Sari la conținut

Moldoveanca fierbinte


m1ch3l

Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Dragi futaciosi care veniți sau care doriți sa veniți la mine duminica eu nu lucrez doar cu programare. E ziua mea liniștită iar în caz, de sunt prin oraș va rog sa ma anunțați înainte pentru programare weekend liniștit :*

Pe 9 decembrie, in jur de 10.00 esti ok?

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

nu prea stiu sa scriu dar fata asta merita toata atentia. in trecere de la Arad spre Bv am oprit pentru o cafea la Alba si am  dat de fatuca asta ce se recomanda ca Izabele. locatia e pe linga stadion, curata, baia ok, prosoape curate si uscate. primirea de necrezut. parca eram vechi amoreji.  e fata din poze sigur, poate un picut mai grasunica. nu deranjeaza. completeaza cu atitudinea care e super. face un oral nep f bun si e deschisa pentru pozitii si etc la np. nu face anal.

locatie 8-9, curat, la parter. singura in locatie.

fata 9, ochi mari si frumosi si mereu un zimbet 

on 9, unul din cele mai bune ce am avut

np 9, se misca tare bine si implicat cu umezire naturala

de revenit ori de cite ori se poate.

200 ora, fara ceas fara stres

super atitudine cu un oral de marca inregistrata. e ca si cum ai vizita o fosta amoreza asa de natural si de implicata este

de revenit. DA. cu tarie. atitudinea, oralul si implicarea o recomanda.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Salutare Shogorilor ðŸ˜

După un drum de 800 de km in timp ce mă îndreptam spre casă, mă apropiam de Alba Iulia. Simțeam nevoia unui masaj și de ce nu a unei ,,descărcari". Nu aveam chef de telefoane și povești.

Urmând proverbul ,Drumul cel mai scurt este cel cunoscut" am sunat la Izabela. I-am spus că în 15 minute ajung in Alba, a zis că e ok și am parcat.

In ciuda orei destul de târzie m-a primit zâmbitoare. M-a întrebat dacă vreau la duș, iar eu am zis că sunt de la 5 dimineața pe drumurile patriei...

Primit prosop curat, cald chiar, am mers la igienizare. A venit să se asigure că nu încurc gelurile 😀. ÃŽmprospătat am mers in camera plăcerilor. La cererea mea, un ON la meserie, umed, cu scuipături, cu bătut de buze, grijă la sateliți,încercări de Deep. Finalizat in CIM, o notă mare e faptul că a așteptat și ultima picătură. Când s-a convins că nu mai vine nimic a mers la baie. O altă notă bună, imediat s-a spălat pe dinți.

Eu unul sunt mulțumit de felul în care se comportă cu mine. Nefiind prima întâlnire, nu are nici ea, nici eu, trac. Știe că din partea mea nu are surprize sau neplăceri.

A urmat un masaj super. Din creștet până în tălpi. Eram relaxat, dar din păcate telefonul meu m-a ridicat din pat. Mai aveam ceva drum până acasă, așa că ne-am luat la revedere.

Luni pleacă, dar revineðŸ˜.

Eu sigur o mai caut.

Note pe capitole nu mai dau, fac o medie la total undeva in jur de 9.

Spor in toate și Sărbători Fericite !!! !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Scuzati intervenția dar in recenziile lui M1CH3L eu am incredere

Am mers de cateva ori pe mâna lui si nu am gresit

Izabela dacă te voi prinde disponibilă in acest weekend te voi vizita,voi trece prin Alba si sper sa ne sincronizam

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Bună seara

Cum prin Deva nu prea era nimic interesant ,am sunat la mai multe anunturi pe Publi si nu ma convins niciuna m-am hotărât să încerc o programare la titulatura topicului

Programare simpla prin sms confirmată cu 30 minute inainte si respectată de ambele părți

Locatie -10 in cartier nou rezidențial,mai greu cu locurile de parcare ,baia dotata cu gel de dus si am primit prosop curat pregatit pe mașina de spălat

După o scurtă reîmprospătare,venisem pregatit pentru întâlnire trecem si la fapte ,o să trec direct la note sunt foarte obosit si nu am chef sa scriu prea mult

On-8.5 a fost in general bine cu atentie la împrejurimi ,fără deep si desi fata sa straduit in mai multe poziții ceva a lipsit probabil din cauza faptului ca eu eram obosit si fiind la prima vizită nu prea am reușit acel click

Np-8 am schimbat vreo trei poziții ,lady on top,misionar si caprița după care a continuat cu oral si un masaj de relaxare plăcut dar eu nu prea sunt fan masaj asa că nu o sa dau notă pentru masaj că nu mă pricep

Gfe-ei aici nu prea am fost pe aceași lungime de undă,fata foarte vorbăreață și eu mult prea tăcut azi eram puțin fără chef de vorbă și prea obosit

Platit la început 200 lei o oră,am stat in jur de 45-50 minute,să nu se înțeleagă că am fost grăbit

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...