Sari la conținut

Lena - 0791226903


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia
Am fost dinou la lena ca mi a placut prima oara prea mult....
aveam in plan sa raman la colega ei dar cred ca o vizita dedicata este mai ok decat sa ma plimb din camera in camera.
 
 
Locatie - 10 misto aveam impresia ca sunt primul client, curatenie si eram singur cu ea si colega ei in apartament, era deja 17:00
 
Aspect fizic - 9,5 imi doresc mai multe fete ca ea in oras :D
 
Oral - 9 nota doar blowjob, find ca astazi a fost a sa de bun am uitat sa ii zic ca vreau sa facem 69 (chiar ma oftic)
 
Anal - nu stiu nu cred ca face, (nici nu ma intereseaza)
 
Normal - 9,5 mai bun, mai intensiv si de data asta cu happy end wow.
 
COF - nu stiu nu cred ca face, eu in general nu stau prea mult la vorba eu accept ce primesc  :icecream
 
GFE - 8,5 in crestere
 
FK - tot il fur eu o data :D

Igiena - 10 :puppykiss
 
Durata - 30min obligat find ca mai avea programare (nu sunt facut pentru vizite cu ora, si cand chiar am de gand sa petrec o ora distractiva ma dau fetele afara)
 
Cadou - 100
 
Nu recomand, observa nevasta garantat ca ai fost la ea  :maninlove
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania,cta
  • Oras:Romania,cta

Disponibila de dat tepe? Deci urăsc stilul asta , am sunat o mi-a spus că e disponibila, a rămas că ajung in 10 minute și că sunt pe drum, și Guess what , când ajung și o sun, îmi răspunde și îmi spune că a primit pe altcineva și să aștept . "Ce era sa fac daca a ajuns înaintea ta?" Practic ea face 1929288 programări indiferent și primul venit primul servit, deși am specificat clar că SUNT PE DRUM și ajung in 10 min.

  • Like 1
Link spre comentariu

Èšeapă se numea dacă îți spuneam să vi ,iar atunci când ajungeai nu îți mai răspundeam deloc . Èši-am răspuns și ți-am vorbit frumos,sa mă aștepți 10 minute . Nu ești primul client căruia îi spun asta și chiar am fost asteaptată . P.S : Ai ajuns in 17 minute nicidecum in 10 .

Pupici cu lipici 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania,cta
  • Oras:Romania,cta

Da da, cheamă cate 10 in același timp și o să ai succes. Da, nu se cheamă teapa când îmi spui și mie și altor 10 că ești liberă, nu se cheamă teapa când tu vb cu mine la telefon spunandu-mi să aștept când tu ești cu cineva.

Problema e că nu îți dai seama că ai greșit.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

cred ca si eu eram suparat, mai ales ca imi imaginez cum iti colindau ganduriile doar in prejurul piercingului fetii, cred ca daca te cunostea mai bine si stia ca chiar daca ai intirziat 7 minute oricum vii find client serios nu sa intampla asa, deci eu daca sun stie ca vin si chiar asteapta. sincer iti doresc o a 2. incercare reusita sa vezi ca fata merita vizita. :138x

 

Da da, cheamă cate 10 in același timp și o să ai succes. Da, nu se cheamă teapa când îmi spui și mie și altor 10 că ești liberă, nu se cheamă teapa când tu vb cu mine la telefon spunandu-mi să aștept când tu ești cu cineva.
Problema e că nu îți dai seama că ai greșit.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...