Sari la conținut

Larisa 28 masaj/cuddling/ erotism (no sex) 0736737499


Postări Recomandate

A innebunit lumea. Sa dai bani ca sa dai limbi in pizda. Jesus Christ.

Încearcă tu să dai gratis și să ne anunți și pe noi când reușești. Sigur, dacă ești genul țepar care se bucură și jubilează când înșală o fată în loc să-i ofere un cadou poate că vei reuși... :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu-mi convine sa raspunda maseuza cand e cu mine in sedinta.

Ma refer la faptul ca te-am sunat intr-o zi de dimineata pana seara din 30 in 30 minute pentru o programare. Daca raspundeai intre sedinte si spuneai ca ai tot programul ocupat intelegeam si stiam ce am de facut. Nu-mi mai faceam sperante pt o programare la tine.

FELICITARI ca ai tot programul plin din ora in ora.

Asa ai spus si in postarea de pe 3 august ca te gasesc luni si surpriza luni ai avut toata ziua telefonul inchis.

Comunicand e mai simplu si pt noi sa ne planificam timpul si sa stim daca in ziua respectiva avem sanse pt o programare la tine.

Pai daca a fost cineva care a rezervat toata ziua pentru el nu era normal sa ma ocup de el?

Si apoi daca vezi ca nu raspund, e imposibil pt tine sa lasi un mesaj si sa te contactez eu cand sunt libera? Poate toate cele din 30 in 30 de minute au fost fix cand eram ocupata.

Ce sa zic...

Daca intradevar vrei sa ajungi la mine vei ajunge.

Daca nu ne sincronizam inseamna ca nu a fost sa fie...

Am multi domni care rezerva mai multe ore si eu nu ma grabesc niciodata in sedintele mele. Dimpotriva, ador sedintele la care nu stau cu ochii pe ceas sa vad cand trebuie sa plece vizitatorul meu.

 

Multumesc frumos!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

E adevarat ce vorbesc colegii ca ai niste criterii de selectie a clientilor foarte stricte?

Cam ce dorinte de-ale tale trebuie sa indeplinim pentru a face o rezervare?

 

Si daca sunt rezervari facuta cu ziua eu propun ca majoritatea sa ne retragem. Noi amaratii care cumparam doar o ora sa-i lasam pe astia cu ziua sa se bucure de tine (dar masaj nu prea, sex oral nu prea, sex deloc,, atunci ce fac ei o zi intreaga la tine?).

Dar pe forum povestea unul care a stat 30 minute (nu 30 ore).

 

Faci si tu ca Elena (alta "diva" a masajului) care anunta de juma' de an ca se lasa de meserie doar ca sa se faca coada la usa ei?

Peste 3 saptamani te intorci si tu din strainatate sa "rezolvi" niste acte?

  • Minus 1
Link spre comentariu

E adevarat ce vorbesc colegii ca ai niste criterii de selectie a clientilor foarte stricte?

Cam ce dorinte de-ale tale trebuie sa indeplinim pentru a face o rezervare?

 

Si daca sunt rezervari facuta cu ziua eu propun ca majoritatea sa ne retragem. Noi amaratii care cumparam doar o ora sa-i lasam pe astia cu ziua sa se bucure de tine (dar masaj nu prea, sex oral nu prea, sex deloc,, atunci ce fac ei o zi intreaga la tine?).

Dar pe forum povestea unul care a stat 30 minute (nu 30 ore).

 

Faci si tu ca Elena (alta "diva" a masajului) care anunta de juma' de an ca se lasa de meserie doar ca sa se faca coada la usa ei?

Peste 3 saptamani te intorci si tu din strainatate sa "rezolvi" niste acte?

Buna din nou.

Nu intentionez sa fiu sau ma prefac a fi vreo diva.

Nu ma privesc actiunile altora.

Pe 1 septembrie voi ruga un moderator sa inchida acest topic.

Pana atunci daca vei vrea sa ma cunosti te vei convinge ca nu sunt nici diva nici figuranta.

Nu sunt necesare propunerile tale. Fiecare isi rezerva atat timp cat doreste, 30 de minute sau mai multe ori. Nu e ok sa generalizam sau sa etichetam.

Nu am criterii foarte stricte de selectie, doar pe cele ce tin de igiena,bun simt si asa mai departe.

Ca fiecare domnisoara din acest domeniu, imi doresc sa am parte de intalniri cu oameni ok, care pun accent pe igiena lor si pe un comportament bazat pe bun simt, respect, etc.

Propunerile tale nu isi rostul e liber fiecare sa aleaga cat vrea sa stea, 30 de minute, o ora sau mai.kulte ore iar concluzii legate de serviciile mele pot trage cei care m-au vizitat deja si si-au facut o idee.

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Buna din nou.

Nu intentionez sa fiu sau ma prefac a fi vreo diva.

Nu ma privesc actiunile altora.

Pe 1 septembrie voi ruga un moderator sa inchida acest topic.

Pana atunci daca vei vrea sa ma cunosti te vei convinge ca nu sunt nici diva nici figuranta.

Nu sunt necesare propunerile tale. Fiecare isi rezerva atat timp cat doreste, 30 de minute sau mai multe ori. Nu e ok sa generalizam sau sa etichetam.

Nu am criterii foarte stricte de selectie, doar pe cele ce tin de igiena,bun simt si asa mai departe.

Ca fiecare domnisoara din acest domeniu, imi doresc sa am parte de intalniri cu oameni ok, care pun accent pe igiena lor si pe un comportament bazat pe bun simt, respect, etc.

Propunerile tale nu isi rostul e liber fiecare sa aleaga cat vrea sa stea, 30 de minute, o ora sau mai.kulte ore iar concluzii legate de serviciile mele pot trage cei care m-au vizitat deja si si-au facut o idee.

 

te futi ori ba?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Nu vreau sa intru in polemici, Dar treaba sta in felul urmator:
Larisa nu se bazeaza pe cei care suna la telefonul din anuntul ei. Nu va faceti sperante. Luati-va gandul. Mai bine jucati la loto si aveti sanse mai mari sa castigati!
Ea se bazeaza pe unu, doi clienti ce pica intr-o zi de la sefa. Poate daca prin absurd nu pica de la sefa nimic sa caute unul care-i place, ce trece de criteriile drastice (se uita la poza de  whatsapp...) si sa selecteze si din cei care suna la numarul din anunt.
Acum daca Mira nu mai pleaca in strainatate sunt curios daca Larisa mai pleaca si ea?!?
 
Pentru mine este un caz inchis, sper ca si pentru voi la fel !!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu vreau sa intru in polemici, Dar treaba sta in felul urmator:

Larisa nu se bazeaza pe cei care suna la telefonul din anuntul ei. Nu va faceti sperante. Luati-va gandul. Mai bine jucati la loto si aveti sanse mai mari sa castigati!

Ea se bazeaza pe unu, doi clienti ce pica intr-o zi de la sefa. Poate daca prin absurd nu pica de la sefa nimic sa caute unul care-i place, ce trece de criteriile drastice (se uita la poza de  whatsapp...) si sa selecteze si din cei care suna la numarul din anunt.

Acum daca Mira nu mai pleaca in strainatate sunt curios daca Larisa mai pleaca si ea?!?

 

Pentru mine este un caz inchis, sper ca si pentru voi la fel !!!

Poftim?

Ce spui tu acolo?

E foarte bine ca e caz inchis. Mai bine asa.

Ce e reactia asta ca nu ai reusit sa ajungi?

Nu inteleg. Sunt obligata sa iti raspund tie sau cum?

Poate esti unul dintre aceia care au sunat de atat de multe ori incat l-am bagat in categoria celor cu care ma tem sa ma intalnesc tocmai pt ca mi se pare foarte ciudat sa ma vad cu un i divid care ma suna de cateva zeci de ori intr-un interval.

Ia tine-ti tu parerile pentru tine ca nu ai nici o logica in ceea ce spui.

M-am intalnit cu multi barbati de aici de pe forum. Cred ca mai multi au fost de aici decat de pe anunt. Nu am gost niciodata neserioasa, nu am dat teapa nimanui,nu am fost cu nimeni dintre cei care m-au vizitat nesimtita sau mai stiu eu ce. Care e problema ta? Pana la urma fac ce consider eu,ma intalnesc cu cine doresc si cu cine imi inspira incredere si asa mai departe. Nu stiu cine esti si ce intentii ai dar esti deplasat si ai depasit bunul simt cu aceasta postare.

Link spre comentariu

Buna!

Mai sunt cateva zile in care ne putem vedea.

De astazi incepanf pana pe 31 august ma gasiti in fiecare zi dupa ora 9 pana la ora 19.

Va astept cu mare drag!

Buna, Larisa. Voiam sa revizitez azi la recomandarea Inrinei. Sunt pt puțin timp in București și mi-as dori tare mult sa te vizitez înainte sa te retragi. Azi ai avut telefonul închisă se pare. Am sunat, am trimis SMS, wapp, dar probabil nu ai fost disponibilă. Dacă vezi acest și crezi ca ai putea sa-mi faci o programare asta seara sau mâine in prima parte a zilei, te rog sa îmi scrii. Multumesc.
Link spre comentariu

Buna dimineata!

In caz ca va era dor de mine..

Here i am!

Voi mai ramane in tara o vreme si sunt in continuare disponibila pt cine doreste sa ma viziteze.

Va imbratisez calduros (ca tot a venit frigul).

Daca aveti intrebari nu ezitati sa imi scrieti. Nr din titlu este valabil in continuare.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Bine ai revenit!

Sper ca de data asta sa putem comunica mai bine! Sa raspunzi la telefoane si la mesaje mai des.

Sper sa te ti de programul anuntat in prealabil.

Care o sa fie programul tau? In weekend esti (sambata si duminica)? Inteleg ca daca postezi azi o sa te gasim si in weekend.

Spor la treaba si sper intr-o colaborare frumoasa cu tine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Buna, Larisa, in general cam pe la ce ora incepi programul ? Locatia este tot in complexul Rasarit de soare ?

 

Las-o! N-o stresa pe Larisa! Cred ca are programare cu un client care a cumparat o sedinta de 5 zile (nu de 5 ore cum are de obicei).

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...