Sari la conținut

Larisa 28 masaj/cuddling/ erotism (no sex) 0736737499


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mai explica odata aici faza cu whatsappul, larisa,!

Bai Paulica,tu nu ai priceput ca pe tine nici pulea de la oi nu te primeste? Ce mortii tai deranjezi topice aiurea si fete care isi vad de treaba lor? Esti in lista neagra peste tot in toate agendele inclusiv pe facebook etc. Ce mai vrei? Stai naiba cuminte in banca ta si maseaza-ti o laba ceva ca pe la fete normale curand nu ajungi.

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Bai Paulica,tu nu ai priceput ca pe tine nici pulea de la oi nu te primeste? Ce mortii tai deranjezi topice aiurea si fete care isi vad de treaba lor? Esti in lista neagra peste tot in toate agendele inclusiv pe facebook etc. Ce mai vrei? Stai naiba cuminte in banca ta si maseaza-ti o laba ceva ca pe la fete normale curand nu ajungi.

Ce aveti ma cu Paulica, chiar asa rau a ajuns, se feresc muierile de el ca de teroristi, adica el nu e om, el n-are dreptul sa puna mana pe o buca? Daca-si schimba infatisarea si identitatea cum il mai recunoasteti? Ar fi o solutie... :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce aveti ma cu Paulica, chiar asa rau a ajuns, se feresc muierile de el ca de teroristi, adica el nu e om, el n-are dreptul sa puna mana pe o buca? Daca-si schimba infatisarea si identitatea cum il mai recunoasteti? Ar fi o solutie... :laugh2

sa si o schimbe. Dar sa inceapa cu atitudine si caracter. Momentan acem toate poze cu el si chiar daca nu il recunoastem dupa nr de telefon ca are multe rau,va fi refuzat la fata locului. Nu vad rostul pt care mai incearca inca la fetele de pe forum. Sa incerce si el unde nu il cunoaste lumea...

Nu am vazut nicaieri sa intre si sa isi ceara scuze sau sa isi schimbe comportamentul. Asa ca nu vad de ce e obligatoriu sa fie trecut cu vederea aspectul ca e violent si f needucat. Se vede si dupa cum vorbeste pe forum dar si la telefon. Si o mie de nr daca schimba eu la telefon i-am prins vocea. Spre marea suparare a unora,suntem cateva fete( destule) care avem agenda comuna s una tot il prinde.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E nebuna... Cere sa ai poză la whatsapp că altfel nu te primește... Trebuie să te vadă intai... Lamuririle nu m-au convins, sunt absurde.

@Panoramic , eu incerc sa ajung la ea de luni de zile.

Dar nu a fost sa fie...☺

Daca vrei masaj , doar masaj , sunt cateva saloane bune , iti poti alege maseuza.

Nu te persecuta nimeni daca respecti regulile casei ☺

Trebuie sa rezisti tentatiei de a le hartui pe dame.

Totul se termina la usa salonului.☺

Nu stie nimeni cine esti...

Dusmani ? Astia exista prin carti si filme....sa fim realisti !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bai Paulica,tu nu ai priceput ca pe tine nici pulea de la oi nu te primeste? Ce mortii tai deranjezi topice aiurea si fete care isi vad de treaba lor? Esti in lista neagra peste tot in toate agendele inclusiv pe facebook etc. Ce mai vrei? Stai naiba cuminte in banca ta si maseaza-ti o laba ceva ca pe la fete normale curand nu ajungi.

Mai randunico, vorbește tu frumos cu mine. Te dai fata finuta. Ai vorbit tu vreodată cu mine la tel și am fost violent? De ce minti? Mă ai tu pe mine pe facebook? Aiurea, numai gura e de tine. Eu zau nu inteleg de ce esti purtatoare de cuvant. Las-o pe ea să explice. Era o problemă și o intrebare logică nu legata doar de mine. Termina cu jignirile si amenintarile. Tu care ne iei la mișto pe whatsapp cu poze cu tine goala... Esti normala la cap? Nu cred. Eu nu m-am certat cu tine si nu te-am sunat ca să ma cert sau să virbim in contradictoriu dar văd ca ma privoci. Nu stiu care e scopul.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

@Panoramic , eu incerc sa ajung la ea de luni de zile.

Dar nu a fost sa fie...☺

Daca vrei masaj , doar masaj , sunt cateva saloane bune , iti poti alege maseuza.

Nu te persecuta nimeni daca respecti regulile casei ☺

Trebuie sa rezisti tentatiei de a le hartui pe dame.

Totul se termina la usa salonului.☺

Nu stie nimeni cine esti...

Dusmani ? Astia exista prin carti si filme....sa fim realisti !

Mai gelule, n-am persecutat pe nimeni. Eu văd că dusmanii cei mari sunt pisicuts si câțiva de aici, nu damele de fapt. Ei le baga idei in cap. Sunt bilnavi la cap. Dar asta se stie demult.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mai gelule, n-am persecutat pe nimeni. Eu văd că dusmanii cei mari sunt pisicuts si câțiva de aici, nu damele de fapt. Ei le baga idei in cap. Sunt bilnavi la cap. Dar asta se stie demult.

Mars ma de pe topicul asta!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Abia acum inteleg eu de ce nu am reusit sa fac o programare la fatuca asta. Pai eu o sunam si trimeteam smsuri. Pai smsurile mele erau ca si cum o sunam de pe fix.

In poza de la profil trebuie sa fie si soacra mea sau este de ajuns eu si sotia? Daca-l pun pe socra-miu in poza o sa vrea si el sa vina la o finalizare asa ca nu-l pun.

Restul ce aveam deocamdata de spus am spus in topicurile mele mai vechi. Ele raman inca de actualitate se pare.

Nu e problema, eram doar curios sa o vad pe fatuca, insa piata este plina de fete dragute care nu fac atatea figuri la o programare.

  • Like 1
Link spre comentariu

Abia acum inteleg eu de ce nu am reusit sa fac o programare la fatuca asta. Pai eu o sunam si trimeteam smsuri. Pai smsurile mele erau ca si cum o sunam de pe fix.

In poza de la profil trebuie sa fie si soacra mea sau este de ajuns eu si sotia? Daca-l pun pe socra-miu in poza o sa vrea si el sa vina la o finalizare asa ca nu-l pun.

Restul ce aveam deocamdata de spus am spus in topicurile mele mai vechi. Ele raman inca de actualitate se pare.

Nu e problema, eram doar curios sa o vad pe fatuca, insa piata este plina de fete dragute care nu fac atatea figuri la o programare.

te-ai gandit ca poate esti de mult in lista ei neagra de nu ai reusit sa ajungi?si eu am incercat de cateva ori pana am ajuns prima data pt ca nu ne sincronizam cu orele cand era ea disponibila nu eram eu si cand eram eu nu era ea. dar dupa ce am ajuns prima data am fost la ea fara probleme de foarte multe ori fara am vreo bariera. eu cred ca pur si simplu isi sorteaza clientii si e de inteles ca e o persoana foarte de treaba dar ca fiecare are si ea probleme personale si vrea discretie si vrea sa stie pe cine primeste inainte de a se vedea cu vreunul.eu de cate ori am fost am facut programarea fara efort si a fost ok de fiecare data. m-a rugat de fiecare data sa nu dau detalii pe forum,ceea ce rar mi s-a intamplat sa aud, dar ea chiar te roaga sa nu scrii aici pt ca nu vrea sa aiba probleme sau sa fie recunoscuta, etc. asa ca pt cei care vreti sa mergeti la ea faptul ca nu sunt recenzii la ea se datoreaza si pt ca ea roaga sa nu scriem aici ceva care ar putea sa ii faca probleme. dar eu va recomand o vizita cel putin, mai ales acum ca  a mai pus cateva kg pe ea si arata fantastic, sanii ei sunt de senzatie si ea fiind miniona si frumoasa foc o sa va placa experienta.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

M-am gandit si la lista neagra. Dar sigur nu as avea de ce sa fiu pe acea lista. Sper doar o nepotrivire de program si de aliniere a astrelor.

O sa mai incerc cand nu ajung in alte parti.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Larisa , eu am asteptat trei ani, am avut rabdare , sa ajung la vecina ta.

La tine astept deja de un an.

Am rabdare....sunt dispus sa fac si compromisuri ca sa ajung la tine.

O data si gata.....☺

  • Minus 3
Link spre comentariu

Bună Larisa, eram tentant sa încerc o ședință, două sau poate mai multe:)

 

Îmi poți spune dacă programul actual (9:00 -17:00) poate suferi modificări sau dacă în weekenduri ești disponibilă?

 

Legat de preturi și servicii presupun că au rămas aceleași (100/150)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...