Sari la conținut

Larisa 28 masaj/cuddling/ erotism (no sex) 0736737499


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna! Astazi sunt disponibila pana la ora 17. Va astept cu drag!

@Larisa misterieuse , pe mine ma primesti pe bratele , intre sanii si intre picioarele tale ? ( pentru masaj....doar masaj...)....

Multumesc mult.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu nu cred ca seamana cu Irina Pitik, daca era asa nu aveam ce sa caut la ea, dar chiar nu are nici o legatura si asta e foarte bine, Larisa e mult, mult mai draguta, educata si foarte haioasa. :) Fac si recenzie dar nu acum. :)

Cand faci mah recenzie ? La anul ? Stai sa-i pupi in cur pe altii in loc sa faci recenzia. Hai treci  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In primul rand sa stiti ca nu purtati o conversatie cu ea, ci cu Randunica. E un fel de PR al domnisoarei (o sa vedeti cum vor curge minusurile la postarea asta, bine ca nu ma intereseaza).

Am fost la aceasta fata in cursul zilei de ieri. Mi-a spus ca habar n-are cum arata forumul asta. Poze nu vrea sa puna pentru ca ii e frica sa n-o recunoasca cineva. Are o fetita de 8 ani si a interactionat cu multa lume in ultimii ani. O inteleg din punctul asta.

E o fata simpla dar, inteligenta, face asta pentru ca are nevoie de bani. Am apreciat sinceritatea.

Nu se pricepe prea tare la masaj. Insa, planul a fost atins, descarcarea s-a efectuat cu succes, clientul multumit!

 

Note:

Aspect: 8 (poate primi mai mult de la cei ce prefera skinny)

Locatie: 10

GFE: 10 (cred ca face FK, pe mine nu m-a interesat.

Am lasat 200 lei pe masuta!

De recomandat, DA! Merita cunoscuta...

cred ca detaliile despre viata ei personala ar trebui eliminate de un moderator.

 

ce naiba fratilor futaciosi, voua v-ar conveni daca ar scrie lumea despre familia voastra, copii etc?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

:)

Te-ai trezit si tu dupa 2 saptamani sa pui un zambaret !?!

Adica nu a mai scris nimeni nimic pe topicul tau ?!?

Adica ce ?!?

Ai raspuns la ce te intrebam acum 2 saptamani sau ce?

  • Like 1
Link spre comentariu

Te-ai trezit si tu dupa 2 saptamani sa pui un zambaret !?!

Adica nu a mai scris nimeni nimic pe topicul tau ?!?

Adica ce ?!?

Ai raspuns la ce te intrebam acum 2 saptamani sau ce?

Ce as putea raspunde acelor useri care isi spun opinia lor fara sa ma cunoasca? La ce raspuns te astepti? Am preferat sa ma abtin.

Ai vreo intrebare careia sa ii raspund si am omis acest aspect?

  • Like 1
Link spre comentariu

Colega cu Irina sunt doar când avem vreo colaborare. În rest fiecare cu treaba ei,cu locația ei. Lucram vis a vis. Ne facem cu mana dacă e cazul.

Dacă te întrebi cum arat te gândești la o varianta Irina cu sâni mari și un pic mai mica de înălțime. Tot alba.tot slabuta. Tot cu ochii verzi.

Buna Larisa,

 

Poti face ceva impreuna cu Irina?

 

Mersi!

Link spre comentariu

Buna!

Se poate doar daca cel care ne viziteaza cunoaste macar pe una dintre noi. eu sunt mai timida de fel si ma simt mult mai confortabil sa fiu doar eu cu clientul. Insa nu exclud aceasta varianta definitiv.

Multumesc pentru raspuns, Larisa.

Imi poti transmite profilul Irinei de pe forum?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Pai pentru a ne multumi pe toti cat mai mult ar fi bine cand ajungi in locatie sa dai si tu cate un semn pe forum sa stim ca te gasim.

Am impresia ca ai un program cam dezorganizat (adica zile in care lipsesti de la birou).

Sau incearca sa raspunzi si tu la cat mai multe telefoane (chiar daca nu ne programezi pe toti).

 

Pe 15, 16, 17, 18, 19 te gasim la locatie sau muti activitatea la Mamaia la fitze?

Link spre comentariu

Pai pentru a ne multumi pe toti cat mai mult ar fi bine cand ajungi in locatie sa dai si tu cate un semn pe forum sa stim ca te gasim.

Am impresia ca ai un program cam dezorganizat (adica zile in care lipsesti de la birou).

Sau incearca sa raspunzi si tu la cat mai multe telefoane (chiar daca nu ne programezi pe toti).

 

Pe 15, 16, 17, 18, 19 te gasim la locatie sau muti activitatea la Mamaia la fitze?

Buna!

Lucrez in fiecare zi de luni pana vineri incepand cu ora 9 pana la 17 uneori 18.

Nu am intrat zilnic sa scriu ca sunt disponibila intrucat in unele zile am deja programul ocupat cu mr de programari macim.pe care le pot lua in ziua respectiva.

Daca sunt ocupata cu cineva cu siguranta nu raspund la telefon si sunt sigura ca nici tie nu ti-ar conveni sa raspund la telefon cand as fi intr o sedinta cu tine.

Pana la sfarsitul lunii in curs voi fi disponibila asa cum am mentionat. Nu plec la Mamaia. Plec pe 1 septembrie din tara o foarte lunga perioada sau probabil definitiv.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Nu-mi convine sa raspunda maseuza cand e cu mine in sedinta.

Ma refer la faptul ca te-am sunat intr-o zi de dimineata pana seara din 30 in 30 minute pentru o programare. Daca raspundeai intre sedinte si spuneai ca ai tot programul ocupat intelegeam si stiam ce am de facut. Nu-mi mai faceam sperante pt o programare la tine.

FELICITARI ca ai tot programul plin din ora in ora.

Asa ai spus si in postarea de pe 3 august ca te gasesc luni si surpriza luni ai avut toata ziua telefonul inchis.

Comunicand e mai simplu si pt noi sa ne planificam timpul si sa stim daca in ziua respectiva avem sanse pt o programare la tine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...