Sari la conținut

Lena - 0791226903


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Lena - 0791226903
  • Oras:Romanistan
  • Oras:Romanistan
1 hour ago, mihaita2020 said:

Înseamnă că ai o problema cu whatapp-ul, ca su mie îmi arata ca nu primești mesajele.

Vroiam sa te întreb cum lucrezi, dar nu îmi arata ca ai fi primit mesajele. Sau poate m-ai blocat și pe mine🤣🤣

Si pe mine m-a blocat fara motiv, doar am intrebat-o daca lucreaza si in ce zona are hogeacul si mi-a dat-o…de vreo 2 ani ma chinui sa o fut. inca n-am avut vreme sa imi iau alt numar

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 14 minute, troznitorinc a spus:

Si pe mine m-a blocat fara motiv, doar am intrebat-o daca lucreaza si in ce zona are hogeacul si mi-a dat-o…de vreo 2 ani ma chinui sa o fut. inca n-am avut vreme sa imi iau alt numar

incercati prin SMS  ....eu asa am dat de ea 

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 2 ore, crististian80 a spus:

Am sunat nu a raspuns , i am dat si mesaj pe watshap a citit si nimic ,deci neseriosa 😏

Inseamna ca fata are clientela, nu o judec pentru ca nu o cunosc dar e cam lipsa de profesionalism fie ca ai agenda full sau nu...cel putin putea sa zica bai am full saptamana asta sau ceva de genu , eu unul nu am vizitat-o si voiam zilele astea sa ma vad cu ea dar nu raspunde la telefon / whatsapp / mesaje... o fii ea buna ( in poze ) dar cand vad asa ceva imi cam lasa gust amar, eu o las balta...degeaba se da disponibila pe forum daca nu raspunde la mesaje, probabil a facut asta sa agite piata cine stie ce intentii o avea fatuca,  succese sa aiba. Sanatate

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Bună dimineața ! Mi-am anunțat disponibilitatea și am răspuns la cât de mulți am putut 😂 cei mai norocoși m-au putut și întâlni ziua trecută . Dacă nu am răspuns ,probabil eram intr-o alta convb sau ocupată 🤷‍♀️ Referitor la mesajele pe wapp ..dacă le văd tarziu,nu mai raspund pt a nu creea neplăceri 😊 Nu sunt neserioasă ! 🙃

😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 9 ore, ElenaStann a spus:

Bună dimineața ! Mi-am anunțat disponibilitatea și am răspuns la cât de mulți am putut 😂 cei mai norocoși m-au putut și întâlni ziua trecută . Dacă nu am răspuns ,probabil eram intr-o alta convb sau ocupată 🤷‍♀️ Referitor la mesajele pe wapp ..dacă le văd tarziu,nu mai raspund pt a nu creea neplăceri 😊 Nu sunt neserioasă ! 🙃

😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Am încercat și eu de mai multe ori să te prind liberă dar nu e cu supărare ....
ideea e să postezi mai des pe forum când ești liberă și îți începi ziua cu noi .

Cred ca mai suntem multe persoane aici pe forum care am dori să te vizităm 🤗

Eu sper ca intr-o zi ne vom putea cunoaște      ( aștept ziua aceea) 

recenziile colegilor și pozele sunt foarte bune

  • Like 2
Link spre comentariu
43 minutes ago, prietenie said:

Am încercat și eu de mai multe ori să te prind liberă dar nu e cu supărare ....
ideea e să postezi mai des pe forum când ești liberă și îți începi ziua cu noi .

Cred ca mai suntem multe persoane aici pe forum care am dori să te vizităm 🤗

Eu sper ca intr-o zi ne vom putea cunoaște      ( aștept ziua aceea) 

recenziile colegilor și pozele sunt foarte bune

Ideea e ca ea posteaza cand e libera. Daca apoi se aglomereaza cum ar mai putea posta? E vorba de ghinionul unora si norocul altora. Daca tu nu ai reusit, poate a reusit altul. Iar asta se aplica in cazul tuturor fetelor de pe forum. Sa fim un pic realisti. Doar una posta din ora in ora ca....va zice Talibanul de ce. 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...