Primiti si note pt cata mwe iei

Proasta ii frate defecta asta

Pai daca mai zici odată proastă si ca te pisi pe mine se pisa toți care te-au muit pe ma-ta, tactu si de Gabriel ma acul personal. Si pun unu sa îți fută doua palme peste ochi făcând programare pana sa apuci sa carait după peste si la plecare sa se pișe pe toată fața ta, ma înțelegi

Nu îți aveam treabă si o sg data daca mai vb jignitor cu mine vezi tu ce stiu sa fac :) si repede si ascuns si clean

Ratată e cățeaua proasta ce a fătat o handicapata ca tine jerpelito

Da-o dracu de curvă proastă si leșinata de foame mai Xo care a venit ea de la țara sa sugă stomeleagul la toți si se apuca sa ma insulte fara sa ii fi facut nimic doar ca are draci ca alții ii întorc roata cu tot ce face ea mizerabil.

Ce sa mai pui? Cretina și-a pus singura poze îmbrăcată de produs cu moaca chiar si eu am salvate câteva. Toată lumea ii știe muianu ala eșuat, de arată constipată din 1900 toamna, plus grețuri si o mutra acra plus sprâncene de cocalareasa cu carioca.

Bine a făcut ca m-a băgat la ignore, atata lucru a dus-o capul. Ca eu chiar o calcam pe cap daca mai întrecea măsură cu mine

Link spre comentariu

Si sa nu uitam ca rozi are o copie după cazierul ei penal, dar fiind femeie cumsecade care își vede de ale ei nu a postat-o cu numele tuturor inculpaților după cr vita de mai sus a jignit-o fără motiv.

  

Fa tu printscreen la prima pagină sa nu dispară topicul ca Toxică le are pe alt PC si ii e lene sa facă din d

Nou.

Noapte buna si vise pufoase :)

  

Cred ca am dat up deodată. Nu văd cum ai fi fost mai drăcos nici daca te făceam eu. :))

Nb bebeluș cuminte :D

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Provin din mediul urban drag **spam editat** obscen, vise tale umede nu ma preocupă si nu simt atracția sexuală pt xo sau nimeni de pe forum decât pisic. Mi-e drag ca e energic si glumeț.

Tu nu esti cam pensionar sa fii gelos pe pwl lui mai Feliciano?

Dracu știe site-ul in de prostituate după curul meu v-ați găsit sa stați toți nefututi si obsedații sexuali.

Ps deja ti-am raportat un post pt limbaj jignitor

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Pe info a turbat si Lulu i-a dat jet oceanic , iar Maxx a banat-o. Dupa plecarea ei de pe info ce bine a fost.

Cu vypus si ciocan ma întâlnesc acu imediat la băute. Cu max nu pot ca nu e in tara.

Ps vypus are si el pwla mare, nu îți tăia totuși venele! Si e atractiv fizic față de un moș cu pieli sharpey :laugh2

Libidinosule

Link spre comentariu

Provin din mediul urban drag **spam editat** obscen, vise tale umede nu ma preocupă si nu simt atracția sexuală pt xo sau nimeni de pe forum decât pisic. Mi-e drag ca e energic si glumeț.

Tu nu esti cam pensionar sa fii gelos pe pwl lui mai Feliciano?

Dracu știe site-ul in de prostituate după curul meu v-ați găsit sa stați toți nefututi si obsedații sexuali.

Ps deja ti-am raportat un post pt limbaj jignitor

Tu ai fost banata si aici de peste 20 de ori pt ca esti nebuna no. 2 de pe nimfo dupa vis. Asta spune multe despre conditia si starea ta de depresie. Da-ti report singura ca poate faci un bine tuturor.

Tot zilele astea declarai ca vrei sa iti faca Pisicuts gemeni. Pai cine e nebuna bre ???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

#slapface

Du-te tare lunaticule ca esti in plus. Ai nspre mii de femei de futut nu sta după curul meu care sunt chiar cea mai inabordabila persoană pe care ai putea-o cubiste umbla după curul lor.

Ce racolări schizo NU am avut nici cea mai mica tangență cu prostituate, pesti si nici nu voi avea.

Cat despre mine sunt cam luată, de i scutestw-ma de atenție si du-te după ta.

Aaa si ia-ți pastilele.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Tu ai fost banata si aici de peste 20 de ori pt ca esti nebuna no. 2 de pe nimfo dupa vis. Asta spune multe despre conditia si starea ta de depresie. Da-ti report singura ca poate faci un bine tuturor.

Tot zilele astea declarai ca vrei sa iti faca Pisicuts gemeni. Pai cine e nebuna bre ???

Pai eu cu Pisicuts chiar am vorbit de dorința sa facem un copil. Vrei sa îți arat tie pm sau mail unde vorbeam? Cine morții tai crezi ca esti tu sa i.i ceri mie socoteala de viață mea privata împreună cu adminul? De ce vorbim, ce ne dorim, ce vin face? Mars secătură si ia-ți o viață.

Titlul topicului ti se potrivește, ho cu spumele cs se trezește pisicuts in câteva ore si îți da warnul după care latri

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ce handicapat! I-auzi tre sa ii cer acordul anonimului sulica de pe nimfomane sa ma reproduc cu cine vorbesc cam zilnic de 3 ani jumătate.

Du-te culca-te mortule! Ma iei tu pe mine la rost si latri cu spume la 4 dimineața pe forumul lu bărbatul meu!

  • Like 1
Link spre comentariu

Ce handicapat! I-auzi tre sa ii cer acordul anonimului sulica de pe nimfomane sa ma reproduc cu cine vorbesc cam zilnic de 3 ani jumătate.

Du-te culca-te mortule! Ma iei tu pe mine la rost si latri cu spume la 4 dimineața pe forumul lu bărbatul meu!

Ai mintea limitata si nu te duce capul. Ai luat in considerare ca as fi pe alt fus orar? NU. Nu stiam ca Pisicuts e barbatul tau ...:))))
Link spre comentariu

Pai eu cu Pisicuts chiar am vorbit de dorința sa facem un copil. Vrei sa îți arat tie pm sau mail unde vorbeam? Cine morții tai crezi ca esti tu sa i.i ceri mie socoteala de viață mea privata împreună cu adminul? De ce vorbim, ce ne dorim, ce vin face? Mars secătură si ia-ți o viață.

Titlul topicului ti se potrivește, ho cu spumele cs se trezește pisicuts in câteva ore si îți da warnul după care latri

Te las in plm de 24 ca faci mai urat. Iti dau un nr de telefon de la psihiatrie daca ai nevoie. Clipeste de 2 ori sa stiu.

Insanatosire grabnica

Link spre comentariu

Provin din mediul urban drag **spam editat** obscen, vise tale umede nu ma preocupă si nu simt atracția sexuală pt xo sau nimeni de pe forum decât pisic. Mi-e drag ca e energic si glumeț.

Tu nu esti cam pensionar sa fii gelos pe pwl lui mai Feliciano?

Dracu știe site-ul in de prostituate după curul meu v-ați găsit sa stați toți nefututi si obsedații sexuali.

Ps deja ti-am raportat un post pt limbaj jignitor

dar de ce simti atractie sexuala pentru ala?e vorba de un pisic sau de Pisicutz?

 

 

Ce handicapat! I-auzi tre sa ii cer acordul anonimului sulica de pe nimfomane sa ma reproduc cu cine vorbesc cam zilnic de 3 ani jumătate.

Du-te culca-te mortule! Ma iei tu pe mine la rost si latri cu spume la 4 dimineața pe forumul lu bărbatul meu!

 
Link spre comentariu

Ce handicapat! I-auzi tre sa ii cer acordul anonimului sulica de pe nimfomane sa ma reproduc cu cine vorbesc cam zilnic de 3 ani jumătate.

Du-te culca-te mortule! Ma iei tu pe mine la rost si latri cu spume la 4 dimineața pe forumul lu bărbatul meu!

il cunosti pe Pisicutz cumva?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...